Perfektní skóre (2004)

Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Čekal jsem klasickou prčickovskou teen komedii, kterých je jako mraky a vždy jsou si svým pojetím velmi podobné. Zde šlo o docela něco jiného, parta studentů má poněkud vyšší cíle a zájmy než jak to v tomto žánru bývá. Ač šlo o jednoduchý děj, jeho potenciál byl myslím využit zcela maximálně, pobavil jsem se taky, dokonce nechybí ponaučení, že život není jen o testech, ale taky o přátelství a o tom, že je nejdůležitější vědět co od života chci a koneckonců Scarlett Johansson už jen sama o sobě vždycky stojí za to, v tomto případě to možná platí dvojnásob.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Naprosto normální pořad o vaření se zajimávými recepty a myslím pohodovými moderátory-kuchaři, opravdu nechápu, co proti Klukům v akci většina z vás má.

Telefonní budka (2002)

Zřejmě největší role Kiefera Sutherlanda... :)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Plné hodnocení dávám za první řadu, která je senzační. Kenny a hlavně Eric Theodore Cartman, kterej není tlustej, je jen dobře živenej, má pořádně prořízlou papulu, takže Ericku go go go!!!!

Miluj mě, prosím (2004)

Film o síle lásky a co především ne jen o ní. Takovýhle romantických filmů by podle mě mělo být mnohem víc. Zkrátka takhle namíchat romantický žánr s thrilerem chce odvahu, ale jak vidět vyplatilo se. Rosa Byrne si vysloužila (opět) moji pozornost.

Hibernatus (1969)

Funes do ledu... Je to vždycky to samé, Funés je pokaždé cholerický, trošku nepříjemný dědek z grimasou kyselého citrónu ( tedy když to malinko přeženu)....ale co, čert to vem, protože mě Louis vždycky rozesměje a neuvěřitelně pobaví a určitě za to také z části může dabing pana Filipovského.

Rocky Balboa (2006)

Nevěřil bych, že někdo v takovém věku vydrží zápasit se současným mistrem těžké váhy, celých deset kol a navíc vyrovnanou partii. Ne nevěřil, ale jen do té doby než se do ringu postaví Rocky, jo Sly na to má i svém věku. A i když je ten závěr totožný se všemi ostatními díly (trénink a velké finále), přesto je to po jedničce nejzdařilejší díl. Nevím ani proč,ale Rocky zmoudřel, zestárl a jako by mu to jen prospělo :) .

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Hrady, široké pláně, lesy...přesně prostředí pro Artušovskou legendu. Jenže v podání Monthy Pythonů je to poněkud jiná podívaná. No tedy takhle si tropit šašky z nejznámější a nejproslulejší anglické legendy, to chce hodně odvahy a hlavně hodně umu, aby se z toho nestal pořádný brak. A odvahu i velký um tito chlapíci mají, takže jsem se u toho opravdu ani chvílemi nenudil. Pánové mi opět nabídly spoustu typicky britsky vtipných "suchých" scének ( rytíři Ni, kouzelník Tim, hrad plný žen, tříhlavý rytíř...a takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho).