• Krátkometrážní

Katka (2009)

Okolnosti vzniku závislosti mohly být trochu více objasněny. Trochu trnu z komentářů mudrujících nad etikou. Má dokumentarista právo natáčet něčí drogami do*ebaný život? Má právo si někdo nechat natáčet svůj drogami do*ebaný život? Mají děti právo se podívat, jak drogy mohou do*ebat život? Režisérka na mě nepůsobila jako nečinný jen chladně zaznamenávající element. Spíš obráceně. A díky za tip na místa, kterým je lepší se v Praze vyhnout... Myslím, že na případné pokračování si nechám zajít chuť.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Klasický Neeson se všemi klady i zápory. O drsnější scény není nouze, o nehybný obličej Neesona rovněž. I přez tu samoúčelnost díky zpracování mírný nadprůměr.

Bubáci a Hastrmani (1999) (seriál)

Zdálo se mi to divně nareslené, pak jsem si všimnul v titulcích, že je to nakreslené podle Lady, nikoliv Ladou... Inu, knížkami, kalendáři a leporely v dětství vycvičené oko nápodoba neošálí :-)

Zlatovláska (1973) (TV film)

Kam se Ant-Man hrabe na Jiříka.

Jezerní královna (1998)

Podnodnocená pohádka. Občas až thrillerově surrealistická atmosféra. Náš kluk na to se zájmem koukal právě v těch momentech, kdy byl zobrazen podvodní svět, nebo se tam dělo něco dramatičtějšího. Jinak ho hrané pohádky ještě moc neberou. Pohádka měla zjevně slušný rozpočet a trikově a výpravou ho dokázala proměnit v něco magického a fungujícího. Princův sluha byla výborná postava.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Neuvěřitelná překombinovaná zpatlanina. Hlavní borec namachrovanej jak cip. Pohádkové bytosti se lidem furt se*ou do života, bo asi nemaj nic lepšího na práci...

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Měsíčci jsou na odstřel, duo Žilková Krolová super, Majková jako Maruška v pohodě, Vojtek by mohl být její fotr, ale takhle to vlastně bejvalo, ale děcka do dohodnutých sňatků neměla co kecat...

Logan: Wolverine (2017)

Místo sci-fi plného přiteplených kostýmků nám scénáristé servírují drama. Naštěstí. Jediné, co mi tam nesedělo, byl ten loganův klon. Když už, měl být teprve dítětem, btw.

Pořad (2015) (pořad)

Rozpačité počátky, v současnosti výborný Pořad. Autor si ve vší vážnosti dělá legraci z jiných aktuálních pořadů vymývajících lidem mozky a decimující vkus.