Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

// Po pilotu spokojenost, ostré pirátské drama, které snad nebude úplně tak přímočaré, jak by se na první pohled mohlo zdát.. jenom ten Neil Marshall se při úvodní bitvě moc nevytáhl. Snad si ty lepší věci nechává do GoT, to je totiž stále o x levelů výš, než většina jiných serošů, které se na nás každý den vrhají.

The Feast of Stephen (2009)

// Občas se divím sám sobě, čím všm zvládnu ztrácet čas. Franco, come on - stick to the acting, this is crap!

Hledání (2014) (seriál)

// Jenom protože jsem takový hipster - technicky to vůbec není zlé, herci jsou sympatičtí (pouze!) a humor poměrně inteligentní - konec pilotu s prolínáním "zážitků" se mi dokonce dost zamlouval. Na sitcom dost netypické, ale upřímně, když chcete zaujmout seriálem o homosexuálech i "nezaujaté" publikum, nic jiného vám nezbývá a proto - z neutrálního postavení říkám - not bad. A teď si jdu pustit nějaké lesbické porno.

Californication (2007) (seriál)

// Mohl bych začít popisovat ty klady, neklady, hodnotit jednotlivé série, která z hereček měla nejhezčí prsa, jak je to celé neskutečně amorální a zároveň awesome a- jenže koho to ještě vůbec zajímá? Takových komentářů tu je myslím dost, za mě říkám: hate the game, not the player. Hank je můj špinavej hero, kterej za daných okolností těží ze života, co může a skončit někdy jako on, byl bych sakra vděčný za to, že jsem měl v mládí takovýhle role model. Od čtvrté série už šla sice kvalita dolů a poslední dvě jsou pak vyloženým zklamáním, ale za ty první už Hank Moody vždy bude jednou z nejkultovnějších postav na poli seriálů vůbec. Díky. 7/10

Blízko od sebe (2013)

// "You don't get it, do you?! I AM RUNNING THINGS NOW!" Julia Roberts by si měla střihnout nějakého záporáka, myslím, že by si s polovinou těch dnešních vytřela zadek (ovšem, musela by k tomu mít i dobrý scénář a režiséra, ten fatální omyl v podobě Sněhurky raději ignorujte). Anyway, ten film šlape, herci to táhnou a celé je to velmi svižné a úderné - možná o něco náročnější, než před pár lety Polanskeho Carnage ale to vůbec nevadí, protože to zkrátka funguje perfektně! 9/10

Vlk z Wall Street (2013)

// Miluju to Martyho poselství, vlastně jediné, co si na konci filmu musíte rozhodnout je toto: Buď jste zmrdi, kradete a válíte se v penězích - nebo jste podctiví chudáci a potí se vám koule v sockách. Nic jiného z toho vyvodit nelze a upřímně, jsem s tím smířen. To podstatné je, že jsem si odseděl tři hodiny v kině, při kterých jsem se neustále smál, zíral s pusou dokořán, na to, co se to tam sakra stále děje a celou dobu se královsky bavil tím vším, co mi Scorsese ukazoval. Tohle rozhodně nebyla poslední projekce, Vlk bude nepochybně patřit do top mých letošních filmů a nominace na Oscara jsou právem zasloužené - zbývá jen nějaké proměnit.

Jak to mělo skončit (2005) (seriál)

// a co je na tom nejlepší? Že to celé vychází z filmu Swingers! :)

Banshee (2013) (seriál)

// Adrenalin, akce, akce, akce, krev, sex, akce, sex, akce, krev, sex. Co ta slova znamenají? Víceméně stručný popis libovolné epizody tohohle brakového seriálu, víc ani netřeba zmiňovat. Banshee - 95%