Ocenění
- vítězství
- nominace
Český lev
-
2021 -
Atlas ptáků (2021)
(Nejlepší střih) -
2019 -
Staříci (2019)
(Nejlepší střih) -
2018 -
Všechno bude (2018)
(Nejlepší střih) -
2017 -
Špína (2017)
(Nejlepší střih)
Slnko v sieti
-
2018 -
Špína (2017)
(Najlepší filmový strih) -
2017 -
Pára nad řekou (2015)
(Najlepší filmový strih) -
2014 -
Kauza Cervanová (2013)
(Najlepší filmový strih)
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
-
2021 -
Síla (2021)
(Česká radost: Nejlepší střih)
FAMUfest
Střihačka
Filmy | |
---|---|
2021 |
Atlas ptáků |
2019 |
Staříci |
2018 |
Chata na prodej |
Všechno bude |
|
2017 |
Špína |
2015 |
Rodinný film |
2014 |
Místa |
2012 |
Příliš mladá noc |
2011 |
Nic proti ničemu |
2004 |
Loosova bedna |
Dokumentární | |
---|---|
2023 |
Všichni lidé budou bratři |
2021 |
13 minut (TV film) |
Síla |
|
2020 |
Pět set plošin |
2018 |
Až přijde válka |
2017 |
Svět podle Daliborka |
2016 |
De Potentia Dei |
Rekonstrukce průmyslu |
|
2015 |
Jednou nohou v absolutnu (seriál) |
Bytosti a aparáty (E06) |
|
Pára nad řekou |
|
Ukrajino, nezlob se (TV film) |
|
2014 |
Česká pivní válka |
2013 |
Kateřina Šedá: Jak se dělá mýtus |
Kauza Cervanová |
|
Mých posledních 150 000 cigaret (TV film) |
|
Navždy svoji (seriál) |
|
Epizoda 6 (E06) |
|
Epizoda 3 (E03) |
|
Parta Analog |
|
2012 |
Hra o kámen |
Křehká identita |
|
O slušnosti (TV film) |
|
Pupek nebe |
|
2011 |
Mein kroj (TV film) |
Nadohled (studentský film) |
|
2010 |
Epochální výlet pana Třísky do Ruska (TV film) |
Motýli v břiše (TV film) |
|
Nesvatbov |
|
Slovenské kino (seriál) |
|
Slovenská krčma (E06) |
|
Duch ve stroji (E01) |
|
Vše pro dobro světa a Nošovic |
|
2009 |
Auto*Mat |
Hrdina naší doby |
|
Koliba |
|
2008 |
Myslím, tedy slam |
2007 |
Oblaka (studentský film) |
2006 |
Soňa a její rodina (TV film) |
2005 |
Bukxy (TV film) |
2003 |
Výmet |
2002 |
Disk - Žatva (studentský film) |
Krátkometrážní | |
---|---|
2023 |
Mezi námi moře (studentský film) |
2021 |
Poslední den patriarchátu |
2019 |
Asistentka |
2013 |
Pevnost |
2010 |
Příznaky (studentský film) |
2008 |
Druhé dějství (studentský film) |
2006 |
Mia (studentský film) |
Pokus (studentský film) |
Účinkující
Pořady | |
---|---|
2019 |
26. Český lev |
2018 |
25. Český lev |
2017 |
Ceny české filmové kritiky 2016 |
Režisérka
Divadelní záznam | |
---|---|
2020 |
Maloměšťáci |
Zvukařka
Dokumentární | |
---|---|
2002 |
Disk - Žatva (studentský film) |