Partička (2011) (pořad)

// Humor, který mi dodnes nejde na rozum. Ale proti gustu...

Little Favour (2013)

// Akčního Cumberbatche už prosím ne, kraťas ujde, pointa stojí za to ale já Benedicta v takových macho rolích vídat nechci.

Liga spravedlivých: Válka (2014)

// Kids, I'm gonna tell you a story. It's the story of how Batman formed the first Justice League!

Sviňák (2013)

// Rozpad, ale totální! James McAvoy je prostě prvotřídní herec a dokazuje to snad v každém jeho filmu. A ještě jeden poznatek, Imogen Poots je setsakra hot a jsem moc rád, že se jí kariéra tak dobře rozjela.

Fleming (2014) (seriál)

// Geniální od prvních minut, jako 1/4 celku překvapivě funkční a jestli se tomu jedna věc nemůže upřít, tak že má člověk ohromnou chuť začít sjíždět Bondovky a hledat všechny ty odkazy - jinými slovy, je to zatím (a nemám strach, že by na tom BBC něco měnilo) naprosto skvělé.

Plán útěku (2013)

// Very oldschool, I liked it. Hlášky, akce, herci, režie .. jakobych se vrátil do dob Tanga a Cashe, Assasina a dalších, už jen za tenhle vydařený feeling tomu musím dát ty 4*. Nakonec se mi to pečlivé vybírání mezi Arnieho novými kousky velmi podařilo :) ted aby vyšel stejně i Terminátor a nový Conan a budu spokojenej.

Konzultant (2013)

// Jedna hvězdička za Bolito. Druhá za carfuck. Ještě kdyby to mělo alespoň základní příběhovou strukturu, jasnější postavy a nějakou gradaci - klidně bych mistru přidal i ty zbylé, takhle ale .. bída.

Enderova hra (2013)

// Tak tohle jsem si v kině nejspíš ujít nechat neměl. Silné, chytré a ve všech směrech smysluplné sci-fi, které doopravdy stálo za to vidět. A docela bych i věřil, že kniha musí být ještě lepší. Senzace, zaslouženě plná nálož *

Mizera (2014) (seriál)

// Pilot dost průměrný, že to točil Sam Raimi by jste v životě nevěřili a upřímně, hlavní hrdina skáče z polohy do polohy, jakoby si s ním tvůrci trochu nevěděli rady - bude to sarkastickej hajzl? Bude to hodnej smolař? Prolhanej grázl? Hloupej chudák? G. Kinnear si možná roli užívá, já bych ale přece jenom čekal něco víc konzistentního - zájem o další díly téměř nulový.