Reklama

Reklama

Teodor Piovarči

Teodor Piovarči

nar. 02.09.1934
Hybe, Slovensko, Československo

zem. 12.04.2018 (83 let)
Bratislava, Slovensko

Galerie (9)

Herec

Filmy
2002

Za mestskými múrmi: Čierna pani (TV film)

1998

Ja nič neviem (TV film)

 

Obrus s monogramom (TV film)

1997

Germinie (TV film)

 

V zajatí lásky (TV film)

1996

Herodes a Herodias (TV film)

 

Starožitné zrkadlo (TV film)

 

Všetci ľudia budú bratia (TV film)

1995

Z môjho denníka (TV film)

Reklama

Reklama

 

Zuzka Turanová (TV film)

1994

Noc je môj nepriateľ (TV film)

 

Pod vŕbou (TV film)

 

Trýzeň svedomia (TV film)

 

Zlatohláska (TV film)

1993

Hudobné rozprávky (TV film)

 

Jakubov rebrík (TV film)

1992

Dva kroky do ráje (TV film)

 

Sudca a jeho kat (TV film)

1991

Rošáda (TV film)

 

Simon a Clotilde (TV film)

 

Un coeur a prendre (TV film)

 

Škvrny na slnku (TV film)

1990

110 metrov (TV film)

 

Fuente ovejuna (TV film)

 

Jacobowski a plukovník (TV film)

 

Júlia (TV film)

 

Posmrtné svedectvo (TV film)

 

Svědek umírajícího času

 

Šípková Růženka

1989

Frajer na ceste (TV film)

 

Letiace tiene (TV film)

 

Malý somár na dne duše (TV film)

 

Nežiadúci (TV film)

 

Nádej má farbu belasú (TV film)

 

Pohotovosť (TV film)

 

Pravo na prošloje

 

Reverend (TV film)

 

Staroružová dráma (TV film)

 

V meste plnom dáždnikov

 

Žiadna stopa po zločine (TV film)

1988

Balada o mŕtvych očiach (TV film)

 

Muži s plnou mocou (TV film)

 

Samo, kupec a kráľ (TV film)

 

Solúnski bratia (TV film)

 

Stratený raj (TV film)

 

Vaša vec, pán komisár (TV film)

 

Čertovo vrece (TV film)

1987

Diplomati Októbra I., II. (TV film)

 

Južná pošta

 

Matej Bel z Očovej (TV film)

 

Tá tajovská voda mútna (TV film)

 

Vytriezvenie (TV film)

1986

Eygletiérovci (TV film)

 

Riaditeľ (TV film)

 

Rodina Tjaeldovcov (TV film)

 

Smutné radosti (TV film)

 

Tiene v raji (TV film)

1985

Deti (TV film)

 

Jeseň vyšetrujúceho sudcu (TV film)

 

Postupimská konferencia 1945 (TV film)

 

Raz, dva, tri (TV film)

 

Sekera (TV film)

 

Snopy z piesku (TV film)

 

Tu musíš žiť (TV film)

 

Ulička stratených snov (TV film)

 

Veľká náruč (TV film)

1984

Berdiho koberec (TV film)

 

Oko za oko (TV film)

 

Profesor na bielom koni (TV film)

 

Súťaž o milión (TV film)

 

Umri, blázon (TV film)

 

Vzbúrené mesto (TV film)

1983

Bola som z olova (TV film)

 

Drotárskym chodníkom (TV film)

 

Magma (TV film)

 

Mŕtvi učia živých

 

Tisícročná včela

 

Výlet do mladosti (TV film)

 

Čas hádzať kamene (TV film)

1982

Krkavci (TV film)

 

Matka (TV film)

 

Predčasné leto

 

Tušenie

1981

Bičianka z doliny (TV film)

 

Crainquebille (TV film)

 

Desiaty chlap (TV film)

 

Emília Galottiová (TV film)

 

Pes pána generála (TV film)

 

Profesorova dcéra (TV film)

 

Zaujímaví muži (TV film)

1980

Dnes z tretej strany (TV film)

 

Druhovia (TV film)

 

Falošný peniaz (TV film)

 

Hra bez lásky (TV film)

 

Hrdina na titulnú stranu (TV film)

 

Klenovič Ján (TV film)

 

Posledný súd Michelangela Buonarrotiho (TV film)

 

Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou (TV film)

 

Príčina katastrofy náhodná (TV film)

1979

Chobotnica (TV film)

 

Cnostný Metod

 

Eugen Onegin (TV film)

 

Hodiny strachu (TV film)

 

Hotový konflikt krvi (TV film)

 

Mandarínka a Sokrates (TV film)

 

Ruy Blas (TV film)

 

S vetrom vo vlasoch (TV film)

 

Satanov chrám (TV film)

1978

Dve hodiny večnosti (TV film)

 

Haló, tu Jakub! (TV film)

 

Obhorelý strom (TV film)

 

Odviate cesty (TV film)

 

Päť dní do rozsudku (TV film)

 

Smoliari

 

Stůl pro čtrnáct (TV film)

 

Zbojníci (TV film)

 

Článok na prvú stranu (TV film)

1977

Dva svety (TV film)

 

Kamarátka Šuška

 

Lúčenie (TV film)

 

Odsúdenie Paganiniho (TV film)

 

Orol a lastovička (TV film)

 

Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru (TV film)

 

Skrat (TV film)

 

Súkromná vojna

1976

Americká tragédia (TV film)

 

Amerikán (TV film)

 

Desať percent nádeje

 

Kongres v Neapole (TV film)

 

Lakmus (TV film)

 

Mário a kúzelník (TV film)

 

Na priamej linke (TV film)

 

Plukovník Chabert (TV film)

 

Stratená dolina

1975

Minúta rozhodnutia (TV film)

 

Simultánka s Aľjochinom (TV film)

 

Svetská krása (TV film)

1974

Buddenbrookovci (TV film)

 

Džbán plný ambrózie (TV film)

 

Kronika (TV film)

 

Leto, ktoré nedozrelo (TV film)

 

Mont Oriol (TV film)

 

Oblaky - modriny (TV film)

 

Príliv bude o dve hodiny (TV film)

 

Prípad z Amagerskej lúky (TV film)

 

Túžba sobotňajšieho večera (TV film)

1973

Cena života (TV film)

 

Jaltská konferencia 1945 (TV film)

 

Milionár (TV film)

 

Pozvánka na ľudové hlasovanie (TV film)

 

Svetlo na spodnej haluzi (TV film)

 

Teheránska konferencia 1943 (TV film)

 

Timon Aténsky (TV film)

1972

Adam Šangala (TV film)

 

Mozaika života (TV film)

 

Partita na drevený nástroj (TV film)

 

Proces (TV film)

 

Príbehy zo života - Brázdy (TV film)

 

Príbehy zo života - Cesta (TV film)

 

Príbehy zo života - Väzeň z cely (TV film)

 

Zabiják (TV film)

 

Úskalia (TV film)

1971

Ako každý iný (TV film)

 

Hájnikova žena (TV film)

 

Postupimská konferencia 1945 (TV film)

 

Päť večerov (TV film)

 

Siedmi z radnice (TV film)

1970

Smrť dona Juana (TV film)

 

Vrahom je Fox (TV film)

1969

Generácia (TV film)

1968

Stopy na Sitne

1965

Náměstí svaté Alžběty

1962

Boxer a smrť

 

Havrania cesta

Seriály
1989

Škola detektívky

 

Smrť baróna Gandaru (E05)

 

Dobrodružstvo so šiestimi Napoleónmi (E02)

1985

Domov

 

Sršne v úli

 

Slávnosť (E07)

 

Prisťahovalci (E01)

1984

Povstalecká história

 

Augustové dni (E05)

 

Vynálezy hodinára Aurela

1983

Lekár umierajúceho času

 

Tisícročná včela

1982

Rozprávky pätnástich sestier

1980

Svadba bez nevesty

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 2 (E02)

 

Epizoda 1 (E01)

1976

Neporaziteľná Vilma

1975

Divadlo v dome

 

Bazár v chalupe (E05)

 

Nepokojná láska

 

Rodina (E05)

 

Mária (E04)

 

Sestry (E03)

  více epizod (2)
 

Tridsaťdeväť stupňov v tieni

1971

Parížski mohykáni

 

Epizoda 6 (E06)

 

V tieni vlkov

Dokumentární
1987

Labyrint (seriál)

1984

Miesto pristátia neznáme (TV film)

 

Tri smreky - vypravěč

1975

JCP Štúrovo - vypravěč

1973

Emil Boleslav Lukáč (TV film)

 

Vystrúhať znovu dreveného koníka detstva - vypravěč

1972

Svedectvo (TV film)

Krátkometrážní
1977

Medveď Mrmláč (TV film)

1976

Španielska gitara (TV film)

1973

Na jednom dvore (TV film)

 

Víťazný čas (TV film)

1971

Vražda v Perryville (TV film)

Host

Pořady
1976

Huncúti a veseličky

Ovládací panel

Reklama

Reklama