Krásná pokojská (2002)

Průměr nad průměr, klišé nad klišé. Od této romantické komedie dostanete spíš míň, než očekáváte. A nemůžu si pomoct, ale Ralphovi ten "Mr. Big" moc nejde.

Doktor Martin - Příští ráno (2007) (epizoda)

Jsem zvědavá, zda doktor Martin obrací v duševní péči o pacienty, nebo se jednalo o světlou výjimku. Zatím to vypadá, že se tato série zaměří především na milostnou linku hlavního hrdiny.

Thor: Ragnarok (2017)

To, kolik jsem viděla Marvelovek, se dá spočítat na prstech jedné ruky. To předesílám, moc s čím srovnávat nemám a stále je to tak pro mě "něco novýho". Mně se to líbilo moc. Sice to mělo fakt extra nepovedený místa, kdy jsem si říkala - To jako vážně? Například scény s Hopkinsem, který byly důležitý a přitom herecky naprosto o ničem. Chápu, člověk si nezašel do národního, ale jedná se se loučící/umírací/následně nakopávací scény a herecky to snad mrtvý být nemuselo. Taky jsem to viděla s dabingem, který byl místy fakt příšerný (například to kamený stvoření) a to byla chyba. Jinak jsem si to užívala. Mé pubertální já si užívalo pohled na Lokiho dle mého gusta stvárněného Tomem Hiddlestonem - na tohohle fešáka si budu muse posvítit, byla jsem ráda ta Cumbertbachta, Cate Blanchett (speciálně u té mě ten dabing mrzí), v masce ne tak sexy Elbu, a Ruffala (jsem asi jedna z mála, která byla fakt zvědavá, jaký herec bude nakonec Hulk :D. Tessa Thompson byla valkýra jak má být. Je to vtipné, i když občas tlačí na pilu a má to spád, je pořád na co koukat, dá se u toho krásně vypnout a nehledat logiku ve fantasy světě. Je to evidentně film do kina, věřím, že při domácím promítání to zrácí pořádný kus svého kouzla, ale i tak hodnotím pořád vysoko.

Sexmise (1983)

Sice to na mě bylo dost dlouhé, ale opravdu jsem se pobavila.

Doktor Martin - Tik tak (2007) (epizoda)

Lovestory se přitvrzuje. Blbost pacientů taky. Jsem zvědavá, co se nakonec vyklube z nového konstábla.

Bílá vdova (2000)

Velmi dobrá britská komedie v čele se sympatickou dvojkou Blethyn/Ferguson. Jelikož právě koukám na seriál Doktor Martin, tak mě opravdu mile překvapilo, že nejenže tam Martin Clunes hraje (a taky doktora a taky Martina, akorát s jiným příjmením a povahou), plus herec, co hraje Dannyho, ale taky že se ten film odehrává přesně v tom městečku, jako seriál. :-) To jsem kapku odbočila. Příjemným překvapením byla taky účast Billa Baileyho jako drogového dealera ,,Můžu už jít? Musím totiž vyzvednout dceru z flétny!". Takže za mě za jedna, měla jsem tam opravdu spoustu "bonusů".

Doktor Martin - Série 2 (2005) (série)

Druhá série se moc nevymyká té první, až na to, že nám trošičku poodkrývá pozadí utvoření doktorovy "láskyplné povahy". Celkově můžu říct, že bych asi nedokázala určit, které díly byly v jaké sérii (no možná bych se mohla řídit jen příběhem konstábla Marka, který se jako jeden z mála opravdu někam pohnul).

Big Ben (1996) (seriál)

Big Ben je jedno z mých guilty pleasure. :D Herec v hlavní roli má snad jen jeden výraz pro všechno a tak se za něj alespoň nějaký náznak emocí snaží "nazvučit" dabér. K tomu skvěle zahraná starostlivá maminka a fajn kolegyně, kterou děsně oblíkají. Prostě paráda! :D

Doktor Martin - Návrat ztraceného otce (2005) (epizoda)

1. část - První část nejspíš staví půdu pro tu druhou a je to celkem nuda. Doktůrek je naštvanější než obvykle a tentokrát jsem moc nechápala proč. Na scéně se ukazuje druhý "ajťák" a asi se nám z toho vyklube drama. ;) 2. část - Byla akčnější a nelogická. Když zvládl Al zavolat tatínkovi kvůli provazu, tak mohl stejně dobře zavolat policii. I když je pravda, že pokud by tam jela se stejným nadšením jako sanitka, tak by to stejně k ničemu nebylo.

Holky na tahu (2012) odpad!

Tohle byla tak strašně hrozný a já na to nebyla vůbec připravená. Čekala jsem něco úplně jinýho. Pocit z tohoto filmu si nesu pořád velmi špatný.