Vánoční příběh (1996) (TV film)

Už si nevzpomínám, jak se snímek jmenoval v české distribuci. Každopádně je to hezká vánoční romance v tv produkci, v hlavní roli sympatický David James Elliott, který se tak nějak pořád drží televize a mě by docela zajímalo, jak by ustál na velkém plátně!

JAG (1995) (seriál)

Trocha vojenského patosu i hrdosti namýchaná v přijatelných dávkách do každého dílů. Hereckého osazenstvo je sympatické, je to celkem inteligentní i když ano - hodně televizní a uniformy jsou skutečně nažehlené precizně. Úroveň televizních seriálů se v dnešní době přeci jen hodně zvedla, nicméně s přivřením levýho oka k tomu, že JAG už 11 let stará záležitost - dávám hezkých 70%.

Mission: Impossible III (2006)

Možná trošku víc postavené na hlavu než je zvykem, ale zatraceně dobré! Nevím jak často hraje Phillip Seymour Hoffman padouchy, ale Davian v jeho podání byl jeden z nejlepších, které jsem kdy viděl. Studená svině co se nebojí ničeho, ale vy se bojíte ji! Paráda ...

Čarodějky (1996)

Místi trošku "beverly hills" a místy nevtipná béčková kaše, ale strašidelný závěr byl celkem vydařený (a Robin Tunney obdařená, Fairuza Balk děsná děsná děsná!)

Taxík (2002) (seriál)

No, špatný to není, to ne! Ale upřímně - kombinace David Morse (hlavní role) a David Keopp (scénář), to by člověk čekal i mnohem mnohem víc.

Podfukáři (2004) (seriál)

Cajk! Má to jen 12 dílů, takže sem to zázrakem stihnul všechno. Chytré a sympatické, možná by to místy šlo ještě krapet přiostřit a dotáhnout, ale i tak je to náramné!

Dohola (2001)

Příjemné, svižné, vtipné, hezky obsazené a dobře zahrané a vsazené do hezkého prostředí anglického maloměsta! Dávám 3 a půl. Cajk!

V pasti (2005)

Tohle se snad ani nedá okomentovat. Nejdřív vás to děsdně štve a nakonec sedíte přikovaní do křesla! Technicky i herecky skvělé, v závěru parádní Blonde Redhead! Jasné 4*

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Blbost, blbost ... Jakože za dvě hvězdičky! Kromě závěrečné akce je to děsná nuda.