Ace Ventura 2: Volání divočiny

• USA Ace Ventura: When Nature Calls (více)

Ace Ventura se uchýlil do buddhistického kláštera, kde se plně oddal meditacím, ale nezůstane bez práce dlouho. Objeví se totiž neodbytný cizinec, který mu nabídne práci a společně s představeným kláštera, který by se svérázného detektiva rád zbavil, ho přesvědčí, aby nabídku přijal. Jde o to, aby v provincii Bonai našel ukradené posvátné zvíře kmene Wačatů, bílého netopýra Šikaku, které měla náčelníkova dcera dostat jako svatební dar. Pokud by se zvíře nenašlo, je útočný kmen Wačutů, z něhož pochází ženich, připraven nevěstin kmen zmasakrovat a do jednoho vybít. Ace nejprve ztropí řadu skandálů v sídle konzula Cadbyho, kde šokuje zdejší bělošskou smetánku, a potom se okouzlen Afrikou vydává do vesnice, aby zahájil pátrání. Setká se tu mimo jiné také s krásnou náčelníkovou dcerou, která na něj má velmi neobvyklou prosbu a přestože jí nedokáže odolat, nezapomíná na své poslání. Brzy se dostane na stopu bezcitnému lovci ohrožených druhů zvířat Quinnovi, jehož havraní pero najde v jeskyni, odkud byl netopýr ukraden. Sleduje ho pomocí velmi rafinovaných metod a pomalu se přes řadu nečekaných nebezpečí propracovává k odhalení skutečného pachatele i jeho nekalých úmyslů. (oficiální text distributora)

Paulina01

Mnozí mě ukamenují, ale Ace Ventura 2 je podle mě lepší než jednička. Rozhodně jsem se smála od začátku do konce. Jim jako komik opět nezklamal a já se bavila. .... 80% ()

peto12

O trochu slabší diel, ako bol prvý, ale dá sa to pozerať, lebo je v tom komik Jim Carrey a chybu nemal ani súboj s krokodýlom. ()

rakovnik

Hrozná demence doplněná neuvěřitelnými grimasami a pohyby Jima Carrey. Ten film je tak blbý, až je vtipný, i když se potom sám divím, jakým, s odpuštěním, trapným kravinám jsem se smál. ()

kaposlav

Rovnako dobrý humor ako v prvom diely. Oba diely som minimálne jedenkrát videl v minulosti a pamätal som si nejaké hefty. Zaslúžené 3*. ()

Jino

Pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Tentokrát se do filmu vbloudila i parodie a ty já rád. Jim je opět excelentní a celý film je vlastně One man show Jima Carreyho. ()

O´Neill

Pefektní komedie, a skvěle (jak jinak) zahráno ze strany Jima Carreyho. Na tomhle filmu jsem vyrůstal, takže jsem na něj možná více zasazený, ale mě se to prostě zdálo jako absolutní zábava. Perfektní! ()

Langy10

Ace Ventura 2 je super navazani filmu a uplne super se povedl nad me ocekavani. Zboznuju Jima Carreyho a i tento film! ()

Amroth666

Jim Carrey je prostě showman, který se za to opravdu může považovat.Co předvádí za šaškárny je neskutečné.Největší pecka z celého filmu je jak leze z tý prdele toho nosorožce a dav lidí na něj nevěřícně kouká a ta paní říká : _____ nosorožčí maminka bude už rodit děti. ____ Jim Carrey je obrovský talent a má dar od boha udělat z každé prkotiny srandu a pak jí nezkazit. ()

C0r0ner

Pro mě ještě lepší než jednička ("Miluju tyhle africký cesty", souboj s bojovníkem), kde se do toho Oedekerk obul naplno a z postavy Ace Ventury vymáčkl maximum možného. Viděl jsem to minimálně pětkrát a ještě několikrát to určitě rád uvidím a bavit se budu stejně dobře, jako napoprvé. 95% ()

Juto

Nič nestráca z prvej časti pre mňa o trošku aj lepšie. Scéna s nosorožcom je neuveriteľne vtipná. 6/10 ()

BoXBe

Ještě mám slzy v očích...:) Co scéna a gesto, to perla. Instant Classic. Užívám si to stejně, ne-li o kapku víc, než jedničku. Jeep, kožešina, odchod z kláštera, pružina, nosorožec, šikaka, uspávací střely, plivance, od začátku do konce tlak na bránici. ()

Ice123

Sice slabší děj než má jednička ale prostě Carreyho humor to vynáší do vesmírných výšin a nedovoluje klesnout ani po bůhví kolikátým shlédnutí.... nejlepší je scéna s nosorožcem ;) ()

WolfR

Pokračování fantastické komedie Ace Ventura: Zvířecí detektiv. Změna prostředí filmu spíše uškodila a herecké obsazení je horší než v prvním díle a navíc je tu méně vtípků než v prvním díle. Dal bych této komedii 3 hvězdy, ale díky opět výbornému Jimu Carrey dám 4 hvězdy. To z čeho on dokáže udělat nějaký vtípek nebo srandu je neuvěřitelné. Navíc jsou tady ty jeho grimasy. To nemá chybu! Opět jsem se v celku dobře bavil parádními scénami, takže ty 4 hvězdy dám. PS: Lehce nadprůměrná komedie s fantastickým mistrem v oboru: Jim Carrey. ()

otík

Ale jo, proč ne? Vždyť to byla dobrá sranda. Kdo má rád Jima Carreyho, musí být spokojený, kdo ne, proč na to čumí? Já se bavil a to je jasný podnět pro vysoké hodnocení. Zvláště za skvělé parkování dávám nějakých lepších 70 %. ()

Mol

JUST WHAT SORT OF BAT ARE WE TALKING ABOUT? Ace je totální magor a tahle komedie je prostě pro mě asi jedna z nejlepších. Co scéna, tak to úder na solár. Za chvíli z toho smíchu člověka bolej lícní kosti, a to už je pak peklo. Ale myslím, že je to celkem i poučný film. Já se například naučil, že v nosorožcích je strašný vedro. ()