Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

njd29

nabuduce moze zachranit lietadlo Lenin z mauzolea :D...ledva 10%..nuda a hlavna hrdinka skareda ako nemka..:D ()

Kokos

Hezká žánrovka. Taková jednohubka. Ale po filmařské stránce profesionální práce. SPOILER (asi): Víc by se mi líbil konec (který chvilku naznačovali), kdyby ten Egypťan skutečně odpálil bombu v letadle, čímž by zastavil upíry, ale pak by byl neoprávněně považován za teroristu. ()

Facerr

Slabší 4 hvězdy, nebo silnější 3? Tohle dilema rozsekly docela atmosférické flashbacky do doby, kdy se "to" stalo. Milovníci hororové akce by tohle neměli minout. ()

Mikecat

Prvá časť 5* druhá 2*, v konečnom výsledku 3*. Musí sa nechať, že nápad super, tajomný úvod na letisku a v lietadle bol geniálny, prestrihy z prítomnosti (chlapec vo vyšetrovačke) do minulosti (dej v lietadle) a minulej minulosti (pokazené auto v zasneženej krajine) navodili výbornú atmosféru. Druhú časť by som uzavrel úplne inak, podľa hesla menej je niekedy viac. Zaznejú tu aj heslá ako "bezbožná Európa" "Čo ste ochotný udělat pro záchranu vašich skazených miest". Uponáhľaný koniec prinesie so sebou veľa detail chýb: pichá si injekciu do žily so vzduchovou bublinou; podtlak v lietadle cez rozbité okno s klesajúcou výškou zmizne; cez otvorené dvere počas letu nevzniká podtlak, nič "nevytiahne von" ani chlapca stojaceho rovno pri otvore....Záver fajn: "Kde mám medvídka!". ws ()

srolyma

Pár Arabů se zase pro jednou trochu nudí a tak unesou letadlo, aby s ním jako obvykle práskli do nějakého paneláku. Naštěstí je na palubě maminka upírka cestující se svým synkem na kliniku specializovanou na léčbu vampýrismu. A protože teroristi nejsou vybaveni ani česnekem a jakožto muslimové pochopitelně ani posvěceným křížem, tak mají zaděláno na nečekaný problém. Kombinace akčního filmu a upírského hororu nakonec nebyla úplně špatná, pobavila. ()

blazma

Abych si to shrnul, máme tady pravděpodobně upírku, která musí riskovat odhalení a vydá se na cestu se synem přes půlku světa. Čirou náhodou a velká smůla pro ní, je letadlo uneseno teroristy. Jakože může to být ještě větší klišé než to je? Tohle je prostě absolutní blbost a nefunguje to. Charaktery a herecké výkony nejsou zajímavé. Tohle prostě nelze doporučit. Tohle se jednoduše nepovedlo. ()

J.Mayen

Tenhle film jsem odkládal rok, když jsem ho měl na flashce a nějak mi můj 6. smysl mi říkal abych to rovnou vymazal. Asi jsem měl můj 6. smysl poslechnout, protože to co se mi dostalo nyní po shlédnutí filmu je nevěřícně kroutím hlavou a kladu si jenom otázky proč proč proč? Proč jsi matka tak blbá, proč je plešatá, proč jaderný fyzik z Pákistánu neví jakým Směrem se otáčí země koule a musím to vysvětlovat pětiletý chlapec. Proč jde matka s kojencem zafixováním na krku do baráku, kde nemá ponětí co se tam může vůbec dít. Proč jsou ve filmu upíři? Na koho film cílí A co film vlastně sleduje? Opravdu na hraně odpadu, ta matka mi pila krev už od prvního pohledu, nejenom herecky ale i jako osoba. Sračka. ()

wowylgu313

Když dáte do letadla teroristy a upíry očekáváte nějakou katastrofu na kterou se nebude dát koukat. Pozor, zde to tak nebylo. Mělo to grády, perfektně udělané masky. A super tempo. Rozhodně neurazí a nenudí. Nedávám čisté 4 hvězdy ale takových 70-75% úplně s přehledem. ()

Nikolas__

Vzhled monster je úžasnej, netflix tentokrát nezklamal. Je to ve své podstatě i díky chytlavému prostředí dostatečně jedinečné, aby se to vymanilo ze škatulky hloupé akční monster béčko. Navíc by nefungovalo bez dobře zahraných postav, celé finále je taktéž super a efekty mnohem mnohem lepší než jsem čekal. Není to žádné ultimátum na pět hvězd ale rozhodně se to řadí k těm nejlepším upířím hororům za poslední dekádu, protože těch fakt dobrejch ani moc není. Obvykle si na delší stopáže nestěžuji, tohle se ale zkrátit mohlo a vyznělo by to stejně dobře, možná i silněji, prostě by to nemělo šanci ani minutku nudit. ()

hony23

Co se z počátku jeví jako dobrej akční biják o únosu letadla, to se časem mění v lehce stupidní horor o upírech. Byť dlouho mě ta upírská zápletka celkem bavila, ke konci už to bylo ZU VIEL. ()

rigby

Zajímavý nápad. Letadlo plné upírů. A skvěle natočeno s patřičnými efektními scénami. Ačkoli jinak horory moc nemusím, tak tohle jsem si docela užíval. A je pravda, že jsem se po celou dobu bavil. ()

stanyko

Nechapem miestne chvalospevy. Pod ich dojmom som cakal, ze Netflix snad natocil nieco vynimocne a pritom je to priemerny ceckovy film. Jedine novum na celom filme je upir v lietadle, ale od daneho momentu sa nedeje nic prevratne. ()