Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Nebýt nedořečeného závěru (a nebo jsem to nepochopil) a bohužel nepříliš překvapivého vypointování, byl bych nejspíš spokojen na 100%. Washingtona mám rád čím dál tím víc i proto, že podobné role mu nesmírně sedí a taky je nutno říct, že takovou mrchu, jakou tady hrála Meryl Streepová, jsem už dlouho neviděl. Tématicky to ale bylo celé víc než zajímavé...(7.12.2007)

 • mandes
  **

  rozpocet $80 million trzby celosvetovo $96,105,910(6.11.2006)

 • Kaka
  ***

  Vcelku slušný konspirační thriller ve stylu Nepřítele státu či Spiknutí. Demme je však narozdíl do Scotta potažmo Donnera výrazně slabší jak ve vizualismu, tak po obsahové stránce.(23.7.2005)

 • kleopatra
  ***

  Ráda bych viděla pro srovnání původního kandidáta se Sinatrou. V tomhle filmu jsou vojáci prošpikováni čipy a ovládáni hypnozou prostřednictvím konkrétní formulky, takže kdo viděl Prokletí žlutozeleného škorpiona neubrání se asociaci a někdy je to vážně až směšné (stejně jako vykusování čipu ze zad), i když by být nemělo. Maryl hraje matku (monstrum, a ta role jí absolutně nesedí), která obětuje svého syna k ukojení svého karieristického ega. Danzel se snaží zachránit svou vojenskou čest, prezidenta, lidstvo a kdoví co ještě, hraje velmi solidně a poctivě jako ostatně vždy, ale na víc jak na 3* to kluk neutáhne.(15.8.2005)

 • Asgy
  ***

  Zajímavý příběh o manipulaci s myslí, která časem asi bude možná nejen ve fimech. Slušný výkon Denzela Washingtona a Liev Schreibera. Originál jsem zatím neviděl.(26.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace