• Krátkometrážní

Oni 2: Noční kořist (2018)

Tenhle 2. díl byl horší než 1. . (Mohli) museli jste si všimnout, že se tu postavy chovají vážně ,,opravdicky''. PÁNI určitě budeš před autem utíkat tak, aby tě srazilo. Jak tu holku nechtěl zastřelit, ale tu ženskou zabije jako králíka, LOL. Vážně nechápu jak ta máma a malá máma byly v tý koupelně, ne asi, když je přímo za tebou vrah, tak se ho nepokusíš šťouchnout nebo polechtat. Chudák polda přišel na scénu zhruba 30 sekund a hned je mrtvej. Jo a ještě ten cápek v masce, ten je jako nesmrtelnej nebo co? VYHODNOCENÍ: KOUPAČKA V BAZÉNĚ

Metro (2004)

,,GLO,GLO". ,,Vožeru se aby film měl aspoň nějakou zápletku, potom usnu a nakonec se (skoro) (ne)nechám znásilnit." Teď aspoň víte co si hlavní hrdinka doopravdy myslí. Obluda vypadá jak z plastelýny. Když jsem si četl popisek tohohle filmu, čekal jsem, že ta laboratoř bude vypadat jinak a bude větší. Nejvíc je, jak dá tý borce 20 liber, i když by jí stačilo 1,50 liber. Vadila mi ta logika, když utekli z těch klecí a neprobodli ho WTF. Očekával jsem něco jiného a ten konec je takový nijaký. VYHODNOCENÍ: A TEĎ SE SVLÍKNI!!!

Zlověstné ticho (2007)

Upřímně si myslím, že to byl dobrý nápad, ale příběh byl zdlouhavý. U začátku filmu si úplně řeknete: ,, Jo to je zatím dost dobrý." Ale poté ta loutka jen kouká očima a ten chlap zjišťuje, co je s tou loutkou, to je vcelku skoro celý příběh. Taková škoda. Nechápu, proč tam byla ta loutka ze sawa. Po nějaké době vás určitě musí nudit i ty smrti. Hele lidi nejvíc mě dostal ten konec, to byla taková sračka. VYHODNOCENÍ: JÁ MU UKÁŽU JAK JSEM OPRAVDOVÝ!!!!!!!!

Krvavá stopa (2007)

Konečně dokument o dalším podlém plánu Němců proti Evropě. Zasraní Němci ani si nemůžou dát chvilku klid. Partička dementů jede do Rumunska kvůli rodině hlavní postavy. U nemocnice potkaj hustou borku na motorce a ta se hlavní hrdince zalíbí, až moc. Už od tohohle momentu jsem si myslel, že jsou lesby a bylo to tak. Ta jejich lesbická zápletka se mi moc do filmu nehodila jako kámen do kávy. Celkově my všechny postavy byly jedno. Jediné postavy, které jsem měl rád byly lesby a možná přítel hlavní postavy. Kamera otřesná. Jedině, když byl den, tak dobrý. To mi hodně vadilo. Párkrát jsem se lekl. Děsivý to bylo chvilkami taky. Obludy (děti) vypadaly děsivě jako Selena Gomez ve vaně. Hej a vy, kdo říkáte, že to vůbec není podle skutečný události, tak musíte chápat, že jenom část je na tom založená podle pravdy. Hej pls lidi nevíte, co hrálo za písničkuu konce, když utíkaly? Napište mi to. VYHODNOCENÍ:SELENA GOMEZ JÍ JAKO NĚMKA, KTERÁ LETĚLA LETADLEM

Raw (2016)

Přišlo mi, že tenhle film měl spíše znechucovat a ne dramatizovat. Nějaké scény byly docela dost nechutné. Upřímně nechápu koho tohle mohlo napadnout, ale jo dobrý. Hlavní hrdinka byla velice sympatická. Celý film byl zvláštní, doporučuji. Po tomhle filmu dostanete chuť na maso. Vyhodnocení: NEBUĎTE VEGETARIÁNY

Zánik (2015)

Na Maďarsko a Španělsko to ujde, ale kdyby to byl americký film, tak hrůza!! Herecký výkony bůh ví jak dobrý nebyly, nápad nebyl moc originální, dalo se čekat co se stane, v nějakých okamžicích vypadaly obludy špatně, nudil jsem se a přemýšlel, co dělám se svým životem, moc dlouhý (něco mohli vystřihnout, aby tam zůstalo to důležité). Efekty byly dobré, záběry s kamerou a její úhly taky, střihy. VYHODNOCENÍ: POŘÁDNĚ SI VYČISTIT ZUBY!!! Nedoporučuji.

Neutečeš (2014)

PÍCHEJ DOKUD MŮŽEŠ!!!-reálný název filmu Herecký obsazení je dobrý. Postavy se mi dost líbily.Tenhle film se od ostatních podle mě liší. Střihy a záběry jsou skvělé. Herecké výkony taky. Soundtrack je boží, lepší jsem zatím ve filmu neslyšel. Trochu mě mrzelo, že ten kluk si to za ni vzal. Je to od něj dobrý, ale já bych to možná neudělal. Konec není nějak propracovaný, ale je také originální a líbí se mi. Normálně se mi takovejhle způsob konce nelíbí, ale tady to sedělo. Trošilinku horší 5. Doporučuji.

Pod zemí (2014)

Jo já jsem blbá archeoložka a chtěla bych se zabít v podzemí, protože jsem nezavolala tátovi. Tak by se měl film jmenovat. Nějáká borka, co se ničeho nebojí jde s bandou týpků do Francie do podzemí, kam chodí psychopati uctívat Aleša Bejra. K tomu to točí na asi 4 kamery, což se mi někdy pletli záběry. 1. polovina filmu je o ničem. Postavy nejsou nesympatický, měli by vybrat herce z Přátel, to by byla kámošská jízda. Jak ten chlap, co do toho podzemí chodí furt a ztratil se mu kámoš, tak nechápu to, že si mysleli, že to přežil, mně bylo úplně jasný, že je posedlej nebo co. Když jsem zjistil, že tam je nějakej oživovací balvan a že ta holka může oživovat rukama, tak mi to přišlo přehnaný. Celej film mi bylo jasný, kdo přežije a kdo ne. Část s démonama a tak dále byla hodně povedená, jen mi přišlo jako blbost to, že by ta holka šla ten balvan vrátit zpět. Normální holka by u něj brečela a říkala, jak ho miluje. Nevím jestli se mi to zdálo, ale vůbec jim nepřišlo tragický, když jejich kámoš umřel. Mně samotnýmu to nepřišlo smutný, ale mohli aspoň u něj či ní zůstat. Jo a nevysvětlili, proč má jizvu.Horší 3. NEDOPORUČUJI.

Mamka a taťka (2017)

Celý příběh byl bezduchý, očekával jsem od filmu víc.

Rozpolcený (2016)

Čus ponožky, máme tu únos 3 holek, co rády blonďáky. Jo a jedna z nich je auťák, takže se v autech vyzná. Začátek filmu byl supr ledžend epik. No, ale hned po týhle scéně jsem si řekl:,,Hele kámo nejsou to drogy co hulí ten pes? NE TEĎ FAKT!!!! PÍSK FAK FAK FAK!!! ŘEKL JSEM SI:,,Hele nebude to o ničem, když už hned ze začátku je unese???Snad ne.'' No úplně to tak nebylo. Film byl zdlouhavý a celý o ničem. Ty 3 lesby, co se za kamerou píchali režiséra neměly ani odvahu toho únosce potrestat sorry zmlátit. Dlouho na ty 2 svině nebyl záběr, což mě štvalo. Zajímalo by mě, jak dlouho tam asi vydržely bez iphonu, wifi, sociálních sítí a kouzelný školky. Líbil se mi nápad s mnoha osobnostmi, ale pak už to přeháněli. Nedoporučuji.