Neopouštěj mě (2010)

Veruže veľmi emocionálny film, a dokonca aj ten kostlivec sa tam dal zniesť. Alternatíva k filmu ostrov. Budúcnosť skrátka nemusí byť ružová ako si ju plánujeme.

Kůže, kterou nosím (2011)

Almodóvar, Almodóvar, tvoje filmy sú ako droga, samé príjemné pocity, skvelé zážitky, ale to čakanie na ďalší, je ako absťák. Tento film sa ti opäť vydaril. Vynikajúci soundtrack a strhujúci príbeh o šialenstve, vášni a pomste.

Požáry (2010)

Predvídateľný, ale nemenej šokujúci zvrat len vyšperkoval fantastický film.

Green Lantern (2011)

Napokon nie až také zlé ako som čakal. Ryan Reynolds si zachoval charizmu aj v zelenom digitálnom latexe a povinná fena nedostala príliš priestoru zažiariť.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

E-E-E-Erika je hviezda z ľudu. Farmár v ružovom balení a rovnako vtipný, Romaaaan :)

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Zasa prehnane dlhé s polovicou stopáže docela vtipnou a polovicou nudnej hlušiny. Skrátiť, radikálne a nevymýšľať trápne catch frázy, už len tu titulný hoď svišťom. Veď to nikto normálny nikdy nepoužije.

Zita na krku (2011) (seriál)

Snaha je, a občas sa aj naozaj vtipná hláška objaví, stále je to však dosť slabé. Iveta v podaní Fialovej stojí za to, ale toho Michala Davida neodpustím.

Šéfové na zabití (2011)

Výborná komédia, Spacey, Aniston, Farrell v úlohe šéfov sú neskutočne "roztomilí" Síce trochu prehnaná premisa, ale o to lepšia zábava.

Panna nebo orel (2010)

Scéna s darčekovou kartou "pocket full of sunshine je skrátka legendárna a Emma Stone definitívne jedna z najsympatickejších herečiek svojej generácie.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Moja slabosť pre americký juh (alebo malomestá všeobecne) je zatiaľ spokojná. Rodinný seriál nemám túto sezónu merku žiadny, takže tento zatiaľ teší. UPDATE: Čoraz lepšie a lepšie, len nech si už Zoe konečne uvedomí, že Wade je pre ňu najlepší.