Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Remake, horší, než-li klasický originál.(29.7.2009)

 • MartinezZ
  ***

  Tenhle filmek má ten problém, že jako první jsem viděl verzi ze '62 a pak až teprve Denzela. S ohledem na to je novější verze pouhou adaptací a ne remakeem, protože tady je mnohé jinak i když kostra zůstává. Verze '62 byla unylá, ze začátku ukecaná a částečně nudná. Tady už od začátku je vidno, že se něco děje a že se to má sledovat, ale příliš technologie to zabíjí, jako by tam nemohlo zůstat to vymývání mozků. Přebývá tu zájmová tech-firma na pozadí, trochu zbytečně je tu sám syn vecpán do popředí a vůbec je to nějak celé zpřeházené - kdo co dělá a proč. Ve smyslu konání postav je tedy přesvědčivější zase verze '62. Kdyby autoři vzali prostě starý scénář, mírně mu upravili začátek a natočili ho s těmito novými herci v modernějším vzhledovém kabátku, mohlo to být mnohem a značně lepší. Takhle je to divné... něco. Srovnání se starší verzí se prostě nevyhnu. Ani nevím proč. Ne, že bych nechtěl, ale tak nějak... musím... něco mi říká, že musím...(21.4.2014)

 • Jossie
  ****

  Tohle pro mě bylo příjemné překvapení, nečekala jsem nic a dostalo se mi velmi slušné zábavy, napětí a velmi, velmi příjemného konce. Konečně se mi v nějaké roli líbil Denzel Washington a při sledování Meryl Streep jsem si pomyslela, že chudák v poslední době hraje jen zlé, bezcitné a panovačné mrchy (ale že jí to jde a vypadá, jako že si je sakra užívá).(15.5.2006)

 • Chrustyn
  ***

  Slušný ale poněkud zmatený a zdlouhavě se táhnoucí politický thriller bez jakékoliv "akce". Ne, že bych čekal přestřelky nebo tak ale chvílemi mi přišlo, že se nic neděje. Jedná se o klasický thriller o muži, který něco ví ale nikdo mu to nevěří, takže se musí o vše postarat sám. Mělo to atmosféru, napětí a Denzel opět předvádí velice dobrý standard ale tolik mě to nechytlo.(17.4.2009)

 • BoPo
  ***

  Tak tento film ma veľmi nezaujal. Zo scenára sa určite dalo dostať viac. Tie 3* sú adekvátne. Nebolo to ani hrozné ani výborné. Jednoducho len dobré.(15.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace