Batman navždy (1995)

Neonové šílenství. O něco horší než první Burtonův Batman. Některé záběry při soubojích byly tak nešťastně sestříhané, že jsem nevěděl kam mám v danou chvíli vlastně koukat a prakticky tam nebylo pořádně nic vidět. Právě díky těm neonům se vytratila atmosféra, kterou měly předešlé dva filmy a samozřejmě bez hudby Elfmana schudl ještě víc. Zdála se mi také odfláknutá romantika, vymejvání mozků 3D televizí taky nic moc, párkrát jsem se nudil a pomaloučku mě to rozčilovalo a tak jsem se rozhodl jen pro dvě hvězdičky, protože tu je celkem hodně negativ.

Batman se vrací (1992)

Pokračování mě bavilo o něco víc než první Burtonův Batman a to nejen díky "probuzené" hudbě Dannyho Elfmana, která byla slyšet hned od začátku a neutichala po celou dobu, zatímco v předešlém díle, tam jeho hudba nebyla tak znát jako tady, ale také díky o něco lepší atmosféře a zajimavějším záběrům.

Plnou parou vzad! (2002)

Komedie, na kterou se čas od času rád podívám. Je vtipná, někteří "homosexuálové" také a najdou se zde i vyvinuté ženy, na které se dobře kouká. Ale pozor! Při delší konzumaci nezaručujeme, že nepřejdete na druhou stranu :D

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Prcandy 2 těží z úspěšné jedničky, ale jako samotnej film si taky nestojí špatně. Plno skvělých scének, převážně když je na place Stifler, ale ani Jim nezahálel a celá parta drží tohle pokračování. První tři díly jsou prostě klasika.

Predátor 2 (1990)

Chvíli trvá, než se dokonale projeví síla Predátora, která se po celou dobu zaměřuje na černého policistu, ale jejich souboj bude až ten poslední. Zajimavý pohled byl na Predátorovy trofeje, mezi kterými byla i lebka Vetřelce :-) Žeby se už tehdy uvažovalo o natočení AvP, nebo jen chtěli ukázat, že je Predátor lepší? Horší čtyři.

Ed Wood (1994)

Tak teď už vím, proč tento fim chtěl Tim Burton natočit... To mi neříkejte, že za 70 000 dolarů nejde udělat slušný film a ještě k tomu v té době :D Opravdu zajimavý život měl Edward D. Wood, Jr., i když byla zobrazena jen jeho část.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Sám doma mi vždycky zlepší náladu a je jedno, který díl zrovna sleduju. Stejně tak dokáže naladit na vánoční atmosféru. Hudba, Kevin a Márv, bezvadné spojení, které můžu vidět i několikrát za rok. Já bych nejradši brečel štěstím...

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Pořád si to drží pohádkový styl, i když byl o poznání drsnější než v Kameni mudrců. Je tu podobná zápletka jako z předchozího dílu, která je doplněná o nové postavy, ať z dobré, tak ze špatné strany a příšery baví. Škoda, že Chris Columbus natočil jen první dva Herráky. Další díly už nejsou pro rodiné sledování to pravé ořechové, jsou moc krvavé.

Batman (1989)

Když si vezmu Michaela Keatona, tak ho stále vidím v roli Beetlejuiceho. Jack Nicholson se s rolí popasoval dobře, byl dobrým tahounem celého filmu. Burton vdechnul Batmanovi nový život a možná i díky tomu vznily dva poslední tak oblíbené filmy. Dabing se teda moc nepoved, hodně sráží konečný dojem.

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Komentář obsahující spoiler! Snad nejemocionálnější a nejvypjatější řada vůbec. Opravdu chvílema hodně drsné, jako třeba závěrečná kmenovka. Nemůžu o této sérii ale říct nic špatného, i když nebyla podle mých přestav. Byli zde ti nejoblíbenější a největší hráči z prvních sedmi sérií a díky tomu se na to docela dobře koukalo. Moji oblíbení a neoblíbení se moc nezměnili. Nejoblíbenější hráči: Rupert, Lex. Nejméně oblíbená hráčka: Shi-Ann. Fandil jsem Saboze, zase špatný výběr :D Opět lituju toho, že jsem se nejdříve díval na 20.sérii, jinak jsem si tuhle sérii mohl užít víc.