Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Horor
  • Drama

Oblíbení režiséři (10)

Christopher Nolan

Nejlepší filmy:

Pravděpodobně ten nejlepší režisér, kterému jsem zatím dal vždy jen 5 hvězd. Jeho řada Batmana je vskutku skvostná a těžko se někomu povede natočit lepšího Batmana. Při Interstelaru jsem dokonce i musel použít kapesník a Počátek s Dunkirkem mi také zamotali pořádně hlavu. 

Guy Ritchie

Nejlepší filmy:

Podle hodnocení čsfd to vypadá, že občas šlápl vedle, ale takové filmy jsem já neviděl a cením ho za ty dobré co natočil. Mezi nime je mnou tak oblíbeny Sherlock Holmes a Snatch. Také jsem mu rozdal řadu 5ti hvězdičkových a moc se mi líbí jeho osobitý styl natačení při vyprávění příbehu a výběr Britských herců a tradiční angličtiny.

Ridley Scott

Nejlepší filmy:

Občas asi šlápne trochu vedle a natočí zcela průměrný film, ale má na svém kontě takové, díky kterým si u mě vysloužil místo na tomto seznamu. Království nebeské je samo o sobě asi dostatečným důvodem, jelikož je to také jeden z mých nejoblíbenějších filmů (prodloužená verze), ale ono je toho víc, jako například Černý jestřáb sestřelen a (i když možná přeceňovaný, ale stále dobrý) Gladiátor. Nuž bez debat si zde místo zaslouží.

Tohoto hororového režiséra obdivuji především za odstartování slavné série Saw a pak také za jeho těžkou práci na filmech okolo propracovaného vesmíru děl jako je například Conjuring a Insidious. Které buď režíroval a nebo se alespoň na nich podepsal jako producent. Za jeho jedinouch chybu považuji jeho prácí na film Fast and Furious, kterou vážně nemusím a musím říct, že se to ani příliš nepovedlo. Jeho nejnovější dílo Aquaman je vcelku dobré, ale stejně bych byl radši, kdyby se jen dále držel…

(více)

Leigh Whannell

Nejlepší filmy:

Tento režisér získal plusové body za spolupráci s Jamesem Wanem na několika jeho filmech, ale své místo si zde vysloužil především za bezchybné zpracování filmů jako Upgrade a Invisible. Podepsal se sice na spoustě skvělých dílech, ať už jako herec, scénárista nebo produkční. Bohužel však sám natočil pouze 3 filmy a tak je nejslabším bodem mého seznamu.

Reklama

Reklama