Grease: Rise of the Pink Ladies (2023) (seriál)

Čekala jsem to daleko, daleko horší, takže jsem velmi mile překvapená výsledkem. Postavy jsou sympatické, ano chovají se jako naivní puberťačky, které se hned po jedné hádce totálně rozhádají, hysterčí a nemluví spolu, ale přesně o tom ta střední škola je, takže vlastně hraní splnilo účel. Jasný, nemá to takové chytlavé písně jak Pomáda, ani jednu písničku si z toho nepamatuju. Ale pro fanoušky Pomády a seriálu Glee, je to skvělá podívaná, která bude bavit.

Ted Lasso - Série 3 (2023) (série)

Super série plná emocí, rozuzlení a vysněného konce. Upřímně doufám, že vznikne nějaký spin off, který by se třeba věnoval jen Richmondu jako takovému. I když spíš tipuju, že pokud něco vznikne, tak se to bude zaměřovat na ženský fotbalový tým Richmond a že konec této série byla taková menší nápověda. Ale upřímně, nebránila bych se. Pokud si to stále uchová tu emotivnost a zároveň vtip, tak sem s tím.

Úžasná paní Maiselová - Série 5 (2023) (série)

A tímto skončila úžasná jízda Midge a Susie. Ach, jak mi ty dvě budou strašně chybět! První série byla naprostá topka, pak už kvalita začala pomalu upadat, asi nejhorší byla třetí a čtvrtá, pátá už byla zase o trošku lepší, ale to spíš beru tím, že jsem ráda, že jsme se dočkali nějakého uzavření příběhu.

Jeho poslední slova (2023) (seriál)

Asi bych to čekala více napínavější a akčnější. Tohle se někdy tak táhlo, že jsem se pořád dívala na čas, kdy to skončí. Rozhodně mě ale zajímá kniha, protože bych řekla, že z ní bych měla daleko jinačí a možná i lepší pocit. Herecky to nebylo vůbec špatné, Angourie Rice je skvělá a taky bych řekla, že si závěrečným dílem lehounce otevřeli dveře k další možné sérii, ale uvidíme.

Malý Sheldon - Série 6 (2022) (série)

Hodně povedená šestí série. Nejvíce mě bavila dějová linka s Georgiem a Mandy, skvěle spolu fungují a přijdou mi nejvtipnější. Missy se pomalu dostává do stádia rebelského teenagera a Sheldon se pomalu ale jistě dostává ke svému celoživotnímu studiu a poslání. Závěrečný díl byl hodně silný a emotivní, jsem zvědavá, jak se s tím poperou v další sérii.

Když promluvila (2022)

Je to hodně dobrý film, který mi dost příblížil kauzu s Weinsteinem, o které jsem věděla spíš jen povrchově. Nicméně mi ale přišlo, že tomu filmu pořád něco chybí, přišlo mi to takové mdlé a bez jiskry. Koukat se na to dalo, vydržela jsem to celou dobu, i když Carey Mulligan moc jako herečku nemusím a není mi příliš sympatická, tak se na to dívat dalo. Místy jsem měla i hustí kůži a slzy v očích. Je to hodně silné téma a věřím, že takových případů bylo a je v Hollywoodu daleko daleko víc. Jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo a ještě tím, že použili reálné nahrávky s Weinstem tomu dodali na autentičnosti a měla jsem z filmu lepší zážitek.

Láska podle plánu (2022)

Šíleně moc jsem se na ten film těšila, snažila jsem se ho najít všude na internetu bez úspěchu, ale naštěstí při zpáteční cestě z dovolené ho měli v nabídce v letadle. Možná jsem byla natěšená až moc a očekávala jsem od toho příliš, protože nakonec jsem docela zklamaná. Není to vyloženě nic originálního, vlastně už ze začátku je jasný, kam hlavní představitelé směřují a jak to skončí. Emma Thompson tady nedostala tolik prostoru kolik by si zasloužila a celkově ani nevím, proč tam hraje. Naštěstí oba hlavní představitelé jsou sympatičtí, takže se na to dalo koukat, ale příběh jako celek je nudný a nezajímavý.

80 for Brady (2023)

Úžasné spojení naprosto božích hereček, které jsem si nemohla jen tak nechat ujít. Ale příběh filmu je šíleně slabý a nudný. Místy to funguje vcelku dobře jako komedie, párkrát jsem se i zasmála, ale jinak je totálně podprůměrný film, který podle mě všechny dámy natočily, protože si chtěli užít společný čas. Žádná kvalita to není a vím, že znovu film neuvidím.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022)

Whitney by si zasloužila daleko lepší životopisný film. Tohle je snadno zapomenutelný. Film staví hlavně na nejznámnějších hitech Whitney, ale její příběh je tak strašně osekaný. Vyloženě mi přišlo, že se pořád v příběhu skáče někam dál a jinam a vůbec to nepostupuje plynule. Pokud máte rádi Whitney a chcete vidět její příběh, pusťte si jakýkoliv dokument o ní, ten vám toho řekně daleko víc než tenhle film.

Monty Python a Svatý Grál (1975) odpad!

Budu vybočovat z dlouhé řady pozitivních hodnocení. Tohle vůbec nebyl film pro mě. Mám ráda britský humor, ale tohle prostě nebylo ono. Nebavilo mě to, příběh je naprosto o ničem a usnula jsem u toho. Hned několikrát.