• Gilmour93

O řadu níže přede mnou v kině seděli Pavel Soukup, Isaac Newton a primář traumatologie a všichni tři celou dobu jen nevěřícně kroutili hlavami.. Testosteronová jízda? Srovnatelné vzrušení zažívám při vjezdu do myčky. F&F7 absolutně nemá hlavu a pata v podobě předimenzovaných akčních scén je ta Achillova. Čekal jsem, že s novým talentovaným režisérem přijde nový směr, ale ať je to Lin nebo Wan, rozdíl nebyl rozpoznán. Vlastě jo, jedna změna by tam byla. Za ty neustálé mentorské kecy jsem měl sto chutí fláknout Toretta přes ksicht výfukem, ale asi by to nemělo smysl, když u něj prudký úder do hlavy klíčem číslo 32 má stejný efekt jako proud vzduchu při fénování. Tajně jsem doufal, že Domově partě zatne tipec odtahovka Statham, ale tohle by dokázala asi jen naše D1.. P.S.: Závěrečné goodbye Walkerovi proběhlo decentně. Jen jsem měl pocit, že ti tři přede mnou mumlali něco jako: „Proč si nás neposlouchal, Paule…“(15.4.2015)

• kulyk

Hodovní tabule (fástfůd čůryjus sevn), plná vybraných lahůdek (solidní obsazení). Uheráček od Picku, uralte gouda, znojemské uhorky, sardinský pane carasau, carpaccio, rybí ovulace, vyndané ze chcíplého jesetera, kefír s velice ušlechtilou probliotickou kulturou, na křupavou bagetku připlácnutý šedesátiprocentní brie a pro otrlé játrovka (herce si račte dosadit sami). Sem tam nějaké bulvy, malvy, vulvy.. nebo jak se to nadává různobarevnému zboží národního podniku Ovoce-zelenina. Tvůrčí tým se napral jako prase u koryta, vše v pupících protřepal, nemíchal a z míst k tomu Prozřetelností určených vypustil tak nekonzistentní produkt (rozuměj sračku, cáknutou pod tlakem, až se valila potrubím zpět v mocných vlnách a i sousedům o dvanáct pater výše vymalovala strop aha místnosti), že to svět již dlouho neviděl. Co věta, to parodie na myšlenku, co akce, to nereálná chujovina, co charakter, to absolutní kretén. Hvězda za nechtěné pobavení, protože jestli tímhle stavěli Volkrovi pomník, tak uplácali maximálně sněhuláka. V létě. Ve stoce. Kladu si tímto osobní závazek. Až na vozovce zase narazím na libovolné hovádko ve vytuněném trabíku, vezmu ho po škebli heverem. Snad jeho vnitřní orgány dopomohou nějakému slušnému jedinci k tomu, aby byl společensky prospěšný, protože jinak by tu cílenec podobných ,,filmů" jen darmo vydýchával vzduch. Edit po deseti minutách neurotického přecházení bytem: můj ty Tondo kolenatej, to byla ale mrdka z krtka!(23.8.2015)

Jeden z nejakčnějších filmů, které jsem kdy viděl. Když se vypne mozek, lze si užít i ty nejbláznivější létající kousky s auty i nezranitelnost (zlomenou ruku a odřeniny nepočítám) všech hlavních postav. K tomu spousta bitek jeden na jednoho (a to nejen svalnatých mužů, ale i krásných žen), charismatičtí všechni 3 největší drsňáci, sexy hacker, Kurt Russell, auta, která moc na ulici nezahlídnete. Co více chtít od akčního filmu?(17.4.2015)

Akčná rutina. Velká, hlučná, ale scenáristicky nijaká. I režijne. Emiráty nám zaplácnu časť rozpočtu, tak hodíme pár opičáren do mrakodrapov v Abu Dhabi. Aby sa vedľa Khalify Impossible necítili menejcenne. A tragická udalosť nám pozastaví nakrúcanie a musíme investovať do digitálneho Paula, tak to v rámci šetrenia doklepeme doma v LA. Najlepšej postavy (The Rock) je vo filme málo a najlepšiu akciu poznáte z traileru. Záverečná rozlúčka s Paulom pekná.(30.3.2015)

• verbal

Podle těch tržeb to vypadá, že v brzké době zaplaví média rozostřené noční fotografie podivného ťamana, jak někde v Malibu stříhá brzdové hadičky u červeného Poršáka. Kromě Pavlíkova postmortem marketingu se totiž oproti šestce změnilo pouze to, že štafetový banán převzal jiný opičák. Jinak jde o naprosto stejnou sériovou sračku zejména pro barevné týnejdžry, kterým bylo líto, že žádný z Evendžrů není negr nebo Portorikánec, „umně“ kombinující ten nejhnusnější patos s rádoby kůl MTV videoklipy čokoládových recitátorů, u níž jen čekáte, kdy se objeví Bamblbý s Ajronmenem, aby rozpoutali ještě větší digitální bordel. Ačkoliv spektakulární akce hraničí s masturbačními fantaziemi šíleného rákosníka, Turek je vynikající bedgej s potenciálem definitivně vyhladit Naftovy parťáky, jemuž jsem celou dobu fandil, aby zabránil osmičce, a po dlouhé době konečně někdo zase pořádně vyvenčil šarmantního Kérta, nic z toho nepřebije těch osmdesát minut povrchních, kýčovitých, žluklých, zdegenerovaných pseudokulturních zvratků okolo, kazících vkus našich dětí a i mnohých slaboduchých dospělých. Vzhledem k tomu, že při téměř totožném pafilmu zmrd zacinkala téměř dvojnásobně, být panem Naftou, raději jezdím na natáčení dalšího pokračování emhádéčkem, aby mě nakonec taky nemusel doglumovávat Endy Serkis.(13.4.2015)

• - Jedná se o filmový debut australské raperky Iggy Azalea. (Sancoo)

• - Čo sa týka rozpočtu, bol film Rýchlo a zbesilo 7 v čase premiéry druhým najdrahším, v celej histórii štúdia Universal Pictures. (MikaelSVK)

• - "Řekl jsem lidem z Universal, že není způsob, jak nemít premiéru v Los Angeles," uvedl před uvedením filmu Vin Diesel. (Castiel)