Pračlověk (2018)

Jednoduchoučké příběhem až mě to zklamalo, protože jináč jsou rozpohybovaní fotbalisti skvělí. 60%

Slender Man (2018)

Až na pár momentů slabé duchem, slabé pointou, nevím jestli by vůbec někdo dokázal z tohoto scénáře vytesat smysluplnější a mrazivější žánrovku a klidně bych se už vyprdnul na ukřičené školačky a chtěl vidět, jak dlouhán zmáčkne i drsného městského šerifa např. :) 40%

Await Further Instructions (2018)

Zajímavé scifi rozehrává psycho hru v domečku, z kterého nelze za podivných okolností uniknout. Zjistíte, že váš otec je bez anglického fotbalu paranoidní vrah a příliš dlouho sedět u televize není rozhodně zdravé pro nikoho. 60%

Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Podle obsahu jsem čekal ustřeleného poldu s vtipem, ale tohle upocené představení, kdesi v křivolakých uličkách Madridu jsem nějak nezvládl. Divná atmosféra bez vtipu a vůbec celej Segura mi nic neulehčoval, jak v hraní, tak v režii. 45%

Go (1999)

Po Proutnících znovu mezi mladé a nezkrotné a opět svěže a stylově. Pár příběhů probíhajících současně se zvrtává v divokou jízdu party kamarádů, kteří si jen chtějí ukousnout svoji chvilku vzrušení. 75%

One Man Show (2008) (pořad)

Týpek má koule, ty mu nemůžu vzít. Jen by mě zajímalo jestli to je všechno fakt prauda, např. propašování se na MS v Rusku tím kamionem.

Riskni to s Polly (2004)

Ben Stiller jako naivní, zaláskovaný blb stokrát jinak a přesto pořád stejně. 45%

V pasti (2018)

Zajímavé pojednání a řešení katastrofy kazí ta spousta idiotů, co se snaží po vzoru třeba opravdu řídit auto poslepu,chjo. Psychologická část v domě spolu s Johnem Malkovichem mě bavila rozhodně více. 65%

Hastrman (2018)

Neskutečný filmový debut pana Havelky, smekám cilindr nebo buřinku, klobouk nevím. Tak obrovský cit pro zvolené exteriéry, interiéry, oblečení a veškerý folklor a nálady obyčejných i váženějších lidí v době tomu zvolené. Stačilo aby se démonický Karel Dobrý zasnil na opětovném návratu do domoviny s rybníky a mě se při zvolené hudbě a krásných přírodních záběrech zaslzely očička jak mě to dojalo. Tak má vypadat skutečný vodník. Jemu zvolená láska v roli Simony Zmrzlé byla také trefa do černého. Nádherná žena, do které se prostě zamilujete na první pohled a víte, že se něco stane, protože tohle nemůže dopadnout dobře. Zvlášť, když nejste tak úplně člověk. Krásně podané city a prožívání, od zvířecí vášně a chtíče až po naivní předvádění svých schopností, láska motá všechny, když jste v tom, navíc divoké a nezkrotné mládí nakloněné k pohanství spíše nežli křesťanství. Sečteno je to lehce hororově pohádkové vyprávění se skvěle zvolenými postavami v dalších rolích faráře či vesnického učitele, nadlesního a sluhy samotného hastrmana. Celým filmem mnou vibrovaly podmanivé lidové písně a doplňovaly tajemnou atmosféru. A konec ať si už měli vícero verzí, zvolená mi celkem dost vyhovovala, temná výpověď nadpřirozené postavy, která jako jediná vidí vývoj doby napříč staletími...85%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Když nemáte cibuli, hoďte tam třeba citron, když nemáte citron, hoďte tam třeba limetku, když nemáte limetku, hoďte tam třeba pneumatiku, protože až se to vše speče v troubě na 220, vyleze vám taková dobrota až to sloupe celou vaši ulici z kůže. Komický prodavač lyží poradí jak na to nejen ve vaší kuchyni.