• sator
  ***

  Klasická záměna dobře obsazené.(12.2.2013)

 • FOCKE_WULF
  **

  Tahle humoreska od Ladislava Fukse je nejlepší jako audiokniha/četba na pokračování v podání Viktora Preisse.(11.5.2012)

 • rt12
  **

  Plejáda skvělých herců v nezáživně natočeném snímku.(25.11.2013)

 • otík
  ***

  Humoreska v první polovině velmi vtipná a zábavná, druhá polovina však tempo velice rychle ztrácí a závěr už je vyloženě zcela prázdný. Zajímavý artovský počin, který jednou za uherák z archívu možno vytahnouti.(28.6.2014)

 • slunicko2
  **

  Jako když vtipy vypráví někdo, kdo to neumí... 1) Život i tvorba utajeného homosexuála Ladislava Fuchse má rysy kruté úzkosti, kompromisů a jisté grotesknosti. Rozhodně však nešlo o frašku. Hříčka Nebožtíci na bále, kterou napsal spisovatel v 49 letech, vykazuje znaky jakési frašky jen formálně, navenek. Ve skutečnosti je to dílo smutného člověka, který se snaží vytvořit "něco veselého", ale i když psát umí, prostě mu to nejde. 2) Špičkové herecké obsazení tento stav poněkud zakrývá. S každým obrazem naskakují další a další slavní herci a divák jen zírá. Herecké hvězdy dělají, co umí, ale na miniaturním prostoru se zmohou maximálně na základní typizaci svých postav. Tušíme, že humor i myšlenky jsou tam někde přítomny, jenom je, mršky, najít.(27.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace