Reklama

Reklama

Maika Monroe

Maika Monroe

nar. 29.05.1993 (28 let)
Santa Barbara, California, USA

Biografie (2)

Maika Monroe Buckley, jak zní její celé jméno, se narodila v kalifornské Santa Barbaře 29. května 1993. Kromě herectví se profesionálně věnuje freestyle kiteboardingu (surfování na speciálním prkně za tažným drakem), kterému se ve šlépějích svého otce začala věnovat od jedenácti let. Kvůli tréninku se dokonce na čas přestěhovala na severní pobřeží Dominikánské republiky, zatímco studium dokončila online způsobem. Usilovná píle brzy začala přinášet ovoce, její… (více)

Videa (5)

Rozhovor 6 - Maika Monroe

Zajímavosti (3)

Pátá vlna (2016)

  • V knižní předloze je seržant Reznik muž, ve filmu je to žena (Maria Bello). Poundcake (kterého ve filmu hraje Nadji Jeter) je v knižní předloze obézní sedmiletý chlapec. V knize má Ringer (ve filmu představovaná Maikou Monroe)  černé vlasy a je asijské národnosti. Podle knižní předlohy se příběh se odehrává v Daytonu v Ohio. (willy1)

Neutečeš (2014)

  • Jméno Jay (Maika Monroe), které nosí hlavní hrdinka, je zkrácenina z Jamie. Je to odkaz na kultovní hororovou herečku Jamie Lee Curtis, která hrála v sérii Halloween. Ve filmu má Jay mladší sestru Kelly. V reálném životě má Jamie Lee Curtis také mladší sestru jménem Kelly. (MrPierc)

Galerie (84)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(15)

Reklama

Reklama