Equalizer 2 (2018)

Denzel Washington je zatraceně výbornej a i v 63 letech mu to žeru. I přes méně akce jsem si to pokračování užil. 7/10

Utøya, 22. července (2018)

Vůbec není lehké takový film hodnotit. Po skončení jsem si říkal zda jsem to chtěl vůbec vidět, když jsem viděl už dokument. Stalo se a ocitl jsem se na 90 minut v letním táboře a vůbec mi nebylo dobře. Je to dobře zahrané a působí to zatraceně opravdově. Tak 8/10, ale po druhé už opravdu NE!

Alfa (2018)

Nečekal jsem moc a přesto zklamání. Hlavní hrdina by přežil úplně vše. Kam se hrabe Leo v Revenantovi. Vypisovat co vše mě iritovalo by bylo na dlouho. I přátelství s vlkem nebylo nějak emoční. Vzpomněl jsem si u toho na Tanec s vlky a to je jiná síla. Tam mám i po letech slzy v očích. Pánové se měli rozhodnout zda chtějí dělat snímek pro děti nebo pro dospělé. Je to možná přísné, ale nemohu jinak. Vždyť už od začátku jsem si přál závěrečné titulky. Není scéna kterou bych si chtěl pustit znovu. 3/10

Gaga: Five Foot Two (2017)

Lady Gaga si pamatuji z pár starších písniček, které mě nějak nechytli za srdce. Uběhl, ale nějaký čas a objevil se nádherný trailer "Zrodila se hvězda". Jsem tak okouzlen tím trailerem, že jsem projížděl internet a sbíral informace až se mi tu objevil tenhle dokument. Můj pohled na Lady Gaga dost změnil. Ta baba zatraceně vyzrála, dospěla a její hudba se dost posunula a moc jsem si to užil. Tak teď už jen, aby už bylo 4.10. :-) 8/10

Upgrade (2018)

Upgrade je velká filmová paráda a něco takového mi už chybělo. Za málo peněz zatraceně hodně muziky. Skvělá akce, fajn soundtrack, hlavní postava Logan Marshall-Green mi neskutečně sednul. Obával jsem se hodně závěru, ale i ten moc potěšil. Těším se až si tuhle jízdu dám znovu. 8/10

Jsem božská (2018)

Amy Schumer je zkrátka neskutečně trapná jako ty její komedie. Druhá šance a pravděpodobně poslední. 2/10

120 BPM (2017)

Asi příliš tvrdé hodnocení, ale nemohu jinak. Moc jsem se na tenhle snímek těšil, ale bylo to utrpení. S tou komunitou lidí jsem se vůbec nedokázal ztotožnit. I kdyby mi nezbývalo moc času tak bych si ten zbytek života chtěl užít co nejlépe a ne bojovat tím, že vše budu jen vše ničit a kopat kolem sebe. Dle hodnocení asi můj problém. Rozhodně to, ale není problém filmu s gay tématikou. Taková Philadelphia, Dej mi své jméno, nebo Pride to je jiná emoční podívaná. Tahle chladná a neskutečně dlouhá podívaná je za 3/10.

Než přišla bouře (2018)

Docela jsem se těšil. Everest se mi moc líbil a Adrift měl fajn obsazení a slušný trailer. Výsledek už tak dobrý není. Rozjezd se mi líbil moc, ale flashbacky už tak zajímavé nebyli a celkově tohle všechno už jsem viděl iks krát a i lépe. Ač mám moc rád filmy na moři tak více jak 6/10 dát nemohu. Kormákur po Everestu vcelku zklamal.

Sicario 2: Soldado (2018)

Taylora Sheridana beru jako výborného scenáristu a opravdu teda nemám ponětí zda je tak blbej scénář, nebo totálně selhal režisér. Více se přikláním k druhé verzi. V každém případě tohle bych nečekal ani v tom nejhorším snu. Jak moc jsem se těšil na Brolina a Del Tora. Bohužel ani oni tohle nemohli zachránit a tak herecky obstála snad jen Isabela Moner. Jednička je geniální podívaná a dvojka raději neměla přijít na svět. Jedna hvězda je možná přísná, ale já se opravdu děsně nudil a občas bavil kde bych neměl. Největší letošní zklamání. 3/10

Deadpool 2 (2018)

Deadpool vtrhnul na plátna kin ve velkém stylu a já se bavil královsky. Opáčko před dvojkou už tolik nefungovalo. Přesto jsem se na dvojku těšil. Opět jsem se bavil, ale taky zatraceně nudil. Bylo vidět, že jednička vydělala a tak bylo na dvojku více peněz a tak jak už to bývá tak musí být všeho více. Jaký byl tedy humor a akce? V té záplavě už si toho moc nepamatuji. Co si ještě pamatuji, že to bylo natahované a, že jsem dostal pár slušných fórů a průměrný příběh. 5/10