poster

Kdo s koho

 • Hong Kong

  An zhan

 • Hong Kong

  暗戰

 • Hong Kong

  Am zin

 • anglický

  Running Out of Time

Thriller / Drama / Krimi

Hong Kong, 1999, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tombac
  ****

  Hymnická skladba Voices od Vangelise se dostává z hlavy hodně těžko a v hongkongské úpravě dodává příběhu chlapíka, který už neměl co ztratit a rozhodl se pro poslední velkou akci, od samého počátku jakousi zvláštní vznešenost. Není to dokonalý film, ale inteligentní a podmanivý ano, a svou atmosférou těžko zaměnitelný. Zkrátka mě Johnnie To opět velmi potěšil a jdu si ještě několikrát pustit skvělý začátek s remixem Vangelise, až z toho zblbnu. :) A mimochodem, Andy Lau je stejně jako ve Fulltime Killer výborný.(3.9.2007)

 • system
  ****

  Johnnyho novy film Breaking News, me prilis nenadchnul, tak jsem byl zvedavy jestli me prekvapy tentokrat (kazdy si zaslouzi druhou sanci ne?:-)). A vida, chlapec umi natocit i velice povedeny filmik. Tentokrat o muzich na ruznych stranach zakona, se skvelymi hereckymi vykony v cele s vybornym Andy Lauem, ktery se nebezpecne blizi k mojemu Top:-)(12.8.2005)

 • Strike
  *****

  S lehkým humorem natočený thriller se skvělou atmosférou a několika nezapomenutelnými scénami. To je podepřeno skvělým hereckém duem Ching Wan Lau a famózní Andy Lau. Ač normálně to moc nemusím, tak si umím klidně představit americký re-make za nějakých 30 - 40 milionu v produkci Pittovy Plan B. Pitt zahraje policajta a třeba Hugh Jackman roli Andy Laua. A v poklidu vznikne feel-good klasika typu Dannyho parťáci.(28.3.2014)

 • Sysel_CZ
  *****

  Bezesporu jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Myslím, že většina lidí musí po shlédnutí zaznat, že je jedinečný. Děj je postaven na kompozici akce, humoru a přímo fikaných psychologických triků. Taková směsice se zajisté dá těžko udržet pohromadě, ale zde režisér dokázal nemožné a vyplodil dílo hodné úcty. Prostě bezva. 5/5(15.3.2007)

 • VanTom
  ****

  Odlehčená hongkongská lupičská / krimi hra střídavě na kočku a na myš (s důrazem na slůvko hra, protože oba protagonisté - zloděj i policista - si ji nepokrytě užívají, téměř přátelsky a bez antipatií) musí bavit i diváka. Především ve své první polovině, kdy ještě není zcela jasný základní plán a vtipné momenty přečíslují ty zápletkové či osobní, v nichž to už přece jen trochu skřípe. 70%(11.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace