Reklama

Reklama

Paul W.S. Anderson

Paul W.S. Anderson

nar. 04.03.1965 (56 let)
Newcastle upon Tyne, Anglie, Velká Británie

Biografie (2)

Paul William Scott Anderson, jak se jmenuje celým jménem, si získal svou nechvalně známou proslulost ve své rodné Anglii už svým ultra-násilným snímkem SHOPPING z roku 1994, ke kterému si sám napsal scénář. Ve snímku si dva lupiče, kteří kradou auta přímo z výloh prodejen zahráli Jude Law a Sean Pertwee. V Anglii byl film zakázán a v Americe šel pouze na video.Shopping poskytl Andersonovi šanci na realizaci počítačového herního hitu MORTAL KOMBAT (1995). Adaptace… (více)

Videa (18)

Z natáčení  - Milla Jovovich, Paul W.S. Anderson, Ali Larter, Ruby Rose

Zajímavosti (41)

Resident Evil: Raccoon City (2021)

  • Původní nepoužitý scénář Grega Russoa měl být silně inspirován sedmým herním dílem „Resident Evil VII - Biohazard“ (2017), který stejně jako původní záměr pro tento film fungoval jako částečný reboot dosavadní herní série a mnohem více se zaměřil na hororové aspekty než na akci, pro které byly známé nejen do té doby poslední herní díly, ale také filmová série od Paul W.S. Andersona. (S.U.E.S.)

Origin (2018)

  • Prvé dve časti seriálu natočil vlastnoručne samotný Paul W.S. Anderson, pre ktorého to bol prvý režisérsky kontakt so seriálovou produkciou a na kvalite týchto častí vs ostatných je jasne vidieť jeho dlhoročnú skúsenosť so žánrom sci-fi, avšak kvôli práci na filme Monster Hunter (2020) musel práce na ďalších častiach prenechať iným. (iXtr3m3)

Galerie (33)

Reklama

Režisér

Producent

Scenárista

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(391)

Reklama

Reklama