Dovolená za trest (2014)

Já jsem se dost bavila. Spojení Adam Sandler a Drew Barrymore prostě funguje a už to dokazují po třetí za sebou. Doufám, že každých 10 let si to zopakují jako to bylo do teď. Pár scén k zasmání tam bylo, hrálo to i na romantiku a je to prostě rodinná komedie na odpoledne, která potěší a ničím neurazí.

Machři 2 (2013)

To byla ale nuda. Film se neuvěřitelně táhl. Pokračování Machrů byl vážně špatný nápad. U jedničky jsem se alespoň někde zasmála, ale u dvojky jsem se modlila ať už to skončí. Navíc bez Roba Schneidera to nebylo ono.

Interstellar (2014)

Dokonalé! Ze začátku to vypadlo, jak bych celý film měla prospat, pak se to postupně začalo rozjíždět a bum stalo se z toho něco naprosto dokonalého a neuvěřitelného! Tolik fascinujících teorií, které se ve filmu objeví...úžasné. Vážně se mi těžko věří tomu, že tohle někdo dokázal vymyslet, je to prostě geniální. Film obsahuje vše, co každý sci-fi snímek má mít - napětí, emoce, šok, nepředvídatelnost, efekty, smrt, zápornou postavu a hlavně skvělé herecké obsazení. Z filmu jsem nadšená, je to film, u kterého je důležité přemýšlet a užívat si každou scénu a prožívat to s postavami. Matthew McConaughey předvedl skvělý výkon.

Stud (2011)

Přišlo mi to vážně divný. Hudba byla skvělá, provází celý film, dialogů je tam málo, ale to mi nevadilo. Atmosféra byla divná a něco mi na tom filmu chybělo, ale nevím co. Také jsem se dost nudila.

Můj otec je šílenec (2012)

Skoro jsem se nezasmála. Příběh možná trochu ujde, ale konec je úplně nesmyslný, ale musím říct, že mi klesla čelist, když se na obrazovce objevila Susan Sarandon.

Fighter (2010)

Film jsem již viděla dříve, ale vůbec mi nezůstal v paměti, tak jsem se na něj podívala znovu. No už asi vím, proč jsme si z něj nic nepamatovala. Z filmu jsem nedostala vůbec žádné emoce. Přišlo mi to zdlouhavé a nudné a prostě bez emocí. Christian Bale byl k nesnesení, ale byla to jen jeho role, jinak to odehrál dobře. A Mark Wahlberg tam jen tak poskakoval, ale fyzická příprava byla také dobrá. Takže pro mě průměr.

Jack a Jill (2011)

Dost jsem se u toho zasmála. Adam jako žena je docela přesvědčivý a i mu to slušelo. Neříkám, že Jill mi nelezla na nervy, to docela dost, ale řekla bych, že to byl Adamův hlavní cíl. Znepříjemnit tuhle postavu divákům, aby si na konci uvědomili, že to vlastně tak špatná osoba nebyla. Tahle komedie, určitě nepatří mezi ty Adamovi nejlepší, ale zasmějete se u toho a velké plus je Al Pacino.

Ladíme! (2012)

Je to taková milá hudební komedie, kde hlavně dominují skvěle zazpívané písně. Ty se mi vážně moc líbili ať už od kluků či od holek. Písně ve filmu jsou prostě perfektní. Pokud jde o příběh filmu, tam už je to trochu slabší, pro zasmání tam toho moc není a všem je jasné, jak romantické filmy končí, takže bez překvapení šťastný happyend.

Ošetřovatel (2011)

Mě se to moc líbilo. Komedie se zvířaty moc v lásce nemám, většinou je to trapné, nechutné či nijak nezajímavé, ale tady jsem se zasmála od srdce. Bavily mě scény s gorilou. Kevin James je skvělý komediální herec a jako komika si ho začínám zamilovávat čím dál, tím víc. navíc závěrečná píseň na konci, kde si zazpívá Sylvester Stallone, Cher a další hlasy zvířat je skvělá :)

Temné nebe (2013)

Párkrát jsem se lekla, ale ne mimozemských postav, ale spíše hudby, která je vážně dobře udělaná. Klobouk dolů a zbytek filmu je takový nijaký. Napětí sem, tam nějaké je, ale čekala jsem od toho daleko více.

Časové pásmo bylo změněno