foto

Teodor Piovarči

  • nar. 2.9.1934
    Hybe, Slovensko, Československo
  • zem. 12.4.2018 (83 let)
    Bratislava, Slovensko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Herecká filmografie

Filmy

2002 Za mestskými múrmi: Čierna pani (TV film)
1998 Ja nič neviem (TV film)
Obrus s monogramom (TV film)
1997 Germinie (TV film)
V zajatí lásky (TV film)
1996 Herodes a Herodias (TV film)
Všetci ľudia budú bratia (TV film)
1995 Zuzka Turanová (TV film)
1994 Noc je môj nepriateľ (TV film)
Pod vŕbou (TV film)
Trýzeň svedomia (TV film)
Zlatohláska (TV film)
1993 Hudobné rozprávky (TV film)
Jakubov rebrík (TV film)
1992 Sudca a jeho kat (TV film)
À deux pas du paradis (TV film)
1991 Rošáda (TV film)
Simon a Clotilde (TV film)
Un coeur a prendre (TV film)
Škvrny na slnku (TV film)
1990 110 metrov (TV film)
Fuente ovejuna (TV film)
Jacobowski a plukovník (TV film)
Júlia (TV film)
Posmrtné svedectvo (TV film)
Svědek umírajícího času
Šípková Růženka
1989 Frajer na ceste (TV film)
Letiace tiene (TV film)
Nežiadúci (TV film)
Nádej má farbu belasú (TV film)
Pohotovosť (TV film)
Právo na minulosť
Reverend (TV film)
Staroružová dráma (TV film)
V meste plnom dáždnikov
1988 Balada o mŕtvych očiach (TV film)
Muži s plnou mocou (TV film)
Samo, kupec a kráľ (TV film)
Solúnski bratia (TV film)
Stratený raj (TV film)
Vaša vec, pán komisár (TV film)
Čertovo vrece (TV film)
1987 Južná pošta
Matej Bel z Očovej (TV film)
Tá tajovská voda mútna (TV film)
Vytriezvenie (TV film)
1986 Eygletiérovci (TV film)
Riaditeľ (TV film)
Rodina Tjaeldeovcov (TV film)
Smutné radosti (TV film)
Tiene v raji (TV film)
1985 Deti (TV film)
Jeseň vyšetrujúceho sudcu (TV film)
Postupimská konferencia 1945 (TV film)
Raz, dva, tri (TV film)
Sekera (TV film)
Snopy z piesku (TV film)
Tu musíš žiť (TV film)
Ulička stratených snov (TV film)
Veľká náruč (TV film)
1984 Berdiho koberec (TV film)
Bola som z olova (TV film)
Oko za oko (TV film)
Profesor na bielom koni (TV film)
Súťaž o milión (TV film)
Vzbúrené mesto (TV film)
1983 Magma (TV film)
Mŕtvi učia živých
Tisícročná včela
Výlet do mladosti (TV film)
Čas hádzať kamene (TV film)
1982 Krkavci (TV film)
Matka (TV film)
Predčasné leto
Tušenie
1981 Bičianka z doliny (TV film)
Crainquebille (TV film)
Desiaty chlap (TV film)
Emília Galottiová (TV film)
Pes pána generála (TV film)
Zaujímaví muži (TV film)
1980 Dnes z tretej strany (TV film)
Druhovia (TV film)
Falošný peniaz (TV film)
Hra bez lásky (TV film)
Hrdina na titulnú stranu (TV film)
Klenovič Ján (TV film)
Posledný súd Michelangela Buonarrotiho (TV film)
Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou (TV film)
Príčina katastrofy náhodná (TV film)
1979 Chobotnica (TV film)
Cnostný Metod
Eugen Onegin (TV film)
Hotový konflikt krvi (TV film)
Mandarínka a Sokrates (TV film)
Ruy Blas (TV film)
S vetrom vo vlasoch (TV film)
Satanov chrám (TV film)
1978 Dve hodiny večnosti (TV film)
Haló, tu Jakub! (TV film)
Obhorelý strom (TV film)
Odviate cesty (TV film)
Päť dní do rozsudku (TV film)
Smoliari
Stůl pro čtrnáct (TV film)
Zbojníci (TV film)
Článok na prvú stranu (TV film)
1977 Kamarátka Šuška
Lúčenie (TV film)
Medveď Mrmláč (TV film)
Odsúdenie Paganiniho (TV film)
Orol a lastovička (TV film)
Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru (TV film)
Skrat (TV film)
Súkromná vojna
1976 Americká tragédia (TV film)
Amerikán (TV film)
Desať percent nádeje
Kongres v Neapole (TV film)
Lakmus (TV film)
Mário a kúzelník (TV film)
Na priamej linke (TV film)
Plukovník Chabert (TV film)
Stratená dolina
Španielska gitara (TV film)
1975 Minúta rozhodnutia (TV film)
Simultánka s Aľjochinom (TV film)
Svetská krása (TV film)
1974 Buddenbrookovci (TV film)
Džbán plný ambrózie (TV film)
Kronika (TV film)
Leto, ktoré nedozrelo (TV film)
Mont Oriol (TV film)
Oblaky - modriny (TV film)
Túžba sobotňajšieho večera (TV film)
1973 Jaltská konferencia 1945 (TV film)
Milionár (TV film)
Na jednom dvore (TV film)
Svetlo na spodnej haluzi (TV film)
Teheránska konferencia 1943 (TV film)
Víťazný čas (TV film)
1972 Adam Šangala (TV film)
Proces (TV film)
Zabiják (TV film)
1971 Ako každý iný (TV film)
Hájnikova žena (TV film)
Siedmi z radnice (TV film)
Vražda v Perryville (TV film)
1970 Vrahom je Fox (TV film)
1969 Generácia (TV film)
1968 Stopy na Sitne
1965 Náměstí svaté Alžběty
1962 Boxer a smrť
Havrania cesta

TV seriály

1989 Škola detektívky (TV seriál)
1985 Domov (TV seriál)
Sršne v úli (TV seriál)
1984 Povstalecká história (TV seriál)
Augustové dni (E05)
Vynálezy hodinára Aurela (TV seriál)
1983 Lekár umierajúceho času (TV seriál)
Tisícročná včela (TV seriál)
1982 Rozprávky pätnástich sestier (TV seriál)
1980 Svadba bez nevesty (TV seriál)
1976 Neporaziteľná Vilma (TV seriál)
1975 Nepokojná láska (TV seriál)
Tridsaťdeväť stupňov v tieni (TV seriál)
1971 V tieni vlkov (TV seriál)

Dokumentární

1987 Labyrint (TV seriál)
1972 Svedectvo (TV film)

TV pořady

1976 Huncúti a veseličky (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace