Insidious 2 (2013)

Takže jsem si myslela, že jsem viděla všechny díly, ale po dokončení čtvrtého jsem zjistila, že jsem viděla jen první. No, druhý díl mi nic nevysvětlil, ale bát už jsem se tady trochu začala, takže za mě čím dál lepší.

Insidious: Poslední klíč (2018)

No tak v tomhle filmu jsem dost plavala, i když jsem se lekla asi dvakrát víc než u jedničky.

Amanda Knox: Vražda v Itálii (2011) (TV film)

Do jaké míry byly ve filmu obsaženy všechny (a žádné navíc) důležité informace ze skutečného soudního procesu, nemohu posoudit. Ale stavba příběhu mi sedla a já jsem si do konce filmu vůbec nebyla jistá, jak to bylo a jak to dopadne. Zaujalo mě to i bez známých tváří a extra zpracování.

matka! (2017)

Sice jsem četla, o čem to má být, ale vykouřilo se mi to z hlavy a mother! jsem sledovala s naprosto čistou myslí. S režisérem pár diváckých zkušeností mám, takže jsem předpokládala, že to celé má nějaký smysl. Ten mi ale dost unikal a ke konci už jsem byla tak zmatená, že mě to až nebavilo. Po dokoukání jsem si znovu přečetla, o čem to má být, a jo, zpětně mi to sedí. Možná to zkusím i s touhle znalostí (snad se v hlavě udrží!) ještě jednou. Každopádně zážitek to pro mě byl tak jako tak dost dobrý.

Jurský svět (2015)

V prvním díle mi Chris Pratt stačil, tady už ne. Ale mohlo to být i blbější.

Cizinec ve vlaku (2018)

Místy to na můj vkus bylo až moc akční, ale na druhou stranu bych od filmu s Liamem Neesonem asi ani nic jiného nemohla čekat. Dost mě zaujal celý příběh, který mi přišel - dost překvapivě - vypracovaný až do posledního detailu.

Deadpool 2 (2018)

Asi jsem cílovka, protože Deadpoola naprosto bezvýhradně žeru.

Před soumrakem (2004)

Tenhle díl mě asi bavil ze všech nejméně, pořád mě ale bavil dost. Nedokážu přestat být unesená z toho, jak divácky atraktivní mi připadají všechny scény, dialogy, postavy i vztahy mezi nimi. Nevybavuji si moc filmů, ve kterých by na mě všechno působilo tak sehraně. A v této trilogii jsem ten pocit měla u všech dílů.

Black Panther (2018)

Pro mě jeden z nejlepších filmů z marvelovského univerza za poslední dlouhé roky. Bavilo mě na tom snad všechno a nevadilo mi asi vůbec nic. Jo, vlastně jedna maličkost jo - většinu z herců jsem nikdy neviděla a to je za mě velká škoda.