Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Nevím jestli to tvůrci myslí vážně nebo si dělají z celého žánru telenovel nezřízenou srandu. Předpokládám, že to myslí vážně, v tom případě je to opravdu ostuda. Kdyby to měla být ta druhá možnost, pak by se dalo uvažovat o lepším hodnocením (asi tak o jedné hvězdě za totální úpadek). A dokonce bych to mohl brát jako totální kravinu vysmívající se všemu a všem, kterou natočila banda zhulenejch středoškoláků, pak bych dal tak za pět :) .

Párování (2000) (seriál)

Britský humor a sex. Páni ono to k sobě sedí jako vejce k vejci. I když realita je trochu jiná, pochybuji, že se někdo večer co večer schází v hospůdce aby řešil jen vztahy, sex a ostatní kolem něj. Nebo, že bych se mýlil?...Ať je to jak je to, tenhle seriál je tak příjemně perverzně vtipný, že jsem se upřímně zasmál a moc dobře se mi po něm usínalo. Taky nelze zapomenout, jak trefně byly do serilu zabudovány ty snové představy (nebo jak to mám nazvat). Jeff Murdok nemá chybu, jeho otupělé smysly, výraz a velmi, velmi zvlášrtní vyjadřování mě vždycky dostalo. A taky se musím přiznat, že postava Jane na mě zapůsobila neskutečným sex appealem :) .

Po čem ženy touží (2000)

Kterej chlap by nechtěl vědět po čem ženy touží :). I kydž teda, asi by mi z toho za chvíli malinko harašilo ve věži. Jinak zábavný a naštěstí jen přiměřeně romantický kousek. Vida, Mel nemusí hrát jen tvrdé chlápky, on dokonce umí být i ženou (i když ty punčochy by se měl naučit nandávat o něco lépe).

Prožij to naplno! (2000)

Já jsem se opravdu bavil, správná bláznivá komedie, místo sebevraždy dostat balík peněz, pořádně se pobavit a najít smysl života, no proč ne. A hraje v tom Salma, které to sluší jako vždycky :))

Road Trip (2000)

Podobný styl jako všechny ostatní komedie tohoto typu. Na Prcičky to stejně nemá, ale co do vtipnosti se jim to vcelku vyrovná. Navíc takovou lahůdkou je DJ Qualls, který stojí za to. A Tom Green je fakt solidní magor.

Samotáři (2000)

Film pro fanoušky všelikého kuřiva a nejen pro ně. Zhulenej Macháček a jeho projevy, gestikulace, artikulace a problémy s pamětí jsou nezapomenutelné steně tak jako Labina Mitevská a její roztomilý přízvuk a samozřejmě také Ivan Trojan, který snad překonává i toho Macháčka.

Šumný Hradec Králové (2000) (TV film)

Celý dokumentárně-zábavný cyklus je perfektní, ale tenhle díl je nejlepší. Elektrárna na Labi (Hučák), Novákovy garáže, gymnázium J. K. Tyla a Masarykova základní škola, museum, Grand, Městské lázně....to všechno moc dobře znám, jsem totiž od narození patriot Hradečák, a tak ani nemůžu hodnotit jinak než stupněm nejvyšším.

Tele Tele (2000) (pořad)

Na Českou sodu to nikdy ani zdaleka nemělo, ale přesto, ze začátku to bylo nové a někdy fakt vtipné. Postupně to však ztrácelo jakýkoliv šmrnc, originalitu a veškerou vtipnost. Tvůrci to vyloženě vaří z vody.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Chytne a nepustí. Asi takhle bych to dokázal říct ve zkratce. Dobře realitu bych hodil stranou, vědmám skutečně nevěřím, nikdy bych nešel ke kartářce a podobným podvodnicím, ale tady v tomhle filmu naše vědma není žádná šarlatánka, navíc je sympatická a má opravdu vidiny minulosti i budoucnosti. Nejlepší na tom celém je, že během několika chvil padne vina na jednoho aby vzápětí byl vystřřídán viník někým jiným. Takhle se v krátké době do podezření dostane (s trochou nadsázky řečeno) polovina města a v jednu chvíli mi dokonce přišlo, že vše vypadá na sebevraždu. Jen chybičkou je, že opravdový viník je tak nečekaný, až jsem to velmi brzo vlastně začal očekávat.

Trosečník (2000)

Taky mu mohl pan Wilson s tím zubem pomoct, protože to teda opravdu muselo bolet :) .