Dívka na koštěti (1971)

Je to vtipné, svěží, neotřelé.... Petra Černocká je fakt pěkná (platí dodnes) a Kraus je sígr jaksepatří. Moje milovaná scéna je únik před policií, kdy kluci neustále mění vzezření - jednou jako maharádžové, pak kardinálové....

Což takhle dát si špenát (1977)

Jedna z povedených crazy komedií 70. let. Ale mám mezi nejoblíbenějšími jinší kousky.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Hvězdičky jdou tvůrcům především za velmi věrné ztvárnění policejní práce. Mně ten seriál díky tomu fakt docela bavil - prostě mají ráno poradu, pak do terénu, probrat to v kanclu, výslechy, občas dostanou za uši za nějakou nedodělanou nebo pozapomenutou věc, ukecávání státního zástupce, aby povolil prohlídku. Hvězdička dolů je zase za místy slabší scénář a některé ne úplně přesvědčivé herecké výkony ve vedlejších rolích.Vřele doporučuju díl o feťácích, kde hraje vařiče perníku Viktor Preiss. Supr!

Buldoci a třešně (1981)

Je to beznadějná trapárna, je mi líto. Nepamatuju se, že by mi v tom filmu něco přišlo k zasmání.

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

Tak jen reakce na Geminiho. Dospívání v době, kdy byl Pavol Habera na vrcholu opravdu bylo strašné. A kdyby to byl jenom on - taky Rapmasters a Lucie Bílá, a Olmerovy filmy..... .... jinak tenhle film má ode mne jednu hvězdu za Mamu Kami.¨ "Mama Kami, Kami, Kami, kam idieš, všetci ťa tu majú radi, a my tiež..... :-)))

Fontána pro Zuzanu (1985)

Slovenská filmová tvorba obecně nestála za normalizace za moc (čestná výjimka Dušana Hanáka a Kadára s Klosem), takže tohle je celkem nadprůměr. ... .... .... .... Je to iba taký filmík o dospievanie na sídlisku, hej? A je tam taká pekná blondýnečka, a chalan s motocyklom a jedna pekná pesnička.

Playgirls II (1995)

Jedna hvězdička za poprsí Michaely Kuklové. Ale než na to koukat znova, to budu radši jíst Pomeje.

Osudový dotek (2004)

Kdybych nad tím přemýšlel hlouběji, musel bych tenhle film popsat jako samoúčelnou nelogickou slepeninu (jako většina nekomediálních filmů, které pracují s pohybem v čase). Ale protože já jsem u totohle filmu nechal mozek na chvíli odpočívat, vyplatilo se. Výborně jsem se bavil a ani chvíli nenudil. A to je fajn. I ten Ešton Kačer se mi docela zamlouval. I když Jan Kačer v Údolí včel byl lepší. :-)))))))

Absolvent (1967)

Dustin Hoffman, Paul Simon, Art Garfunkel, paní Robinsonová, její dcera, skvělý scénář, pavilón opic. Tenhle film mám fakt rád.