V Bruggách (2008)

Buggy jsou vážně krásné město a dalo by se říct, že se jedná o turistického průvodce tímto pohádkovým městem. Colin se své roli chopil opravdu věrohodně, ale ani on a ani výkon Brendana Gleesona nemůže vyvážit tu nudu. Film je to hezký, melancholický, krásná klavírní sóla, ale je tam hodně momentů, kdy jsem se opravdu nudila.

Johanka z Arku (1999)

Začátek vypadal slibně, ale pak se z toho vyklubal děsně nudný film bez žádného promyšlení. Dialogy jsou strašně dlouhé a tím nudné a nezajímavé. Milla Jovovich mi do role vůbec nesedla, byla mi dost nesympatická. A válečné scény se mi zdál odbyté. Škoda, že Dustin Hoffman tam byl jen krátce.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Jako komedie mi to rozhodně nepřijde. Ani jednou jsem se nezasmála, ale musím uznat, že Katherine Heigl ta role opravdu seděla. Už na začátku jsem si říkala, že s ní nebude něco v pořádku, ale že půjde až takhle přes mrtvoly, když jí manžel svou nevěrou naruší její naplánovaný život, to bych nečekala.

Tropická bouře (2008)

Nevěděla jsem, co od toho očekávat, ale nakonec jsem se dost zasmála. Jasné, jsou tam scény, které jsou někdy nechutné, někdy dost trapné, ale hrají je skvělý herci, proto to je někdy neuvěřitelné a často jsem si říkala, to nemůže být Robert Downey Jr. nebo Tom Cruise. Ale sama jsem si jistá, že si kluci natáčení užívali a prožili tak dobrou legraci, jako já u sledování tohoto filmu.

Hráči (1998)

Mám ráda filmy o pokeru, vždycky mají dost zajímavý příběh, ale tohle mě docela zklamalo. Matt Damon mi přišel jako duchem nepřítomný a bylo mi jedno, co se s ním na konci filmu stane, což by divák u hlavní postavy pociťovat neměl. Škoda, že to nebylo kratší a zajímavější.

Fotograf (2015)

Karel Roden zahrál pana Saudka na jedničku. Musím říci, že fotografie byly opravdu nádherně udělané. Ze začátku mi film přišel trochu oplzlý, ale zřejmě takový život Jan Saudek prostě vedl a vede, takže nemůžu film hodnotit podle toho kolik tam bylo sexuálních scén a hlavně s kolika různými ženami. Karel Roden je na filmu prostě nejlepší. Ale film jako takový není úplně to pravé.

Rachel se vdává (2008)

Dlouho jsem přemýšlela jestli dát tomuhle snímku 3 nebo čtyři hvězdičky. Nakonec jsem se rozhodla pro vyšší počet. Snímek nám ukazuje veselou rodinu, která se těší na svatbu, ale všechnu tu "radost" zdá se naruší Anne Hathaway s temnou minulostí. Scéna kdy je Kym u své matky a ta se na ní vrhne mi vyrazila dech a považuji ji za nejlepší scénu z filmu. Bylo to pro mě opravdu dost psychicky náročné, dost často jsem brečela už jen z toho psychického vypětí. Navíc se mi líbilo pojetí "home videa".

Muž se železnou maskou (1998)

Film nenadchne ani neurazí. Dvojitá dávka Leonarda DiCapria mi ve filmu moc nesedla. Naopak čtveřice mušketýrů se mi líbila na filmu nejvíce. Ale nebyla jsem z toho tak odvázaná, jak jsem čekala. Spíše jsem se nudila.

Sedmý syn (2014)

Efektů je ve filmu opravdu dost. Jeff Bridges sem tam řekne nějakou hlášku, u které jsem se upřímně zasmála. Bojové scény by mohli být propracovanější a Julianne Moore trochu přehrávala. Škoda, že příběh byl tak děravý a nebyl pečlivěji napsaný.

Časové pásmo bylo změněno