Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

plagjoklas

Taka milá nicím výnimocná akcná komédia. Kvalít seriálu naisto nedosahuje ale to neznamená ze tie nie je zábava. Diaz Barrymore a Liu su skvelý anjelici a Murray ako Bosley.. to je bomba. Neviem si predstavit ziadneho sucasneho herca ktory by sa na ulohu Bosleyho hodil viac. McG nám tu namiesal kokteil videoklipovej akcie co tomuto filmu neskodi, ved to je akcia. A to mi asi najaviac vadilo. tesil som sa na detektivku v style starych charlieho anjelikov a dostal som akciu. no na to som si nastastie rychlo zvykol. Kebyze nepoznam povodný seriál moje hodnotenie by islo vyssie ale takto je to pre mna taka milá ale priemerná akcia ()

skleboun

přemýšlím, proč dávám tak vysoký hodnocení (50%), když mě tenhle film rozhodně nenadchl a působí jako videoklip s občasnou parodíí (bohužel nechtěnou). No, asi to bude proto, že přestože je to taková blbost, tak jako oddechovka se docela hodí...:) ()

cure

Tak ako som sa bavil na seriali VIP rovnako som sa bavil aj na tomto. Je to síce absurdné a bezduché, ale na nič iné sa to ani nechce hrať a naviac si vedia urobiť strandu sami zo seba a to sa mi ráta. 50% ()

charmin

Nechcem byť zlá a kritizovať Cameron, lebo ju mám skutocne frada(aj iné samozrejme;)), ale Sam Rockwell s jeho U-A tancom sa mi páčil asi najviac;)Priemerný film, bohužiaľ. ()

Jeand´Boa

Krásná, barevná a zábavná taškařice s celkem příjemným hereckým obsazením...tihle andílci mají po čertech ďábelský spád... ()

the_bitch

Priznajte sa, kto by nechcel aby ho zachraňovali takéto 3 sexy agentky? Chcel by to zrejme každý(chlap).. ale bohužiaľ, niečo také môže byť opäť len v americkom filme. Zaujme hlavne ženská krása, a sem tam aj nejaká akcia. ()

MrGregor odpad!

Holky jsou to pěkný... ale proboha! vždyť všechno ostatní je naprosto příšerný, stupidní, umělý, nevtipný, odfláknutý ale hlavně trapný... opravdu nevím o čem víc se rozepisovat, snad jen o tom, že nebýt té krásné trojice film by nepochybně byl šedý ba dokonce úplně černý, rozhodně by neměl současných (2011-12-29) 54% ()

Kingjiri

Stylovej a sexy akční výplach se sympatickym obsazenim hlavních rolí (jenom Cameron Diaz mi občas se svym přehnanym smíchem a pitvořenim lezla lehce na nervy) a velkym počtem známejch herců ve vedlejších rolích. Bylo vidět, že si natáčení všichni užívali a hlavnim (možná jedinym) cílem andílků bylo pobavit diváky. Příběh slušnej žánrovej průměr, kterej navíc díky rozjetýmu tempu nemá ani šanci začít znatelně nudit. Akce je tu tak akorát a má šmrnc - určitě by se ale hodilo víc vizuálních parádiček jako byla pomalu letící kulka. Pěkně byla vybíraná i hudba, takže tu zazní pár (dneska už starejch) dobrejch fláků. S místním hodnocenim se vůbec neztotožňuju, za mě je to kolem 80%, resp. čtyři silnější hvězdy. ()

papaguy

Charlie vysekl pukrle béčkové až céčkové produkci na poli akčního žánru. Film pomrkává po bondovkách i po honkongských klasikách. A zdejší hodnotitelé mudrují o filmovém umění. Ha, ha...:-) Ale chápu, že míra absurdních fórků na hranici trapnosti nemusí být šálkem čaje pro každého. Např. pohled na Murraye vyrábějící si zbraň k útěku pomocí zubů je k nezaplacení. Už jenom za scénu v kalhotkách měla Cameron Diaz dostat Oskara. Scéna s černošskými vyhazovači má zase hloubku a sociální přesah.;-) ()

Vabr

Dlouho jsem takovou klasiku neviděl, a až tehdy, kdy se mi trochu začala líbit titulní písnička ,,Don't Call Me Angel'' k novým Charlieho andílkům, jsem se rozhodl se schválně na všechny tři díly kouknout. Výsledek je překvapivě hodně dobrý (lepší 4⭐) a jen lituju toho, že jsem to neviděl dříve. Je pravda, že děj a celková chronologie působí spíš jako několik misí z videohry poskládaných do jednoho příběhu s menší dějovou linií, která to vše propojuje. Takže koho nebudou bavit hlavní hrdinky, ujetější a nereálnější akce, pohyby a sem tam pár vtipů, nebudou se mu Charlieho andílci líbit. Trochu se divím, že začala tahle sága hned tak odvázaně (nereálné pohyby, úskoky atd.) a tak nějak bez většího úvodu. Mně to osobně ale nevadilo. Postavy jsou velmi sympatické a poměrně i vtipné. Říkal jsem si, že Bill Murray bude dávat trapný vtipy nebo hlášky, ale nakonec byl taky dobrá postava. Padouši jsou opravdu charizmatičtí a řadí se u mě mezi TOP padouchy jako například vrah ze seriálu Into the Dark v díle The Body. Akce byla díky odvázanosti originální a bavilo mě se na to dívat. Líbila se mi také skrytá identita Charlieho, která se ke konci vyfinišovala trochu dramatičtějším dojmem. Hodně cením soundtrack se známými a suprovými písničkami! Vyhodnocení: Nejlepší andílek je za mě ta zrzka (Drew Barrymore) ()

MilesTeg

Pro krásné rty Drew Barrymore, úsměv Cameron Diaz a pohled Lucy Liu jsem ochoten dívat se na daleko horší filmy. A tenhle tak špatný nebyl – přece tři dívky jsou lepší než jedna. Na plátně. ()

haWranka

Když já nevím, mně se tenhle film prostě nelíbí. Přišlo mi to jako natočený z donucení. Pár vtípků ušlo, to musím uznat, ale jinak nic moc. Jediný co tam bylo vážně dobrý byl Crispin Glover, slizák jak má bejt. A taky Luke Wilson, pro kterýho mam slabost:) ()

LordMysti

Já jsem se nenudil. Film jsem bral hodně s nadhledem, holky jsou fakt kočky a sluší jim to a i přes to že se spíš hodí do kosmetických salónů než do akčního filmu, zvládli tyto role v rámci možností obstojně. ()

Sosak

Tyhle pubertální filmy mě nechávají chladný - abych slintal nad triem hollywoodských slečen jsem moc suchej kořen a triky tady působily dost nevyhodně. Taková óda na Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu pro ty, kteří je považují za něco víc, než lidi. Já spíš za něco míň. Z toho málo, co zde stojí za zmínku je povedená hudba a skvěle zahraný a napsaný záporák v podání Crispina Glovera. ()

BDMarty007

Je to teda samozřejmě blbost, ale díky třem atraktivním protagonistkám se to dá celkem příjemně snést. Lucy Liu, Drew Barrymore a Cameron Diaz ... na to by se asi dalo chvíli koukat, i kdyby jen tak chodili sem a tam. Ale to ani náhodou! Ony předvádějí kung-fu, jezdí v rychlých autech, šplhají, bojují ... Za atraktivní herečky, za to že si to ani na nic jiného nehraje a není to vyloženě debilní dávám maximální počet bodů, který si pro kategorii "akční komedie" dovedu představit. PS: Dodatečně si uvědomuji kung-fu nemrtvých myslivců v Choking Hazard, což je asi díky této scéně také akční komedie, které jsem ocenil ****. ()

Acrobat odpad!

Nech sa paci damy a pani! Len skuste a pozrite si tuto fresku, ktora zatoci s vasou hlavou a žaludkami, obsah ktoreho je lepsie naspäť strávitelny ako tento odpad vyvrateny z ust pochybneho amatera s priznacnym oznacenim McG. Zazijete stupidny scenar, stupidne efekty, popretie zakladov fyziky – specialne na gravitacne zakony si dali najviac tvorcovia zalezat . Nulove herecke vykony, primitivna americka zabava, ,kde tlsty amici s colou v ruke urcite jasali ze maju moznost vidiet plnohodnotne zabavny a akcny film dokopy. Ktorou cestou sa preto vydaat aby ste nevideli tento odpad vazene damy? Urcite chodte na nejake nakupy do obchodnych centier. A vy pani? Kludne si dajte particku sachu, stretnite sa na futbale, alebo si pozrite vojnovy dokument. Predsa len ohlupovat sa takymito „dielami“ nie je v ludskej podstate. ()

Alexandre

Parádní podívaná. Skvělé obsazení do rolí andílků, akční děj, výborná hudba a příjemná atmosféra. Tenhle film se povedl! ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)