Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tak úplně nevím co si mám o filmu myslet. Pro mě je dost rozporuplný. Jako klady bych vypíchl, pěkné scenérie, dobré masky, povedený troll, dobrá hudba a třeba nenáročná stopáž. Mezi negativa pak naopak přespřílišná namistrovanost hlavních hrdinů a některé zbraně by se snad nehodili ani do budoucnosti. Příběh je vcelku dobrý, všude jsou hordy čarodějnic, hodně akce ... Líbila se mi scéna s trollem když zachraňoval mařenku a tak, ale ta extrémní namachrovanost hlavních postav mi prostě neseděla a proto nemohu hodnotit víc než průměr. 60 %

Bažina (2006)

Bez mučení se přiznám, že jsem si od filmu nic moc nesliboval. Nicméně první polovina se zdála být po duchařské stránce celkem povedená. Ne, že by se mi tak líbili efekty či masky, ale lekačky a atmosféra byla good. Ve druhé polovině film přitlačil na pilu, zrychlilo se tempo, ale myslím, že to bylo ke škodě. Triky se ukázali v celé své nahotě, a upřímně řečeno, nic moc. Vše bylo moc přehnané a jednoznačné. Bohužel si myslím, že druhá polovina film totálně zazdila. Navíc se mi hlavní hrdinka, opravdu, ale opravdu nelíbila a tak jsem se o ní ani nemohl bát. Suma sumárum, spíš podprůmněrná duchařina, která ovšem nenáročného diváka sice nijak extra nepotěší, ale ani neurazí. 40 %

Paranormal Activity 2 (2010)

Ještě blbější než jednička, 87 minut hrůzný nudy a k tomu dvě lekačky. Větší hrůzu jsem měl při sledování Vražedného pobřeží. Nuda, nuda a zase jen nuda. Jedna hvězda za jedinou lekačku v kuchyni. Za zbytek bych dal Odpad! Navíc herci nic moc, nejlepší z nich byl pes, který, ale nevydržel do konce. 15 %

Pár nenormálních aktivit (2013)

Rozhodně vtipnější než Scary Movie 5 . Objektivně je to tak na 3 hvězdy, ale chvílemi to bylo tak šílené, tak přidám 1 hvězdičku. I když je to hodně subjektivní - 4 * a 75 %

Přehlídka děsu (2011)

Dvě hodiny útoku na divákovu bránici :) Ale fakt, parodie na všechno, hafo srandy, příběhy jedou velice svižně, prostě zábava. Nejvíc mě dostala ta obří spermie to byl fakt hukot. Na druhou stranu asi příběh o teplých medvědodlacích byla nejslabší. Celkově fakt sranda, doporučuju vidět. 4 * a 85 %

Smrtící spojení (2007)

Takový asijský standard. Se vším všudy, hodně tmy, lekačky, ošklivý postavičky schovávající se ve tmě ... myslím, že i v tomhle filmu se objevil celý arzenál asijských hororů. Je to vcelku fajn, ale na nejlepší nemá, nebýt závěrečného překvapení, dal bych asi jen 2 hvězdy, ale tentokrát se na konci udál zvrat na který se vyplatí si počkat. Vše je hned jasnější. Příjemná jednohubka, pro milovníky asijských hororů povinnost, pro ostatní jen na vlastní nebezpečí, hrozí nuda. 3 * a 60 %

Žralokonádo (2013) (TV film)

Věděl jsem do čeho jdu, takže psát tady o tom jaká je to sračka by bylo nošení dříví do lesa. Ve zkratce - animace otřesné, akční scény nepochopitelné, dialogy postižené a herci z reklam na žvýkačky ... o příběhu samotném ani nemluvě. Jednu hvězdu dávám za to, že jsem se občas dobře zasmál a ta druhá je za konec, protože ten je opravdu epickej :) 2 * a 40 %

Babovřesky (2013)

OK, humor byl dost infantilní, ale tak zase, úplně bych to nezatracoval. Možná je to jen moje chyba, že jsem čekal cosi víc, ale to se mi stává i u filmů hodně lépe hodnocených. Je to slabší, ale vyvažují to pěkné scenérie a několik vtipů bylo opravdu vtipných. Rozhodně si nezaslouží titul 276. nejhorší film. 36 %

Město nemrtvých (2013)

Já vlastně ani nevím jak hodnotit. Město plné ultrarychlých nakažených "zombíků" , love strory, četa zabijáckých robotů, nemluvící žoldák ... no nevím, dokonce ani ten záporák nebyl klasickej záporák, ale takovej jenom "jako". No tak snad nebýt těch robotů tak hodnotím spíš podrůměrně, ale nakonec co, děj měl svižný spád, nebyl moc komplikovaný a nakonec i ti roboti pobavili. 55 %

Temné nebe (2013)

Po dlouhé době zase jeden dobrý film o mimozemšťanech. Některé scény byly řádně děsivé, příběh jako celek byl taky v pohodě a ani s herci bych neměl problém. Mám ovšem pocit, že inteligence hlavních postav byla docela nízká a z toho vlastně vyplýval děj. Je to trošku škoda vidět film s relativně dobrým potenciálem, kterak ho potápí natvrdlost hlavních hrdinů. Kdyby to šlo dal bych 3 1/2 * tak takhle tedy jen 3 * , 62 %