Komando (1985)

Stará známá věc bez,které by se akční filmy určitě neobešly. Arnii uzvedne cokoliv,hodí s čímkoliv,roztřílí koho koliv.Pořádný béčko jak se na Lestera patří,nějaká ta useknutá končetina,jedinec proti přesile. A boj na ostově nemá chybu!!!Bravo!!!

Rudá Sonja (1985)

Ano je to vykrádačka Conana,ale nemusela by být,kdyby tam hrál Arnold. Ale on to mu dal správný říz,Brigitte je skvělou partnerkou nebo spíše on. Conan byl více propracovaný,tady jde spíše o dětskou fantas magórii bečkovského režiséra.

Ničitel Conan (1984)

Film opět upoutává skvělou hudbou a Conanovími nadpřirozenými soupeři,záčatek je dobrý,abychom si pak dočkali dalších skvělých akcích a rohatý bůh je takový všelijaký,ale zrůdy se nemusí líbit.

Barbar Conan (1982)

Po krvavém prologu sledujeme dětství otroka,ze kterého vychovají bezcitného zabijáka,který se pak prchá. Arnold moc nenamluví,ale za to za něj mluví jeho svaly a meč. Překrásná hudba,nádherné prostředí,násilí je tu dost. Arnold má dobrý obličej a tělo na to,aby hrál barbara. Na jeho místě si nedokážu představit nikoho jiného.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Na tohle jsem čekal od té doby co jsem viděl dvojku. Bylo mi jasné,že dvojku to nepřekoná,ale mohlo to být lepší. Jde o režii a o samotné herce,ten kdo to zachraňuje je Arnold.

Terminátor (1984)

Tady se ani moc komentovat nedá. Kdo to viděl,ví o čem je řeč. Arnold hraje záporáka opravdu super,nemá s nikým slitování,beru to více jako horor než sci-fi,nebo akční.

Hlubinná hvězda šest (1989)

Nemůžu si pomoct,ale já jsem byl spokojen. Příšera byla pěkně udělaná a pořádně velká bestie, měla super otevírající tlamu. No pravda,že se skoro půlka lidí pozabijí navzájem. Herecky taky slušně obsazené.

Mlha (1980)

Připadá mi,že se Carpenter snažil adaptovat na italské horory a povedlo se mu. Duchové jsou velmi staršidelní a tajemní,přesto mají svojí osobnost,atmosféra se dá krájet jako Vysočina. Film se nesnaží spoléhat jen vraždicí duchy, také na herce,kteří pracují před kamerou skvěle. Carpenter dokázal uvést na plátno stejnou hrůzu jako u Halloweenu a později u Věci.

Vřískot 3 (2000)

Fakt,už zbytečný pokračování. Jednička oživila horory,dvojka se parodovala na sebe,trojka nenabízí nic jen než opět nějaké vraždy bez nápadu. Bylo to hezké sledovat jak se točí film,ale nic moc. Craven měl zůstat u dvou dílů a bylo by to pěkné.

Vřískot 2 (1997)

Skvělá ukázka sebeparodování. Dvojka se řídí zmiňovanými pravidly druhých pokračování. Víc mrtvých,více krve,krvavé lázně. Přesto se to nějak táhne a věšechno se mi zdá nějak špatně spletené a vrah jen lítá s nožem a nemá žádné dobré vraždičky jako Jason,Michael nebo Freddy.