poster

Aquaman

 • USA

  Aquaman

 • USA

  Ahab

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Aquaman

 • Velká Británie

  Aquaman

 • Austrálie

  Aquaman

 • Kanada

  Aquaman

 • Nový Zéland

  Aquaman

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 143 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  **

  | Rozpočet: 200 miliónov $ | Tržby: 1,038 miliárd $ | Až na pár svetlých momentov s mladým Aquamanom alebo dospelým, je celý film preplácaným digitálnym tornádom, ktoré má síce milión farieb, ale ani štipku duše. Najviac som sklamaný z toho, že film pre mňa nefungoval ani ako off-brainový popcorňák, nakoľko ma ubíjala aj ospevovaná vizuálna stránka. Ten červenooký pirát záporák a jeho pomocníci? Najnevkusnejšie kostými, ktoré som asi v živote videl. To, že to celé vôbec nedáva zmysel, a že je to instantné jak čínska polievka z večerky, to by som aj odpustil, ako kope iných filmov. Ale že sa na to ešte aj zle pozerá, to už fakt nie. Naviac, pokusy o marvelovské odlahčenia robia z celku nepodarenú komédiu. Netušil som, že raz budem mať pocit straty času pri pozeraní filmu z dielne DC Comics. Čím ďalej, tým horšie...(13.12.2018)

 • T2
  ****

  Rozpočet $160miliónovTržby USA $325,247,042Tržby Celosvetovo $1,109,447,042 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ James Wan sa zas predvádza a ponúka opulentnú akčnú fantasy zábavku. Proste to čo potvrdil pri Furious 7, že má aj na veľké blockbustre a že veru má! Zachraňuje DC univerzum a uškŕňa sa na Marvel, hodil rukavicou, že sa len zaprášilo. Veľkohubé akčné sekvencie sa tu striedajú ako na bežiacom páse. Testosterón srší skoro na každom metre a červenovláska morská víla "Ariel" Mera je neskutočný pozérsky elektrizujúci úlet, človek aby neslintal pri tom. No zas späť na zem. Hlavné je, že to je všetko efektne nasnímané, prehľadné, dych berúce. Kašlať na to, že to nemá žiadnu prekvapivú zápletku, všade sa varí už len zo schém. Dokonca pri Wanovej strmhlavej réžii nepociťujeme ani deficit v hereckých netalentoch zúčastnených. Konečne 3D efekt u DC, ktorý po dlhej dobe od Muža z ocele nebol na príťaž, všetko bolo pekne zaostrené, vizuál priam dokonalý. Okrem záverečnej neprehľadnej miš maš bitky všetci proti všetkým, to tu ostatné všetko šľape na výbornú. /videl v kine 3D verziu: 80%/(30.12.2018)

 • boshke
  ****

  Je to jednoduché, vtipné a barevné, takže se nabízí marvelovské, ale přeci jen to marvelovské není. Na Marvel je to asi až moc prosté (ne že by si Marvel s komplikovanými scénáři lámal hlavu) a moc výpravné (ne že by Marvel na tricích šetřil). Aquamanovi silně pomáhá neotřelé (pod)vodní prostředí. Vesmír už začíná být pomalu nuda a hlavně je v něm akorát tma a hvězdy, tam se toho moc nevymyslí. Směřuji k tomu, že Aquaman má dle mého od Avatara nejpůsobivější vizuál. Arthur je v podstatě takový lidový prosťáček á la Hloupý Honza, takže sympatie publika má zajištěné. Obsazení i postavy super, jen Black Manta mne moc nebavil. Určitě palec nahoru, konečně se DC / WB něco povedlo... 80%(5.1.2019)

 • mzss1
  *****

  (100%) Viděno v kině s CZ dabingem. No, to teda bylo něco. S přehledem nejlepší DC film, který byl doposud snad natočen. Asi to přeháním, ale nevěřím, že by mi mé 2,3,4 a další shlédnutí na tom něco změnilo. Aquaman je rozhodně skvělá postava. V předchozích filmech mě rozhodně zaujal, ale v tomto jeho samostatném filmu mě bavil ještě víc. Má skvělý charakter, drsnou, ale i dost dobráckou postavu. Nechybí jeho dobré hlášky a jeho negramotnost. Akce ? Rozhodně klasické digi, ale přesto byla velkolepá, výbušná, prostě dokonalost. K tomu ta skvělá kamera, méně zbytečných střihů. James Wan se prostě opět předvedl. Mimochodem je to můj velký oblíbenec, především natočil skvělé duchařské horory čímž, dal námět na mnoho obdobných hororů, které se stále točí. K tomu natočil moje srdcovky Rozsudek smrti, což je pro mě nejlepší thriller o pomstě a sedmý díl Rychle a zběsile. No a nyní zavítal do DC světa, a jak se mu to opět povedlo. Takže je jasné, že ho budu opět vychvalovat až do nebes. Jdeme tento skvost rozebírat dál. Celkový vizuál je naprosto famózní (a tím myslím veškeré scény pod vodou). Postavy jsou skvěle napsané. I úvod mi přišel docela dojemný. Postavy co hráli rodiče Aquamana – no prostě co dodávat. Herecké sestava je výborná. Jason Momoa jako Aquaman je správný jako vždy. Amber Heard též neskutečně sympatická stejně jako charismatický Patrick Wilson nebo Wilem Dafoe s Nicole Kidman, která vypadá neuvěřitelně mladě na svůj věk. Potěší i můj velký oblíbenec Dolph Lundgren, který má zde aspoň vedlejší roli než pouhé cameo, které jsem očekával. Nijak zvlášť se nepředvede, ale potěšilo mě ho vidět. K tomu vydařený soundtrack. Co k tomu dodávat ? Mělo to snad vše. Akci, vizuál, silný příběh, dojemné scény, skvělé postavy, dobrý soundtrack, skvělá režie. Těším se na další a další shlédnutí. A doufám, že vznikne druhý díl.(23.12.2018)

 • Allien.9
  ****

  Jedním slovem: pohádka. Na jednu stranu je "Aquaman" akční a plný drsných soubojů, na druhou stranu se ale jedná o neskutečně ubulenou a patetickou záležitost. Wan, který si s sebou díky bohu přitáhl i Patricka Wilsona, sází na opravdu bazální dějovou jednoduchost, což ovšem - jak se ukazuje - nemusí být vždy úplně na škodu. Přeslazené love story rodičů funguje, Nicole opět nádherná a začínám mít crush na Amber Heard, takže za mě po pětihvězdičkové "Wonder Woman" asi nejzdařilejší DC. Ovšem na rozdíl "WW", během níž čas utíkal jako voda, je tady těch 140 minut vážně moc a ke konci už začíná být "Vodamuž" lehce zdlouhavý...(13.12.2018)

 • - Patrick Wilson chtěl být v roli záporáka Ocean Mastera důstojným soupeřem Jasonu Momoovi. Proto nabral kvůli roli deset kilo svaloviny. [Zdroj: fandimefilmu.cz] (CrypzzXD)

 • - Jason Momoa chtěl, aby jeho vlasy byly alespoň částečně obarveny na blond, aby se co nejvíce blížil komiksové předloze, ve které má postava blonďaté vlasy. (stankolord)

 • - Chobotnice, hrající na bubny, se jmenuje Topo a je součástí komiksů o Aquamanovi (Jason Momoa). Režisér James Wan si zpočátku nebyl jistý, zdali Topa do filmu použít, nicméně po zhlédnutí filmu Šílený Max: Zběsilá cesta (2015), v němž lidé hrají během automobilových honiček na kytaru, se rozhodl, že se postava nakonec objeví. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace