Zkrať to, zlato

Teddy je notorický lenoch. Jeho dny jsou většinou jeden za druhým naplněné nudou a flákáním. Setkání s tajemnou cizinkou však všechno změní. Z jeho života se stává doslova chvilková záležitost. Ráno po svatbě s milovanou Leannou se Teddy vzbudí a než se naděje, zjistí, že po pár minutách jeho život skočil o rok dopředu. Mají den prvního výročí své svatby a Leanna má krátce před porodem. Teddy má za sebou rok, ale nepamatuje si, že by ho prožil. Jeho život se rozpadá a pro Teddyho začíná šílený závod s časem. S pomocí svého nejlepšího přítele Sama se snaží během pár chvilek dát dohromady všechno, co se pokazilo. Musí se naučit žít svůj život ve vzácných okamžicích, aby získal zpět ženu, kterou miluje, i kdyby to mělo být jen na pár vteřin... (TV Nova)

movemat

Menej komediálna, menej nápaditá a menej dojímavá variácia Kliku. Primeraná stopáž a celkom sympatický hrdina to zachránili od prílišnej nudy. Takže s prižmúrenými očami 3 hviezdičky. ()

blondboss

Pri tomto snímku som si dokonale pripomenul môj najobľúbenejší film v rámci podobného žánru Click. Tieto filmy s časovou smyčkou ma dosť bavia a viem si predstaviť ešte pár podobných. Dá sa povedať, že toto je v podstate taká austrálska verzia Clicku upgradnutá o väčšiu časovú tieseň. Každopádne ale účel to splnilo, ja som sa bavil, ale pozor, nemožno to veľmi nazývať komédiou, to by bolo zavádzanie. 75 % ()

wowylgu313

Po hodně dlouhý době jsem byl "donucen" pustit film a kolonkou "romantický" no ... takhle , romantika tam víceméně nebyla žádná a komedie to zas tak moooc taky nebyla. Občas, málo, sem/tam jsem se pousmál. Pointa a efekt, který měl film živit byl nudný a nijak extra záživný. Po dobu filmu docela nuda a spíš čekání na to jak to nečekaně předvídatelně dopadne. Jedna hvězda za zajímavý nápad, který by fungoval kdyby byl pořádně uchopený. A druhá hvězda za ten konec, ten byl takový jakoby citlivě/hezký/hodný. Prostě těch 5 minut na konci bylo fajn. ()

Heywood

Trapný plagiát obdobného brazilského filmu, herci hrozní, lesba nenávistná nikoliv milující (takhle se lidem neubližuje), zázračný konec to křečovitě zachraňoval, ale marně. Romantika = Nula, Komedie = Nula. Exteriéry bída, hudba o ničem to nadšení ostatních vůbec nechápu. Za mě 20% ()

Dawe2

Totožné, jako Era Ora. Ale liší se trochu v příběhu, v rychlosti průběhu a především v konci. Era Ora je bych řekl skoro ve všem lepší, v provedení, v hereckých výkonech, ve všem. Ale tenhle film je milosrdnější na konci. Takže normálně bych hodnotil níže, ale za ten konec, za to poselství a naději dám také 80%. Ale Era Ora bych doporučil skoro víc. ()

leafroller

Filmy o cestování časem jsou moje vášeň a vždy ocením, když se někdo dobře vyrovná s putováním do budoucnosti. Není to totiž tak snadné jako s minulostí. Žel tento film se s ním dobře nevyrovnal. Od začátku cesty není po celý film jasné, o co jde, co má být výsledek (i když skalní filmový nadšenec konec odhadne snadno). Jenže filmy nejsou o cíli, ale o cestě. A cestu zde představuje několik zběsilých skoků časem, které hrdinu stále více vyřazují z prostředí a děje, takže divákovi nezbývá, než trpělivě čekat, jestli "něco bude". A i když se hlavní hrdina hned několikrát odvolává na Groundhog day, nemá s ním tento film nic společné. Absolutně nic.50% ()