V treťom dieli o vraždiacej bábike Chuckym už je z chlapca Andyho mladík v službách vojenských kasární. A to je pre Chuckyho vďačné miesto plné potenciálnych obetí... (POMO)

Aurus

Za mě nejlepší díl celé série. Příběh je velmi dobrý postavy ujdou a hudba je výborná. Atmosféra je výborná, vraždy jsou velmi dobré a Chucky je v tomto díle velmi vtipnej. Za mě 10/10. ()

MickeyStuma

Třetí snímek o vraždící panence na předchozí filmové díly časově navazuje už hodně vzdáleně, ale i tak se stále drží Andyho, který už pomalu dospívá a ocitne se ve vojenské škole. Bohužel to už ztrácí na impozantnosti celkové atmosféry předešlých snímků, což je dáno hlavně scénářem, ale režisér John Lafia jakoby se to alespoň závěrečným soubojem snažil vynahradit. Celý děj je spíše o přísném vojenském režimu na škole, kam doputuje i Chucky se svou neustálou touhou po tělu. Takže co z toho vzniklo? Nic moc. Andy opět s Chuckym bojuje, nikdo mu samozřejmě nevěří, postupně se s Chuckym kdekdo ocitne tváří v tvář a vše tak nějak doplyne do zmíněného souboje Andy vs. Chucky. Napětí takřka žádné, drama vlivem již známých etud už vůbec ne. A gore? Tak o tom se raději ani zmiňovat. Jako obyčejná televizní vyprávěnka by snímek mohl obstát, ale v rámci filmové série docela rychlý sešup dolů. Zkrátka a dobře, chtělo to více nějaké té originality, neb jak je tímto vidět, pouhá změna prostředí a výrazné přidání věku Andyho je prostě setsakramentsky málo. ()

HappyDeath

Už trošku slabší díl Chuckyho aneb všeho tam ubývá. Kde nechal svou vychytralost a kopu mrtvol? Jsem zvědav ještě na čtvrtý díl, ale jak koukám na hodnocení, tak mě asi moc nepotěší :-( ()

Utero

Nedávám odpad snad jen kvůli tomu, že Chucky je jasně můj nejoblíbenější zabiják a vážně mě mrzí, že se někdo opovážil natočit tuhle stupiditu, která skvěle našlapanou sérii totálně potopila. Za něco stojí snad jen atmosféra prvních 10ti minut a pár scének z konce filmu. Jinak čistě uplná nuda a zbytečnost. Navíc Chucky vzhledově už nepůsobí absolutně strašidelně. Jinak ten malý, černý herec, dnes známý z Lost byl tak neuvěřitelně trapný, že se mi z toho občas zvedal kufr. Vážně škoda, že po výborné 1 a 2 vznikla zbytečná a nudná trojka. ()

dainio

Úvodní "opening titles", jenž v doprovodu výtečného hudebního doprovodu, znázorňujíc, jak se "Chucky" opět dostává k životu -- nemá chybu. Dokáže navnadit. I scéna s majitelem továrny "Good Guys" v jeho bytě, kdy je brutálně zabit, se dá považovat za slušně zvládnutou. Tj. cca prvních 10 minut stopáže. Jenomže, když se děj přesune do prostředí vojenských kasáren, kde je převezen i známý hrdina "Andy" (tentokráte již vyspělý)...začne se film nějak cukat. Převládá filmová nevyrovnanost. Dějová linie tíhne do jakéhosi patosu a scény nabírají na čitelné průměrnosti. Co byl asi vrchol nelogičnosti, bylo zastoupení ani ne 10-letého černošského chlapce, do vojenské služby. To jsem opravdu nechápal, a nevím, co tím režisér, chtěl vlastně říct. Copak může do kasáren se dostat nějaký "děcko", který si ve volném čase hraje s "gameboyem" ? Úplnou třešničkou bylo, že právě on byl společně s Andym, prakticky ústřední postavou. Chucky ho chtěl využít k přenesení duše. Nebudu nijak spoilerizovat, jak to dopadne. Zkrátka, 3.díl moc nenabídne. Smysluplných scén ubývá. Chucky ani moc nehláškuje a Andy je "pozér". ()

Armin82

Mezi jedničkou a dvojkou až takovej rozdíl v kvalitě nebyl,ale tohle už byla opravdu zbytečnost! Vzhledem k tomu,že to ve dvojce Chucky nestihnul a v panence uvíznul,další pokračování už byl jen výstřel mimo! Opravdu jen slabota a marný pokus vydělat na krabici s relativně dobrým jménem další dolary--->40% ()

Likan7

Shodnu se s většinou zdejších komentářů. Druhé pokračování Dětské hry je naprosto zbytečné, nic neříkající a ukrutně nudné. Předešlé dva díly měli alespoň něco do sebe, občas fungoval Chuckyho humor a jeho úchylky, jenže tady je to prostě zívačka. Nuda od začátku do konce. A to nemluvím o té šílené zápletce. Na vojenské škole je kluk (11? 12? let), najde tam panenku, ta na něj mluví a on jí bere jako nejlepšího kamaráda? Jsme snad v ústavu? Všichni jak po lobotomii. ()

Kingjiri

Trojka už byla hodně slabá. Akce i zábavy bylo hodně málo, fakt vtipnej nápad se v rámci Chuckyho řádění nezrodil ani jednou a celkově dostal Chucky málo prostoru. Chyběly pořádný hlášky a jediný, co občas trochu pobavilo, byl Chuckyho ujetej smích. Hudba, filmařina, výprava i casting působily mnohdy víc béčkově než by bylo záhodno a vážně nechápu, kam se ty prachy ze stejně velkýho rozpočtu jako minule rozkutálely. Ale pohled na filmografii pana režiséra, kterou s výjimkou solidních seriálů tvořej výhradně TV filmy, vysvětluje leccos. ()

Psycho.R

Od trojky jsem čekal daleko méně. Sice je o trošku slabší, ale jako uzavření trilogie funguje. Dál už je to horší ()

megan017

Budete se mi divit, ale mě tenhle díl bavil mnohem víc, než předešlé dva. Co nebylo hororové? Kde bylo hororové? Tahle serie není vůbec strašidelná. Je to takový slabší thriller a vraždící panenka :-) Všeobecně jsem nikdy nepochopila, co je tak neodmyslitelně dokonalé na prvním dílu oproti tomu třetímu. Další díly už se posunuli do žándru černé komedie. Chucky se tu mnohem více projevuje, dělá příběh zajímavý. V prvním díle sice bylo mnohem více napětí, co vykouzlilu tu vaší opěvovanou hororovou atmosféru, ale jinak mi to nepřijde nijak exceletní. Tahle serie se může pyšnit originálním antagonistou, ale nic víc mi to nedalo. Takže moc nechápu ty, co jsou nespokojený, ale každý na to má jiný pohled. Vojenské prostředí mám ráda, Chucky perlil, napětí se taky občas ukázalo.:-) Já jsem s tím průměrem docela spokojená. ()

beso74

Experiment s Chuckym sa vydaril, pacient - séria CHP takmer zomrela. Aj keď sa z chlapca stal mladík a dej sa presunul na vojenskú akadémiu, ani to nepomohlo tejto časti udržať si divákov série. Vyčerpaný scenárista Don Mancini totiž nebol schopný behom necelého roka dodať ďalší kvalitný scenár a tak sa lakomému Universalu takmer podarilo zabiť svoju sliepku so zlatými vajciami. Aj keď nedá sa povedať, žeby to bolo zlé, je tu dokonca aj zopár dobrých nápadov - výmena municie, scéna s holičom, výsledný dojem je sklamanie. A tak trvalo takmer desaťročie, kým niekto našiel odvahu, získal peniaze a s poriadne pozmeneným príbehom natočil časť, ktorá sériu opätovne rozbehla... ()

fanik15

Naprosto předvítalné. Nelogické. Pochybuji že by panenka dokázala uškrtit člověka. Navíc hlavní hrdina se chová jak debil. I mladí vojáci jsou hrdinové když skáčou na granát. První polovina filmu ještě celkem de ale naprosto trapné finále ve strašidelném hradě to už je moc. PS. Ve strašidelném hradě asi nejsou nabroušené kosy aby dokázaly přeseknout panence hlavu. ()

horor2

Trochu to ztrácí na kvalitě, ale pořád mě to baví. Kluk nám vyrostl, šel na vojnu, kam ho pak došla navštívit jedna panenka :-) ()