Miniseriál vysílaný jako výplň mezi 3. a 4. sérií seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. Po událostech filmu Avengers: Age of Ultron má S.H.I.E.L.D. nového ředitele Jeffreyho Mace (Jason O'Mara) a inhumanka Elena Rodriguez (Natalia Cordova-Buckley), známá pod svou přezdívkou Yo-Yo nebo také Slingshot, podepsala Sokovijskou smlouvu, dle které jsou všechny akce a veškerá činnost inhumanů pod přísným dozorem. Yo-Yo si ale dohledala polohu vraha, který zavraždil jejího bratra, a chce svou pomstu. Žádost o jeho dopadení podala i novému řediteli, ten si klade jiné priority, ale slíbí, že až přijde čas, dojde i na tohle. S tím se ale Yo-Yo nespokojí a rozhodne se potají vydat na smrtelně nebezpečnou misi. (martanius)

Radiq

Kdybych se na tohle měl dívat na každej díl po týdnu, asi zapomenu, o čem byl ten předchozí (klidně to mohli spojit do jednoho kraťase a nerozpitvávat to na epizody). Když jsem to ale viděl vše hned po sobě... tak... i tak to byla dost nuda. V hlavní roli Yo-yo/Slingshot (která není zrovna moje nejoblíbenější) tam cosi řeší, ale nic moc nám to k marvelímu cinema univerzu nepřidá. Řek bych, že docela zbytečnost. ()

BaronMartin

Slingshot je webová mini série, která navazuje na 3. řadu Agents of S.H.I.E.L.D. a já se ptám. Vážně jsme toto potřebovali? :D Já si myslím, že ne. Jedná se vlastně o takovou hrozně zbytečnou a bezvýznamnou věc, která vás zabaví na tu přibližně půl hodinku, ale přijde mi to hrozně o ničem. Děj je strašně jednoduchý, Yo-Yo se chce pomstít jednomu gangsterovi, ale aby to nebylo tak prázdné, tak seriál tam hrozně uměle našroubovává další postavy známé z Agentů, takže tam spíš mají taková camea a fakt to působí strašně prázdně :D Podle mě by celý Slingshot lépe fungoval, kdyby jeho děj autoři vzali a udělali z něj dějovou linku pro nějakou vedlejší epizodu do 4. série. Chápu, že se jedná o výplň, aby diváci mohli co sledovat mezi sériemi, ale fakt je to hrozně o ničem, působí to zbytečně, prázdně a nezajímavě :D A když už to tak moc chtěli udělat, tak to mohli aspoň dát do jednoho dílu. Protože Slingshot je rozdělen do 6 mini epizod po přibližně pěti minutách, takže vlastně každých 5 minut musíte přepnout na další díl, což je hrozně otravné :D Slingshot je taková krátká výplň mezi řadami seriálu, ale působí neskutečně prázdně, nezajímavě a zbytečně. Hodnocení: 40% ()

Kothy

Webseriál, který vyplňuje vánoční pauzu S.H.I.E.L.D.u, se zaměřuje na inhumanku Yo-Yo. Bohužel mě to zatím moc netáhne. Je na to vidět, že je to pouze výplň. Ani finále mě moc neohromilo... "Nedělejte nepořádek v laboratoři!" :D ()

Monisek

Trochu jiní agenti. Škoda, že je to tak krátké, protože kdyby to dalo dohromady aspoň klasický díl, možná by to dávalo víc smysl. Dost jsem se ztrácela v tom, kdy se to jako má odehrávat. Je to víceméně v době, kdy byla Daisy na útěku, ale přitom tam má ty svý quake-pohlcující rukavice a v posledním díle je už zas zpátky, ale nikde není řečeno, po jaké době to je.. No matoucí :-) ()

joker.george

Aspoň někde se více řeší dopad Sokovia Accords, i když se stejně žádné vyústění nenastane. Samotná kvalita minisérie je potom přímo úměrná času, který dostala, tedy dostačující, jedině poslední epizoda zůstala za očekáváním. A je dobře, že Yo-Yo dostala prostor vyhrazený čistě jen pro ni, když se v hlavním seriálu neobjevuje pravidelně, o to vzácnější jsou i její dialogy a kontakt s ostatními agenty. ()

• V první epizodě je vidět v krabici agenta Coulsona (Clark Gregg) fotka Stana Leeho - komiksového scénáristy a tvůrce marvelovských postav jako jsou například Spider-Man, Iron Man nebo Doctor Strange. (joker.george)
  • Název druhého dílu John Hancock je anglické obrazné pojmenování pro podpis. (TaNya_)
  • Daisy (Chloe Bennet) zde nosí svoje speciální rukavice, přitom se to odehrává ve chvíli, kdy je na útěku a tyto rukavice nemá. V regulérním seriálu v tu stejnou dobu potřebuje prášky, které tlumí bolest, jelikož má polámaná zápěstí od všech vibrací, které jinak zachycují právě speciální rukavice. (Timak)