Manželský pár a jejich mladá dcera se děsí psa sousedů, který dívku nakonec kousne. Pes je utracen a majitelé jsou zdrceni, jelikož jej viděli jako svého syna. V noci vstupují do domu páru, aby se pomstili. (JasonCZ)

*CARNIFEX*

Nevedel som do čoho idem, no po vzhliadnutí snímku ma nezaujímalo nič iné, ako názory užívateľov v komentároch. No a ani som nemusel dlho hľadať, aby som na jeden dementný narazil, i keď toho “Yorkshira” mi je samozrejme nesmierne ľúto. Úplný záver je už ale celkom slušná facka do tvare tých, čo povyšujú iný život nad ten ľudský. Dalo sa .. ()

ricci.s

Na hororové sucho v posledných dňoch príjemne kvapkajú letné dažde a prichádza drsný, brutálny a napínavý home invasion o konflikte medzi dvomi rodinami, ktoré žijú v tesnom susedstve.  Ich vzťahy boli spočiatku viac-menej v poriadku. Lenže prvý párik sú fanatickí zvierací aktivisti, ktorí pokladajú svojho psa za člena rodiny. Druhý párik vychováva malú dcéru, ktorá sa toho psa strašne bojí. Problém nastane, keď pes dievča uhryzne. Milovníkom zvierat film teda neodporúčam, v Mexiku sa totiž psov očividne nezbavujú smrtiacou injekciou (načo míňať peniaze, že), radšej využijú o niečo jednoduchší spôsob a nebude to ani príjemné, ani humánne. Keďže pomsta na seba logicky nenechá dlho čakať a Mexičania chválasatan nie sú národ, ktorý by sa posral z krvi a gore, tak na krvilačných čaká príjemná odmena! Dokonca potešilo aj nejaké to prekvapenie na záver. Zatiaľ Ortegov najlepší horor, hviezda dole za tradičné a neprekvapivé tupé chovanie postáv, ktoré práve v home invasion vyčnieva asi najviac. Ale na to sme si už všetci zvykli, však. ()

darkrobyk

Na počátku je psisko a malá holčička. Primitivci mají svého psa jako vlastní dítě (a já myslel, že je to jen u nás), a tak když napadne sousedovic holčinu, berou to jen jako incident. Jenže holčička je vážně zraněná a rodiče to nehodlají ponechat jen tak. Očekával jsem zprvu něco na způsob sousedská Válka Roseových, jenže veškerou aktivitu vzali do svých rukou majitelé psa. Vedle napětí dojde i na několik mordů, kde vedle podříznutí je rozkošná práce s golfovou holí. Postavy v tomhle filmu dělají chyby, velké chyby, a za ně řádně zaplatí. Bez výjimky. Tedy z vlčáka na volno mrazí a já si vzpomenu na dávné doby, kdy ze člověk beze strachu procházel po městě, vydal se k řece, do lesa nebo na louku a nemusel se stále ohlížet, kdy se na něj odněkud vyřítí zuřivý pes. Ta doba klidu se už bohužel asi nevrátí... ()

verbal

Tento film dozajista rozdělí zejména divačky na tři nesmiřitelné tábory. Fanatické sběračky hoven a infantilní šišlalky na potenciální večeře a uštěkané olizovače vlastních prdelí (vesměs krutě nemrdané), laktačně psychotické matky z E-mimina a infantilní šišlalky na uřvané a řádně rozmazlované škaredě vyrýhované zygoty (vesměs mrdané špatně nějakým slizkým upjatým debilem z pojišťovny) a ty, co mají v zevním genitálu jak fakany, tak čokly (tady to bývá asi nejméně tragikomické). Doufám, že se holky nakonec potkají někde v bahně. Každopádně Mexičani už zjevně psy až tolik nežerou a děti mají většinou na píchání či na orgány, tudíž jsme zde svědky veskrze zábavného, mile brutálního, poměrně nestranného a spravedlivě vyváženého souboje párečku ekoteroristických psošuků a katalogově šosácké rodinky z předměstí o to, je-li emocionálně snesitelnější a lidštější mít doma rozmazleného vlčáka či rozmazleného paznehta. Pokud se na to chcete nerušeně podívat ze záznamu, aniž byste znali výsledek, ztlumte si teď oči. Skončilo to roztomilou plichtou a velkou mísou štěkanátků. ()

EvilPhoEniX

Mexický Home Invasion o konfliktu dvou sousedských rodin, vyvolaný mezi agresivním psem a malou holčičkou, která je psem napadena a ten je následně docela nehezkým způsobem utracen.Samozřejmě rodině jakožto zvířecím aktivistům se tohle nelíbí a plánují se sousedům pomstít. Jednoduchá a přímočará zápletka v pro mne už vyčpělém žánru Home Invasion ( Byla doba, kdy jsem tenhle subžánr miloval, ale teď mi příjde, že jsou všechny na jedno brďo). Doufám, že se někdy dočkám Home Invasionu, kde bude 8 členná rodina napadená 10 člennou partou hajzlů a tehdy má zvědavost začne stoupat. Tenhle duel 2 vs 2 nemůže přinést více než 3 gore scény a taky že nepřinesl. ( Rozmašírovaná hlava však parádní).Potěší pěkný vizuál i sympatická rodinka, poměrně fajn masky a o napětí taky není nouze, ale to je tak nějak u každé alespoň průměrné Home Invasion žánrovky. Čekal jsem rozhodně větší masakr, ale zhlédnutí nelituji.• Příběh 2/5, Akce 3/5, Humor>Ne, Násilí 3/5, Zábavnost 3/5 Hudba 3/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5 6/10. ()