Vinnetou - Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (2016) (epizoda)

Trochu nám to nové zpracování zkomičtělo, ale co čekat od "Skopovejch" (...). „Běloši pořád spěchat!“ - pravda. Banditi tady nic moc - i když 6000 zabití bylo úsměvné. Sam to zas klasicky čeřil. U ohně to vypadalo jak při pálení čarodějnic. Urazit spojence se nemusí vyplatit. Líbila se mi legenda s jezerem a hezký byly i malby v jeskyňi. Sam za 3 dolary dobrej. A přitom se potřeboval jenom umejt. Ale coby oholenej nebyl ono - to nebyl správnej Sam. Ale pobavit pořád uměl. Scény s "Mayem" byly zase zajímavý. Dřív se stavěla železnice, dneska obchody. Šamanismus hezkej. To Mayovo (Shatterhandovo) sako mě sralo - to na divokej západ nepatří. Shatterhand se, dle mýho, neměl prozrazovat. Loco se s ničim nemazal - správnej zloun. Vodní „kolo“ bylo hezky vyřezaný. Totem v jeskyni skvělej. Krásná scéna rozeštvání banditů. Zasypání špica. „Zapáchající zálesák s volně nasazenou kšticí“ zas vytáh Oldu a jeho bráchu z bryndy. Ruleta s totemem byla vtipná. nicméně 1. díl nového zpracování byl taky hezký. Nový Vinnetou zatím nezklamal.

Lví král (1994)

Klasika pro celou rodinu. Skvělej animák. I po letech. V tý době nebylo takovejch filmů jako je teď, nebo byly ale jinýho žánru. Dobrejch ( - pro děcka poučnejch) filmů je dneska fakt málo. Tohle bylo o dost lepší než později ten animovaný TV seriál s lasicí a prasetem v, takřka hlavních rolích. Jako dítě jsem Lvího krále párkrat viděl a vždycky to mělo něco do sebe. Opice s kopím neměla chybu.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

"GCS what?" "I don´t like him." "Why´s that?" "See the way he looks at you!" Proč jsem tohle neznal dřív, sakra? Vždyť je to dokonalý! Postava Emilly Howard je vybroušená. Vynikající vyučující. "I´m here a friend you may´ve seen him in a wheelcair" - tyvole než se asák vyžvejkne, svěřený skočí do bazénu po svejch. Mě poser. Ty gagy jsou špica! "Silence!" - a pak ten šlohlej stůl! E-e-ewww. A Sebastian je fakt cvok.

Četníci z Luhačovic - Baron Kafr (2017) (epizoda)

Gebrt je v seriálu prostě skvělej. Ten klobouk, co měla zemská soudcová Cmíralová byl výbornej. Batulková zas exceluje - umí hrát. A hraběnka/baronka bez titulu byla moc. Malej uňafanej četnickej čokl by zasloužil do kotce. Může mi někdo říct, jakej vůl by dal dobrovolně hlavu na koleje? Cmíral měl matku fakt od rány. Kam na šutry (...) Jašków se s vyšetřováním nesere ... Korolová je ještě větší průser, než se mi dosud zdálo. By mě zajímalo, estli měli toho bílýho čokla cvičenýho přímo od chlupatejch. Hájek je čím dál lepší. A v mladým Donutilovi taky něco bude.

Četníci z Luhačovic - Pytláci (2017) (epizoda)

Mladý vyjukanci výborný, Jašków jim teda pomoh (...). No, aspoň se hned začli zaučovat. Pilot měl scény pomalý, rozvleklý a bez drajvu. Tomicová skvělá. Korolový ta role taky sedla. On ten Hájek nebude hrát takový dřevo. Donutil to má v genech. Mladejm lidem by se mělo, občas, víc věřit.

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Tak tohle jsou ty „Trumpoty“ na který byl v televizi tak zvědavej, ahá ... Snažili se navázat na Moskalyka a já čekal propadák. Ono totiž cokoliv, co režíruje člověk, co má ve jméně "ser", nebo "Biser", může bejt pěknej průser. Tak jako, pro mě, seriál První republika. Ale k Luhačovičákům: Mladý vyjukanci výborný, Jašków jakbysmet. Zedníček je až na hnojářskou Merkelštinu skvělej. Dobrý byl výbornej, ale takovej moc sentmentální. On je ten Gebrt z velitelů zatím asi nejlepší.

Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (2016) (epizoda)

Když jsem asi před dvěma lety zaslechl o remaku Vinnetoua, upřímně jsem se vyděsil . ale po včerejšku říkám: 1. díl vůbec nebyl špatný. Pierre Brice byl a vždy bude jen jeden a náčelník apačů byl v jeho podání famózní, Nik Xhelilaj byl taky dobrej. Nebylo to moderní, bylo to s původním rázem. Mě se to celkem líbilo.

Příchozí (2016)

Něco jako Interstellar. Melodramatická část: fakt nejsem na slaďáky - ne, ne a ne. Kontaktní část: Osobně bych čekal, že armáda bude před kontaktem s dvanáctkou menhirů velkejch jak panelák a obsahujících čertví, co, víc ozbrojená - i když je otázka, esli by to pomohlo..Ject k "menhirům" v dekontaminačních overallech ale totálně neozbrojen, považuju prostě trochu za hazard. Nepochopím, proč tým nejdřív nevyslal jakousi sondu a pouštěl se do velkejch akcí, který je mohli ohrozit. (- pochopím: scénárista moc hulil) Amy Adams výborná. Withaker slušnej. Učící se hmota? Fubber, Venom, Obscurius. Pobavila intergalaktická komunikace. Chtěli kolonizovat? Symbolů měli fakt požehnaně. Ta klec s tím pisklavým hajzlem mě srala každej její záběr. Fakt výborná spooky atmoška. Zmíňka o Majhongu pobavila. Požadavky hmoty byly teda síla. Zajímavý bylo, že za "jazyk" Obscurialů mohla dcera lingvistky. Hezkej film.

Kancelář Blaník - Mikuláš (2016) (epizoda)

„Vopačně jako naruby?" Žížalovi to zlo tentokrát fakt nejde. Dabing lepší, ale Tonda to umí rozbalit daleko víc. Možná akorát ta davajmáma. Lenčin dárek Milošovi epic. Idiot :-D

Kancelář Blaník - Série 4 (2015) (série)

Ten popis pod videem! :-) Žížalovi něják narostly křídla, hm ... Ještě, že je Tony zpět. Bezcenná, bezvýznamná?? Já mám Žížaláka bez křídel celkem rád (...) Silvestr skvělej. Tyvole, tak to je zlo - Žížala a básnička?? Nááávštěva ... Žížala se asi posral ... Ransdorf byl. Kurva Rudá(!) Homolka Sníh mě zas uzemnilo. Tonda prostě válí. Ví katolická buzna co je satira?? Asi kurvatěžko. Má Dalík Dal :-D Vole, Ostříž ... Krokodýl byl vostrej. Kauza Pandury v Tonyho podání excelentní. Jeřábek vostrej. Monte Tonda, tyvole. Tak za Lítačku může zkurvená Žížala? Tonda se vysral na lobbing a pase - síla, no. Skákačka ... Takže potvora zemní už obsadila otvírák novin ... To je voser ... Hnus, k čemu se Tonda snížil. Žeby se Žížala vrátil na správnou stranu? Vězeňská anabáze byla příliš dlouhá. „Sám seš piča, vole!“ Skvělej Andrej dobročáp. Orlík! Blaník! Blaník v Blaníku - to je taková česká matrjoška. TOI ... Pohledávky Union banky ... A čínská standarta závěrem. Zas výborná serie.