Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

lineker

Tohle bych od katolických, polských dogmatiků opravdu nečekal. Film, který je děsně blbý, ujetý ale kurevský zábavný. ()

Firebull

Tak tohle jsem fakt nečekal. Výbornej film na zabití sobotního večera. Takže za mě pro polské sousedy palec nahoru. ()

SNCIS odpad!

Hloupost, hloupost, hloupost. Imbecilní, nestoudná, naivní pitomost! Dalších slov je na tuto sra*du škoda. Už tak jsem přišel o bezmála 2 hodiny času! - odpad! ()

McGuffin

Oznámení, že Všichni moji přátelé jsou mrtví, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, platí. Přišli na polský silvestrovský večírek a odešli na onen svět. Proč, ptá se publikum a dva vyšetřovatelé? Prostě tak, náhodou, jak to tak bývá, když to scenáristé jako Jan Belcl potřebují. A katalog náhod není ani originální, ani objemný. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Dakota1978

Tak trochu mejdan po "tarantinovsku". Velmi vydařený, svižný a odsýpající děj, postavy od každého něco, ale rozhodně nenudící. Báječná kamera, skvělá hudba a především bezvadný scénář. ()

sun.eagle

Poláci se předvedli. Dokonalý mix bláznivých amerických teen komedií z 90s a absurdního násilí s galony krve. Hravě se americkým produkcím vyrovná a že jde o polský film nepoznáte. Znalci ocení několik odkazů právě na slavnější americké kultovní klasiky, ať už Home alone, Terminátor či Shining. Český divák si musí postesknout, když proti tomu srovná českou kinematografii. To je zoufalství. Něco tak vtipného, s koulemi, kde nic není tabu, tu nevznikne. Tady se pořád točí pseudo umělecké sračky, kde se točí stejné ksichty, dotované státem, akademici z toho mají vyboulené poklopce, rozdají ceny těm asi pěti lidem co mezi sebe pustí, všichni se poplácají po zádech, přijde na to pár tisíc lidí, a za půl roku po tom pes neštekne. Fuck off český filme. ()