Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

KofiAnnan

Za mě dobrý. Více než upířinu to ve mně evokuje Zombie style. I když to asi není to podstatný. Parta teroráčů byla fakt výživná a teplej psychouš hodně crazy (protože, kdo ze sebe dobrovolně udělá Miloše Zemana po očkování žejo?). Co si asi matka píchala za AstraZeneku, že dokázala být při smyslech, příčetná a nesežrat svého syna do té doby, než byl v dostatečně bezpečné vzdálenosti vybaven TNT, aby ji mohl odpálit. Ale i tak dobrá německá avifobie. R.I.P za čivavku. ()

nanamarak1

Čtrvtou hvězdičku tomu nedám, protože je to zbytečně dlouhý, ale jinak jde o jeden z těch lepších netflixovských bijáků. Navíc se to natáčelo v ČR. 65% ()

Heywood

Už ta produkce mě odrazovala, ale nakonec to bylo technicky zvládnuté, byť to samozřejmě moc peněz nevyžadovalo. Námět s upíry (neznámá nemoc?, co to jako má být) má vždy stejný scénář a průběh, tady byla změna v osobě odpovědné matky, ale film to nezachránilo. Přepálená stopáž nudila, synek jako z časopisu pro vzorné chlapce kladné pocity nepřinášel a nezáživné to nakonec bylo celé. 40% ()

bonovox

V rámci žánru slušne ale velmi ma rušili divné strihy v takmer celom filme. Krvavé je to ale dostatočne a aspoň pri nakrúcaní dostali zarobiť český filmári. ()

Dawe2

Upířinka od Netflixu z České Republiky. Bohužel na začátku film prozradí dost podstatnou část konce, ke kterému se pak pomalu dvě hodiny blíží. Dívák přichází o pocit nejistoty, který by jinak mohl mít. Možná méně řevu, stopáže a více logičnosti a ostatních věcí. Příběh z minulosti posouvá kvalitu výše, ale na 60 % to u mě nestačí, slušných 50%. ()

brasek

Skoro absolútna spokojnosť! Dvojhodinové dobrodružstvo s plnokrvným hororom. Možno škoda, že tých upírov bolo na konci veľa a záverečná časť príbehu má mierny nádych frašky. Celý príbeh som sledoval s veľkým zaujatím, spomienky hlavnej postavy na minulosť neprekážali. ()

Kushina

Po dlouhé době film o upírech, který překvapil. Nečetl jsem si, o čem film vlastně bude, o to víc jsem byl překvapený, že nešlo jen o únos letadla a teroristy, ale hrálo v tom roli i trošku sci-fi. Povedený kousek, i když s dost chybami. Nevadí, stálo to za to! 70% ()

Saxos

Hodná, ale i v neupíří fázi ošklivá samoživitelka, vám k srdci nepřiroste i přes její obětavost. Spojení určité upíří linky s únosem letadla i osvětlení, jak upírka vznikla, bylo celkem povedené. Klady: maskéři se vyřádili; i ve stísněném prostoru letadla lze dosáhnout akčnosti; upírák, tak trochu jinak. Závěr: doporučuji. ()

Ace.A.T.L.

Tohle bylo příjemný. Zajímavá myšlenka dotažená do konce a po celou dobu udržená pod uzdou tak, aby nesklouzla nikam do kravin. Jen je škoda, že se to všechno děje v letadle a to dost sráží zážitek, protože survival v letadle potěší jednou, možná dvakrát, ale po tolikátý už to zamrzí. Ale i tak je to fajn film, kterej neurazí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

TURPIA

Upíři a letadlo v dvouhodinové stopáži. Do filmu jsem šel natěšený, protože jsem četl fakt dobré recenze, jak je to napínavé od začátku do konce atd.  Začátek měl fakt slušný, únosci se s tím moc neparali, krve dostatek a jako třešnička na dortu byl teplý sťuart. Ale cca v půlce to vypadalo, že neví jak dál a placali se v tom. Kdyby to zkrátili o hodinu, tak to tomu filmu jen prospěje. Jako dost jsem se pobavil, jak měla hlavní hrdinka flashback o koulovacce se svým manželem a parmesicnim fakanem v nositku na hrudi, to nevymyslis. Pokud někdo hledá film, podobný jako 30 dní dlouhá noc, tak má smůlu. Tento film spadá do kategorie vidět jen jednou a to ve chvíli kdy je na výběr jen mezi ordinaci v růžové zahradě a čumenim do zdi ()