Ratchet a Clank: Strážci galaxie (2016) odpad!

Kdyby nešlo o Ratchet a Clank asi bych to vypnul uprostřed. Je to animák čistě pro děti bez nápadu. Není tu nic extra, ale přesto to není úplně špatný - spíš je to zbytečný.

Správní chlapi (2016)

Jeden z nejvtipnějších filmů, co jsem kdy viděl.

Nekromantik (1987)

Finální suicide scéna je velmi humorná a nikdy na ní nezapomenu, ale jinak je to pěkně amatérská sračka o nekrofilovi, který je, hádám, současně romantik.

Bruno (2009)

Můj nejoblíbenější teploušskej film. Aneb jak se neponaučitelný homouš snaží přeorientovat na heteráka, ale opakovaně ve své snaze selhává: "Neříkejte mi buzno. Já budu normální! Já budu uber normální. Budu ten nejchlapáčtější chlap, co kdy žil!"

Flákači (1995)

Hromada skvělých dialogů a vtipných gagů, které podtrhuje old school feeling. Postavy mě ihned zaujaly a film mě překvapoval i bavil po celou dobu. Nejlepší film Kevina Smithe a jedna z mála komedií, které doporučuji.

xXx (2002) odpad!

Nuda, kde vybouchne i kadibudka když se do ní střelí.

Moucha 2 (1989)

První Moucha mi utkvěla v mysli primárně kvůli skvělým maskám. O ty divák nepřijde ani zde, jenže proces přeměny je zrychlený a zjednodušený oproti jedničce. Zkrátka to samé, ale hůř, číní dvojku nepamětihodným filmem. Jelikož je i celková atmosféra či výstavba příběhu dvojky slabší, tak film nelze považovat za děsivý. Po pár letech jsem zapomněl, že nějaká Moucha 2 existuje.

Moucha (1986)

Moucha je nejlepší Cronenbergův film. Jeho primární kvality tkví v námětu muže měnícího se na mouchu a kvalitních maskách, kterym se vyrovná snad jenom Věc. Někomu to může připadat nechutný, ale mě to přijde spíš velmi vizuálně výživné. Nejde o nucenou nechutnost jako v případě filmu Bite, který je vlastně vykrádačkou Mouchy. Jedinou výtku mám k lehké melodramatičnosti a slabšímu důrazu na psychický rozklad protagonisty.