Reklama

Reklama

Jeong-jae Lee

Jeong-jae Lee

nar. 15.03.1973 (48 let)
Soul, Jižní Korea

Zajímavosti (4)

Bitva o Inčchon (2016)

  • Zbraň, kterou používá Lim (Beom-soo Lee), je pistole Mauser C96 v ráži 9 mm. Pistoli Tokarev T-33 používá při přestřelce v hospodě Jang (Jeong-jae Lee). V nákladním autě je použit americký kulomet M1919 a samopal M3. Další zbraně použité ve filmu byly samopal PPSH 41, pistole Tokarev TT-33 a pušky Mosin-Nagant. (K98)

Jing tian da ni zhuan (2016)

  • Předtím, než se k tomuto snímku čínské filmové produkční společnosti China Film jihokorejský herec Jeong-jae Lee upsal, ze stejných končin odmítl celou řadu filmových nabídek. Když už nabídku ale jednou vzal, dal do ní, dle svých vlastních slov, úplně všechno. Jen čínský jazyk se začal v doprovodu soukromého učitele herec učit dva měsíce před začátkem tříměsíčního natáčení. Jeho studium se odehrávalo každý den víc jak dvě hodiny. A jak herec sám poznamenal, nejenom že se zvládl naučit celý text své filmové postavy, rovněž dokázal plynule komunikovat. (Conspi)

Amsal (2015)

  • Pro svoji filmovou roli, rozhodl se herec Jeong-jae Lee shodit celých patnáct kilogramů ze své původní tělesné hmotnosti. 'Své filmové postavě jsem chtěl dokonale porozumět, vžít se do ní a divákům ji vyjádřit v co nejpřirozenějším možném světle. Shodit jsem se rozhodl proto, že mi došlo, že má postava je vlastně velmi senzibilní člověk; a chtěl jsem vypadat o něco víc 'gangstersky'. Během natáčení jsem dokonce požádal cateringové kuchaře, aby mi jídlo nemarinovali. Nebo jsem se dokonce vyvaroval i piva a jiných alkoholových nápojů; orientoval jsem se výhradně na nealkoholické nápoje a sodu. Když totiž po práci končíváme, chodíváme se společně napít a pohovořit si o dalším natáčecím dni. Podobných detailů, souvisejících s moji filmovou postavou a její přeměnou, bylo v mém celodenním harmonogramu po celou dobu natáčení mnohem víc. Chtěl jsem ze sebe dostat jednoduše své herecké maximum. Přesně tak, jak jsem to pozoroval u ostatních, co se natáčení snímku věnovali se stejnou intenzitou.' (Conspi)

Galerie (147)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(5)

Reklama

Reklama