poster

Kdo s koho

 • Hongkong

  An zhan

 • Hongkong

  暗戰

 • Hongkong

  Am zin

 • angličtina

  Running Out of Time

Thriller / Drama / Krimi

Hongkong, 1999, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sysel_CZ
  *****

  Bezesporu jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Myslím, že většina lidí musí po shlédnutí zaznat, že je jedinečný. Děj je postaven na kompozici akce, humoru a přímo fikaných psychologických triků. Taková směsice se zajisté dá těžko udržet pohromadě, ale zde režisér dokázal nemožné a vyplodil dílo hodné úcty. Prostě bezva. 5/5(15.3.2007)

 • Dragoni
  *****

  "Dva muži, každý na jiné straně zákona, ale přesto jsou si tak podobní, 72 hodinová hra může začít." Vynikající zápletka, herci i charaktery postav v příběhu, plném zvratů a hříček s dokonalým pozadím, vše výtečně sladěné bez zbytečného násilí a to vše doprovází vynikající hudba. Andy Lau ve výborné formě, autobusová scéna je dokonalá.(30.11.2011)

 • kitano
  ****

  S lahkostou a bravurou natoceny thriller, ako to dokaze len Johnny To. Skvelo vygradovane sceny, bezchybne ustredne duo a uzasna romanticka mini-vlozka. Mozeme len snivat o tom, ze nieco taketo by mohlo prist z hollywoodu. Jedine co mi brani od najvyssieho hodnotenia, je trochu neinventivny dej. Inak niet co vytykat. (8.6/10)(4.5.2008)

 • Campbell
  ****

  Tak tuhle pecku jsem viděl poprvé dnes a musím říct že je to bomba. Příběh je geniálně vybroušen a postavy jsou uvěřitelné a hlavní postava je parádní. Jak vše dokáže vyřešit uplně v klidu jsem miloval. Hlavní "padouch" je taky příjemný. Akce je tu málo ale bohatě stačí. Konec je možná moc přesladký, ale i tak jsem si film užil. Jediné co mi vadilo byla hudba. A teď poslouchejte, hudba je geniální a dokonce jsem jí poslouchal na youtube, ale v některých scénách mi prostě nesedla. Ale jinak výborný film který jen z lehka utekl 5*.(23.9.2019)

 • Vavča
  ****

  Mějte mě za divného, ale napřed jsem viděl dvojku Running Out Of Time až poté jedničku. A musím říct, že dvojka se mi líbila více. Tak jednička ano byla tu první, přináší zádumčivý hymnický ost alá Vangelis, hezké vizuální vychytávky, v hlavní roli výborný Andy Lau proti neméně dobrému Ching Wang Lauovi, ale není zde pro mě tolik památných momentů jako ve dvojce, není tu tolik dobře provedených soubojů a vtipných momentů, navíc vedlejší charaktery kromě nadřízeného inspektora tu prakticky nemají větší prostor, dvojka má v tomhle navrch. Nicméně byla to výborná zábava, byť jsem pár věcí odhadl předem, přesto budu hodný a za herecké výkony hlavního dua zaokrouhlím z třiapůl na čtyři. Zatím mohu s klidem říci, že Sparrow, Breaking News, ROT2 a zejména Mad Detective jsou ještě lepší. Jsem zvědav jak se mi budou líbit další kousky z Johnnieho dílny.(19.5.2009)