Blade: Trinity (2004)

I když je to furt ta samá písnička tak si nemůžu pomoct, ale Trinity se mi líbí ze všeho nejvíc. Film je nadupaný akcí, je v něm sice pořád spousta "blbostí" jako lidští služebníci nebo sám Dracula, ale propracovanější nápady na zabíjení upírů a k tomu Jessica s nadupaným lukem v ruce u mě ten film dostavájí do pozitivních hladin. A finální závěrečná bitva jako rozuzlení je taky parádní. Proto dostává i 75%

Blade 2 (2002)

No co k tomuto pokračování říct?...Nějáká ta havěť z kanálu je teda ještě ujetější než finále jedničky, ale na druhou stranu je dvojka v mnoha věcech lepší. Lepší (a hezčí :-D) obsazení, je akčnější a má taky mnohem větší spád než jednička. To nic nemění na tom, že tomu furt hodně chybí. Škoda, myslím si, že se z Blada dá dostat víc. 70%

Blade (1998)

Upíří válka?...Zajímavý námět, který se překvapivě vydařil. Akce a efekty sice trochu pokulhávají, ale Snipes v hlavní roli když dává upírům na prde* tak to dostatečně dohání veškeré nedostatky. To finale je teda značně přehnané, vlastně jako všechny tři díly, ale jako zábava na jedno shlédutí to postačí. Ještě nějáké to procento přidám, protože Snipes v koženém kabátě se stříbrným mečem na zádech je fakt borec :-D...70%

Návrat do budoucnosti (1985)

Spolu s Nekonečným Příběhem pohádka mého dětství. Škoda, že takové filmy už dnešní mladší generace tolik neocení. Dokonalost sama, sci-fi pohádka, která zaujme a ještě má stejně kvalitní dvě pokračování. 90%

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

John Connor: "Is it dead?"....The Terminator: "Terminated."....Arnold pokračuje v své životní roli přesně tam kde před pár lety skončil. Opět se vrací zpět jako ochránce lidstva aby se postaral o jejich budoucnost. Judgment Day je o poznání výbušnější a i akčnější (hold doba pokročila). Jedno z mála pokračování, které je při nejmenším stejně dobré jako první díl, ne-li lepší. Dokonalost sama...95%

Terminátor (1984)

"Cyborgs don't feel pain. I do. Don't do that again."...Akční klasika všech klasik která nepotřebuje extra komentář. Mladý Arnold jede jako parní válec a to, že je film trikově slabší vadí možná jen té nejmladší generaci. Prostě a jednoduše naprosto dokonalý film a drsným borcem v jeho životní roli. Prostě není zde co vytknout...95%

Saw: Hra o přežití (2004)

Základní kámen celé neočekávaně dlouhé série vyvraždovacích hororů je vážně zároveň i tím nejlepším co mohla celé série zatím nabídnout. Je to tím, že všechno je nové a neohrané. Bohužel v ostatních dílech se furt omílá to stejný dokola. Mile mě překvapilo jak celý tento "kolotoč" vražd funguje a jak je to do detailů úžasné (což s dalšími díly taky upadá :-()...takže dostatečná spokojenost 80% PS: těším se až vše bude definitivně u konce :-D

Scary Movie 4 (2006)

Škoda mluvit...k prvnímu dílu to má už hodně daleko...prostě jen blbost na kterou se člověk podívá jen jednou a bude mu to bohatě stačit.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Ptákovina k zasmání...občas hodně přehnaný humor takže to člověka skoro odradí. Má výhodu, že je to první díl a taky že paroduje takové dobré filmy jako "I Know What You Did Last Summer". Ve výsledku 60%.

Scary Movie 2 (2001)

Ptákovina k zasmání...občas hodně přehnaný humor takže to člověka skoro odradí. Videno asi 2x a bohatě to stačilo. 30%