Larry12

No, i když sem si lidi bez citů představoval úplně jinak, byl to skvělej film. Bale to zahrál suprově, jen škoda, že nedali prostor ostatním hercům. Myslím, že tam nebyla scéna, kde by Bale nebyl. Bojový scény byly taky super, klidně bych jich tam ocenil víc. Ta poslední mi úplně připomněla Matrix. Jenom mám jednu otázku. Kde tam sakra hraje Dominic Purcell? Jednou sem si odběhl pro jídlo, takže jestli tam hrál asi 15 sekund, tak tam teda dostal fakt "skvělou" roli. ()

Romeroo

Ať už je nápad ( námět, pointa ) totální blbost nebo dobrý tah...já musím říct, že mě to bavilo....dokonce jsem viděl nevídané a to je, že se nechá v americkým akčním snímku prostřelit zeď na úkor slabších...dokonce jsem se i pobavil scénka se psem byla povedená i Marta Kubišová se Zdenkem Srstkou se určitě bavili...problém jsem měl akorát u akčních scének, které mi prostě a jednoduše nesedly ( třeba jen můj problém ) a něco těžce kopírovaly...ale ty city, to je tak krásná věc....kdyby to skončili scénkou s překvapením, dával bych silné 4 hvězdy...jenže to by amící nesměli vytáhnout svůj happy dem END.... ()

Esdälon

Mně tenhle konkrétní film přijde čímdáltímvíc (to je slovo!) reálnej. V době kdy si banda zdegenerovanejch děcek hází detailní údaje vlastního análu na sociální sítě, se začínám utvrzovat v domněnce, že lidé si budou ochotní nabodat jakýkoli drogy do jakékoli části těla. Protože to bylo na fejsbuku. Až to uzraje, tak tomu nasolím bůra. ()

Lenii

Škoda, že jsem k tomhle filmu nenapsala komentář hned, jak jsem film viděla poprvé. Protože tenkrát mě film opravdu dostal. Od té doby jsem se na něj zase párkrát podívala, ale už ho asi neumím tolik docenit, jako poprvé. Každopádně mě dost zaujal nápad. Líbilo se mi jeho ztvárnění. Vzpomínám si, že při sledování filmu jsem byla taky naštvaná kvůli tomu bezpráví, co se tam odehrávalo a dosti mě zaujaly myšlenky jak Christiana, tak Seana, což musím přisoudit jejich skvělým hereckým schopnostem, jak je dokázaly zahrát. Chtěla jsem napsat v mimice tváře, ale to u tohohle filmu ji těžko hledáte. Vše si musíte tak nějak domyslet z pohledů, protože vše je tu takové studené, holé, tvrdé. Opravdu se mi film líbil a souboje byly dokonalé. Sice se asi hodně tvůrci inspirovali Matrixem (jak zde už bylo napsáno), ale co? ... Líbily se mi jak v Matrixu, tak i zde. 5 hvězd a 100%. ()

Hawaj odpad!

Trapnost s předvídatelností céčkového akčňáku z 30. let. Tento film je sbírka všech režijních a scénaristických tuctovitostí, klišé a trapností který nesnášim. Specielně režie akčních scén je naprosto odstrašující. V souvislosti s tímto filmem mě napadá Gattaka, která vycházela ze stejně jalovýho scénáře jako toto. Jak málo stačí některým divákům ke štěstí. Těmhle filmařům okresního formátu bych nesveřil ani vytírání hajzlů ve studiích. Na něco takovýho stačí pár desítek tisíc doláčů, začínající herci, trocha papundeklu a pár dní v bramborárně předělaný na ateliéry. V asii vám za to utrhnpu ruce. Zlatej Ed Wood. Jediný co mě na tom utěšuje, že na tom prodělali slušnejch pár miliónů dolarů a ty co to tak zbožňou si to stáhli za 5 prstů. ... Nejvíc nechápu jak může někdo kdo předtim napsal scénář pro tak skvělej film jako je Aféra Thomase Crowna, napsat a natočit takovouhle m**ku?! ()

PAVLIS

Možná bych si měl pozorněji číst obsahy. Nebo by měly být polopatěji napsané? :-) Každopádně nápad, že si dobrovolně potlačujeme denodenně chemicky všechny emoce, abychom zabránili těm negativním a tím pádem i čtvrté světové válce, je tak pitomý a pro mě těžko překousnutelný, že už by ho mohla zachránit jen hooooodně výjimečná akce a vizuál. Bohužel kombinace levné počítačové grafiky, podivné stylizace čerpající (nejen) z nacistického Německa, církevních chorálů a akce hrající si na Matrix, je natolik nevkusná, že sotva tyhle přeceňované "Rolexky od Vietnamců" zachrání. Nechápu, jak Wimmer těch několik slušných herců na tohle akční céčko ukecal. ()

subic

Problém tohoto snímku je v tom, že po shlédnutí ho nelze zařadit jinam než do kategorie - jednou stačí. ()

Ivoman

Ze 4 hvězdiček jsem dal plný počet. Vizuálně skvělý, některé scény jsou sice do očí bijící svou nesprávností, ale je to jeden z mála filmů, co mě dostane do kolen, kdykoli se na něj dívám ! ()

kubilov

Equilibrium je vykradený Matrix, ale to už stejně každý ví. Nemám náladu tady vypisovat všechny zápory tohodle nesmyslného splácance, který měl sice obrovský potenciál, ale nedokázal jen absolutně nijak prodat. Z těch několika mála kladů je to charismatický Christian Bale a choreografie soubojů, která je ale stejně taky vykradená, takže nakonec hodně slabé 2* ()

liquuid

Průměrný film, který je logicky nedotažený a jsou patřičně znát díry ve scénáři. Sci-fi mám rád, ovšem jiného rázu, spíše logické. Je rozdíl, pokud koukám na sci-fi, kterému ani nevěřím a pokud koukám na sci-fi, které není vyloučeno a na nějakém základu je tvořeno. Zde bylo třeba více myslet. Nápad není všechno. Equilibrium je slabší průměr. ()

anyonecek

Každý film s Christianem Balem je parádní podívaná a tohle není žádná vyjímka. Jak už tu napsalo nespočet lidí, tak vizuální stránka je opravdu nářez, podobnost na Matrix je tu veliká, ale tak či tak je to úplně jiný film. Ono v dnešní době už pomalu takový Equilibrium žijeme, jen si to stále nechceme přiznat a myslíme si, že takto je to OK. Já jsem se parádně bavil, jak u příběhu, tak i u akčních scén, které se ke konci řádně ukázaly. Christian Bale to víceméně sam utáhl přez celý film, nebylo tam až tak moc hereckých výkonů, takže hold musel. Je to taková nenucená, lehce sci-fi podívaná u které se člověk pobaví a nezatíží si zbytečně hlavu. ()

Brano

Vizuálne krásne, ale prečo obsahovo je to tak chaotické? Zo začiatku ma to celkom bavilo, ale ten záver bol tak stupídny, že to skazilo celý dojem z filmu. A niektoré akčné scény ala Matrix boli dosť prehnané. Nebyť výborného Balea s jeho typickým kamenným výrazom, dal by som aj menšie hodnotenie. Ostatní herci nijak zvláštne neoslnili. Namiesto Watsonovej by som si vedel predstaviť kopu lepších herečiek. ()

vlKousek

Tento film jsem podcenil, protoze kdyz ho srovnam s podobnou novinkou z letoska - diversion, tak tohle bylo proste mega dobry proti tomu, takze proto zvedam hodnoceni na plno. Proste hodne povedeny od atmosfery, po pribeh! ()

Tominni

Já bych Equilibrium rozdělil na dvě poloviny. První půlka filmu - WOW, dobrý nápad - celý svět bez barev a emocí, hlavně nic necítit. Už první akce - všechny bez postřilet a spálit originál Mony Lisy. Chladný Christian Bale, který plní rozkaz za rozkazem, elitní bojovník, který řekne, že nic necítíl, když zabili matku jeho dětí, spíše stroj než člověk. K rpvní části bych měl snad jen výtku až k příliš podobným znakům nacismu u vůdce, ale i tak by to bylo na 5*, ale pak - WTF -příjde druhá půlka filmu a je po radosti, najednou je zde kopie soubojů z Matrixu, boj proti přesile jako Komando, škoda, tenhle film by byl hodně blízko top sci-fi. ()

Guran

Tak tohle jsem nedoukoukal. Je to blbost. Film inspirován knihou 1984 je nudný, divný a rozhodně nesympatický. Příběh je hotové B. Hroznej nesmysl, který čerpal z jiných sfi fi filmů, které ale jmenovat nebudu. Herecký výkon Christiana Balea mě nějak neohromil a mrzelo mě, že postava Seana Beana musela zemřít tak rychle. Prostě skoro i zbytečný ten příběh tady rozebírat. Šílenost. Rozhodně jsem čekal víc. Tento film je Béčko, možná i Céčko. Bída a děs. ()

marek29

Zdá se mi to, nebo jsem právě viděl těžkou sračku? Přiznávám, že jsem párkrát usnul během reklam, ale sci-fi který si mě opakovaně do 30min nedokáže získat a zaujmout mě, asi není hodno mé pozornosti ;) Čiže 2 z úcty k červenému zabarvení filmu a lítost, že jsem nešel spát dřív :( ()

Všichni chtějí Arnolda

Všichni chtějí Arnolda