Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Hlad je tentokrát za civalovskýho tvrďáka, ale já s imfem jsme teda zuřivě utírali slzy. Rychle a zběsile 7 ždíme rozlučku s Paulem Walkerem na maximum, vzhledem k tónu minulých dílů to ale vůbec nepůsobí nepatřičně. Naopak jde o poctivý návrat do světa, ve kterém se likvidují auta po desítkách a vždycky to vypadá náramně. Sedmička je v tomhle směru ještě šílenější a nadupanější než předchozí díly (nepřekvapivě). A i když postrádá balanc stále nepřekonané pětky, z fleku bych ji pasoval na druhý nejlepší díl. Akce jsou totiž vážně tuny, osobní souboje mají patřičný drajv (jen to chtělo lepší koncovky) a geniální stathamovský úvod vám hned zkraje vysvětlí, že se Wan při natáčení bavil snad víc než my v kině. Ano, je to zcela tradiční "more of the same". Výjimečně to ale bohatě stačí. (8/10)(31.3.2015)

 • Tsunami_X
  *

  Lakmusový papírek současného konzumerismu, na kterém si v kině čas od času připomenu, jak rychle se mění potřeby, vnímání a estetické nároky současných teenagerů a kam až může dojít testosteronová macho zábava bez jakýchkoliv pravidel a limitů. Jeden z mála blockbusterů, u kterých mi hledání jinotajů nedělá radost. Deklamujícího Kurta Russella mi bylo fyzicky líto.(7.4.2015)

 • juta
  *****

  Co si budem nalhávat, některé momenty jsou dosti nereálné, nebo krapet přehnané, ale svým způsobem to tentokrát fungovalo, než jak tomu bylo u šestky. Důstojné pokračování se smutným faktem, že Paul už další pokračování nenatočí, ale lépe se rozloučit s touto sérií nemohl. James Wan ukazuje, že krom hororů může natočit opravdu cokoliv a vyjde to stejně na jedničku.(22.8.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Až se prokopeš dvanácti metry ocele a betonu, tak tam na tebe bude čekat moje pěst a futrál na mrtvoly." Agent Hobbs mě bavil nejvíc a proto mě mrzelo, že většinu doby byl na neschopence. Naštěstí padouch Deckard Shaw byl hodně zábavný, vlastně mnohem zábavnější než celý Torettův tým a tak jsem mu chvílemi i fandil. Navíc jsem patrně geniální, protože jsem očekával jenom a pouze přepálenou akční jízdu a taky jsem ji "překvapivě" dostal. Já prostě ke spokojenosti občas nepořebuju víc než jízdu na dveřích po schodech, trochu automobilového parašutismu, pár přeletů mezi mrakodrapy či nástup jednočlenné kavalerie.(13.12.2017)

 • Indiana
  ***

  Ten film byl tak blbej, že sme se tomu museli v kině skoro furt gebit, ale zábavný to bylo (Statham byl v některejch scénách super, Kurt Russell taky a z hlavní party nejvíc bavil asi Tyrese Gibson, Vin Diesel na mě působil už moc tupě a světsky, hlavně když se ve flashbacích ženil v bílejch gatích a tílku a většinou pronášel absolutně idiotský mentorský řeči o rodině) . Akční scény byly nesmyslně vyhrocený do maxima (ta závěrečná byla ale zbytečně až moc natahovaná a s výjimkou nastupujícího Rocka sem se u toho už solidně potil) a rozloučení s Paulem Walkerem správně zahrálo na city a zvedlo to na slušnějších 60%.(12.4.2015)

 • - Na začátku filmu je také slyšet část písně "Don Omar - Guaya Guaya". Je to tedy další film v sérii, ve kterém zazní song Dona Omara, který hrál v Rychlí a zběsilí (2009) a Rychle a zběsile 5 (2011). Na oficiálním soundtracku filmu se však tento song neuvádí. (padawan88)

 • - 50 milionů amerických dolarů, to byla v době uvedenií filmu nejvyšší částka, kterou musela pojišťovna zaplatit za průtahy natáčení, zapříčiněné tragickou smrti Paula Walkera. Největší část peněz spolkly digitální triky a měsíční prodloužení smluv herců. (Zdroj: moviezone.cz) (iampatrik)

 • - Jako kaskadér se na filmu podílel herec a bojový umělec Lateef Crowder. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace