Loki - Bídák Brad (2023) (epizoda)

První díl co stojí za hovno. Loki s Mobiusem cestují do Anglie nevím už, kterého roku kde je agent tva co se neozývá z toho je nyní herec tak ho z tama unesou. Chtějí po něm vědět kde je Sylvie tak ho pořád vyslýchají až zjistí, že je někde v Usa a dělá v Mcdonaldu (potitulkovka z jedničky) mezitím zjistí, že ti co hledají Sylvii ji nehledají , ale ničí časové pásma. Na konci jich pochytají  a zjistíme, že Sylvie má tempad s , kterým může cestovat časem předpokládám, že ten blokovaný. Nedozvěděly jsme se nic nevíme kdo bude záporák, kde je Renslayerová (tady mám obavu, že to vydrží až do 5 dílu a dopadne to jak první sezóna , že vše narvou do posledního)  ani o co tam jde. 40 procent Marvel jde do sraček a padá do průměru je smutné, že lidem to, ale stačí ke štěstí.

Puppy Love (2023)

Chlápek co žije sám a má problém s lidmi si pořídí fenku  z útulku (řekl bych , že kavalíra)  ženská co má naopak chlapů dostatek , ale žádného stálého si pořídí taky jednoho toulavého on si  dá inzerát na seznamku a ona si s ním dá rande. To se nevydaří , ale psi si vrznou tak udržují spolu společnost dokud ta jeho fenka neporodí mezitím se do sebe zamilují. Nebýt scény s tou psychoterapeutkou a tím veterinářem není tam moc co chválit a jediná vydařená scéna je ten porod. Psi jsou pěkní a ženská herečka je kost film je lepší průměr. Kdyby někdo chtěl podobná česká alternativa  Řekni to psem (2022)  60 procent

Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Tohle je snad největší hororový průser jednoznačně asi nejhorší horor roku a snad nejhorší horor co šel do kin a to jsem si myslel , že nic horšího než Halloween zabíjí snad natočit už nelze shodou náhod dokázal to ten samý režisér. Přes 40 minut se tam hledají dvě děcka nemáte k nim žádný vztah nic o nich nevíte jediné co se dozvíte je to, že jedna nemá matku (zemřela při zemětřesení v Haiti)   a druhá je panbíčkářka otec jedné je takový debil, že stojí s autem na místě pro autobus  dává si popelnice k sousedům a v průběhu filmu jezdí na červenou  dokonce může zavinit i dvě nehody rodiče té druhé nejsou o nic lepší  . Následně se najdou a jsou divné pak to stojí na místě zhruba takových 40 minut a pak máme vymítání co je příšerné po všech stránkách směs milionů flashbacků  kde mělo být asi něco vidět , ale není a pak konec. Jediná návaznost na prvního Vymítače je ta, že je tam matka Regan a na konci Regan pokud chcete jít na to jen kvůli té návaznosti a nemáte nostalgii na ně ani na to nechoďte. Film si i na konci protiřečí jelikož je tam řečeno, že to jedno to dítě bylo posedlé už od narození což je blbost jelikož by vykazovalo symptomy  tímhle se asi snažily okecat to, že není žádný důvod proč by ji někdo posednul. Jo a jinak nesympatičtější děcka, aby člověk pohledal oběma jsem jim tu smrt přál nakonec ji vyhrála ta hnusnější (za to jedna hvězda). Druhá za to, že si pohrály z make upem a triky a ty děcka byly fakt hnusné jak byly posednuté.  40 procent. P.s. v původním plánu měla být nová trilogie zajímalo by mě co chtěly narvat do dalších dílů jediné věci co mě napadají je posednutí znovu Regan nebo pokus o oživení té mrtvé na styl Insidiousu. P.s.2 Vymítač Ďábla theme je až na konci u titulků

Naprostý zabiják (2023)

V roce 1987 někdo zabije 3 ženské vraha nikdy nenajdou v současnosti (nevím kolik rok) zabije jedné holce vrah matku holka později před ním utíká a uteče do stroje času co si tam stavila její kamarádka. Tak se přesune do roku 1987 a snaží se chytit vraha a zabránit jejich vraždám. Bohužel nemá to moc co nabídnout oba díly tohohle Všechno nejhorší (2017) a Všechno nejhorší 2 (2019) předvedly daleko více a udělaly to lépe než jak to je tady. Občas film vytasí dobrou hlášku (třeba kdyby kouřila ptáky mohla žít nebo chlap říká ženské by neměly řídit a ženská řekne ty bys neměl řídit opilý a on na to to by přesně řekla ženská nebo viděla jsem Endgame, ale nepochopila jsem ho ) a  pasáže v těch 80 letech jsou povedené. Bohužel ty 3 zabité jsou strašné krávy a není důvod jim fandit i ta její matka v mladší verzi je na zabití  ani vrah to nezachrání tak později se vytasí s dalším , který mě napadl zhruba v půlce filmu (není těžké přijít na to kdo by z toho měl největší prospěch). 60 procent

Před pikolou, za pikolou (2023)

To je tak těžké v poslední době natočit slasher nebo co se to děje? Vždyť je to snad nejlehčí žánr na natáčení , ale jak to  sleduji i tohle jde posrat letos to podělalo tohle Knižní klub zabijáků (2023)  a i tohle co zní podle popisu zajímavě je bídné jedno z mála co za poslední dobu ušlo bylo tohle Sick (2022) do toho nepočítám ty Vřískoty a tak. Kluk najde s bratrem nůž z kosti děcka přečte tam vypsané slova a posedne ho něco brácha mu ho sebere přečte slova a posedne ho taky něco a nahání ostatní děcka a jednoho dospělého a to je celý film. Hrají Šibenici , schovku a honěnou s baterkami , když je ten posedlý najde zabije je. Děcka jsou nesympatické vede ten malý spratek (hnusnější a protivnější děcko v slasheru , aby člověk letos pohledal) do toho si přičtěte  amatérské cgi plamínky a debilní postavy co jsou snad v každém slasheru tady jich je dokonce 5 na 1 a nedokážou ho porazit. P.s. tomu děcku vyrvaly všechny zuby přesto tam v záběrech zuby má tomu se říká debilita 40 procent

Úsvit (2023)

Československo 1937 při stavbě továrně Svitu ve Zlíně objeví mrtvé dítě co má obě pohlaví. Snaží se to ututlat , aby to neodradily dělníky a přijdou tam dva agenti co to vyšetřují mezitím manželka majitele továrny zjišťuji čí bylo. Film má dobrý námět a je podán lidsky na to jaké je to problematika mínus je bohužel délka kdy se to táhne a nic se neděje a navíc pro film není důležité vůbec to, že to řeší těhotná a bohužel na to, že je to podle skutečné události se nic nedozvíte dokonce se tím film ani nechválí . Konec je rychle utnutý nevíme jestli tam daly ten křížek ani jak on dopadl.  Edit tak podle režiséra je podle skutečnosti pouze to, že někdo napsal knihu o hermafroditech a v té době se vyskytovaly vše ostatní je fanfikce   P.s. jak je velká šance, že z zhruba 1000 lidí co tam dělalo chyběl pouze jeden ten dotyčný den co hledala ? P.s. 2 Hodnocení  půjde časem dole až sem dojdou Rajchlovci a Spďáci a téma nepochopí je tam i na to dobrá narážka kdy jedna ženská říká, že by se tihle lidé měly zabíjet a hlavní postava jí řekne, že je pi*a.   60 procent

Loki - Ouroboros (2023) (epizoda)

Takhle vypadá výmrd s diváky nedozvěděly jsme se nic a nikoho to nejen, že nesere , ale lidi tady tomu tleskají. Loki nějak cestuje z minulosti do přítomnosti a do budoucnosti objeví se v přítomnosti a řekne , že Kangové přicházejí jdou za nějakým servisním technikem  (top nejhorší postava co kdy v seriálech byla dokonce horší než She Hulk a to jsem myslel, že to ani nejde) ten řekne , že musí jít Loki někam z tama ho Mobius musí přesunout do přítomnosti tak to udělají myslí si, že to posral a pak Lokimu někdo pomůže a podaří se to . Končí to tím, že členové Tva jdou po Sylvii a v potitulkovce je Sylvie kdes v Usa v restauraci.   60 procent

Uprostřed ničeho (2023)

Eu vyhlásí, že je na světě moc lidí a ať se s tím něco dělá tak Španělsko odchytává a zabíjí ženské a děcka ty před tím utíkají za hranice. Film sleduje hlavní těhotnou hrdinku co s manželem utíká dají jich do kontejneru (každý má vlastní)  a ten kontejner s ní  vypadne z lodi (opravdu by někdo riskoval dávat do kontejneru těhotné ženské v rizikovém stupni těhotenství ? Tak hlavně, že vadil pes.) . Pobavil mě komentář , že je to realistický survival jo opravdu je to tak skutečné jak létající žralok v sharknadu nejen, že se ten kontejner nepotopí zatímco ostatní co jsou stejné ano (jaké štěstí, že se dostala zrovna do toho co se nepotopil), ale on se nepotopí ani pokud je z více jak půlky plný .  Do toho jsou tam takové píčoviny jako ženská co rodí bez kapky krve  a lovení ryb na dětské hovna ( můžu akceptovat , že by jich to lákalo , ale pochybuji, že by to žraly). Od scény porodu už to nemá co nabídnout a stojí to na místě a konec je už k zasmání kontejner se potopí ona hledá dítě objeví se tam náhodně  velryba a pomůže jí. P.s. Někdo tu píše, že stačilo pořád vylévat tu vodu a bylo by po problému a má pravdu , ale režisér na to šel složitou cestou. P.s. 2 podle čeho počítala ty dny, když ze začátku neudělala do toho kontejneru díru a nevěděla jestli je noc nebo den to si jako řekla přičtu si 5 dní třeba? P.s. 3 Abych jen nekritizoval  pobavila scéna kdy chlápek vystřílí skoro celý kontejner a pes přežije a ten chlápek ho nechá žít P.s. 4 Co Niko přežil? Nevíme srát na něho řekl si režisér   60 procent

Sledovaní (2022)

Začátek je dobrý nějaká influencerka natáčí v lese, že po ní někdo jde následně ji něco vyhodí do vzduchu a ona zemře  pak sledujeme jak se z toho videa stál virál a lidi tam jezdily pak už je to horší. Několik teenagerů jede  někam na jezero na chatu ( nedělají reklamu jak se píše v popisu mobil tam pořád používá jen jedna) chlápek jim řekne duchařskou historku o ženské co byla čarodějnice lidi jí daly kovovou masku a rolničku na krk a utopily ji a ona prý někde v té vodě ještě je. Tak si tam užívají a někdo po nich jde bohužel většina vražd je mimo záběr nebo jen někoho někdo stáhne pod vodu a konec je neuspokojivý. Film má jen jednu gore scénu řezání nohy , ale i ta za moc nestojí. Navíc nedává smysl jelikož vše vyřeší ta ženská bez nohy co na konci nohu má a pochybuji, že to byla ta uřezaná a pak ji  zase nemá  . 40 procent za téma a nápad na vraha

Stvořitel (2023)

Roboti vystřelí atomovku na Los Angeles výbuch zabije milion lidí a Usa jim vyhlásí válku (tohle ve filmu není popřeno tak, že se to stalo později sice slyšíme, že to byla chyba robotů a oni jich za to obvinily , ale pořád to je to chyba robotů a stalo se to). Za tu dobu vynaleznou jednu loď  co létá nad Asií a ničí roboty. Posunujeme se v čase a Usa povolají jednoho chlápka , aby našel tajnou zbraň robotů co je může ohrozit tak ji najde a zjistí, že je to malé děcko a snaží se ho chránit.  3/4 filmu jsou v pohodě , ale konec je taková sbírka sraček, že to může směle konkurovat Star Wars Poslední z Jediů. Tak, že do lodi za   bilion dolarů se dostane jen tak děcko o , kterém všichni ví, že je nebezpečné loď chrání jen zhruba 10 vojáčků  a jeden robot dají tam bombu a vyhodí ji do vzduchu.  Konec taky nic neřeší pokud nechystají pokračování. P.s. ta holka se v ničím nevyvíjela jen čuměla na televizu a na konci je tak op hlavně, že tam zdůrazňují , že je malá a neumí to ještě proč prostě nešla tím pádem pod tu loď a nevypla ji , aby spadla ? P.s. 2 Lidi se za 10 let vyvinuly v to, že dokážou vyvinout sebevražedné roboty a vesmírnou op loď , ale roboti dokážou pouze vymyslet to jak z lidí udělat roboty přitom ta loď neměla žádný štít ani obranu.    60 procent