Demolition Man (1993)

Sakra nadčasovej film. Samořídící auta, videokonference, tablety, hlasem ovládané počítače nebo i Arnieho politická kariéra. Nemám představu jak na lidi působil film v 93 roce, ale ted o 1/4 století později můžu říct, že i po dalším zhlédnutí film velmi dobře stárne a rád se na něj dívám znova. 85%

Deadpool 2 (2018)

Až na annoying konec mi to přišlo zajímavější než jednička, ale věřím, že ne každému to může sednout. Fat kid byl nesympatickej na druhou stranu Josh Brolin jako Cable byl velmi decent. Deadpool 2 je ten typ filmu co je dobré zkouknout ideálně dvakrát, protože poprvé vám unikne spousta chytrých ale i stupidních narážek. 80%

7 životů (2017)

Slabá 4*, český název mi přijde trochu lepší, protože anglický je jeden velký spoiler. 70%

Dokonalá loupež (2018)

Ehh.. trochu zdlouhavý mix filmů (usual suspects 1995, the town 2010. heat 1995 a trochu i inside man 2006) plný děr ve scénáři. Přesto zábavný a koukatelný celou dobu s luxusní akcí na začátku a na konci. 78%

Vanilkové nebe (2001)

Komentář Matty-ho víceméně řekl úplně vše. Abre los ojos je prostě trochu lepší s osobitějšími herci a trochu propracovanějším dějem. Vanilla sky je zase takové uvolněnější se zajímavější hudbou, ale možná až trochu moc hollywoodské. 75% Vanilla sky a 80% Abre los ojos

Život je krásný (1946)

Sice trochou zdlouhavý, ale krásný film, který člověka pohladí po duši. Určitě v sobě má nějaké chyby, ale jde o to poslaní dokázat, že každý lidský život má hodnotu. "Each man's life touches so many other lives. When he isn't around he leaves an awful hole, doesn't he?" 90%

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

"Televizní" budget béčkovka s dobrou choreografií zápasníků. Scott Adkins jako Boyka klasicky nezklame, ale horší jsou vedlejší bulharští herci, godlike mode na konci jak z nějaké singleplayerovky a celkově trochu pitomý hlavní děj. 65%

Dokonalý smysl (2011)

Ehh? Jakoby pochopil jsem záměr, ale co si z toho mám vzít? Dejme tomu že to je jeden z nejreálnějších filmů co se týče toho CO KDYBY lidstvo začalo přicházet o své smysly díky neznámé pandemii a vypukla globální panika. Jenže moc z toho nemám a velice špatně se to hodnotí, protože na jednu stranu to dává doopravdy smysl, na druhou stranu jsem si z toho nevzal žádné ponaučení, měl bych? No minimálně mi v hlavě nějakou dobu zůstane. 70%

K smrti odsouzený uprchl (1956)

Jeden z nejnapínavějších filmů co jsem měl možnost zhlédnout i když od začátku vlastně víte co se ve filmu bude dít podle jeho názvu. Celé to působí uvěřitelně a člověk se nenudí, přesto mi tu něco málo chybí. Každopádně jsem byl až zaskočen jak málo cliché momentů tu je. 75%

Prozrazení (2012)

Jeden z nejdivnějších filmů co jsem ve svém životě zatím viděl. 70% za nápad.