poster

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana

 • Česko

  I'm Not There

  (festivalový název)
 • USA

  I'm Not There.

 • Německo

  I'm Not There

 • Slovensko

  Partička B. D.

 • Slovensko

  I'm Not There

  (festivalový název)

Drama / Hudební / Životopisný

USA / Německo / Kanada, 2007, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ***

  Nějak jsem se přes to nemohl dostat. Ona nevyjasněnost, jestli je to dokument nebo drama nebo hudební film mi vadila natolik, že mne prakticky nezaujalo skoro nic. Je to ale asi otázka vkusu, nikomu tenhle pocit jako vodítko nenutím.(20.1.2013)

 • arachneuss
  ****

  Šest tváří, šest příběhů, šest osudů, šest zakončení a kdyby to šlo tak i šest hvězd.(3.9.2009)

 • Divočák
  **

  Zajímavý nápad a slušná režie, díky absenci souvislejšího děje a přepálené stopáži ale prakticky nedokáže udržet divákovu pozornost.(13.2.2008)

 • genetique
  ***

  Veľmi originálne a svojsky natočený biografický snímok o jednom z najväčších hudobníkov minulého storočia, ktorého jedinečnosť v tom dobrom slova-zmysle však ocení len veľmi úzka škála diváckeho osadenstva. Ťažko sa mi vyjadruje k niečomu, čo je pomerne dosť vzdialené môjmu vkusu, ani nie tak po hudobnej stránke, ktorú Bob Dylan počas svojho života doplnil o pár excelentných skladieb, ale hlavne po tej filmovej. Toto experimentálne dielko asi ostane jedinečným kúskom a asi nebude vzorom pre iných biografických pokračovateľov. Po hereckej stránke však veľmi neobvyklé predstavenia jednotlivých hercov, so svojou postavou sa najviac pohrala Cate Blanchett, no i Richard Gere a Christian Bale boli vskutku neodolateľní. Skvelý výber piesní a ich zmiešanie s dejom. Čo ma počas filmu najviac rozhadzovalo bolo, že som pomerne často strácal niť jednotlivých príbehov a ich odkazov. Ale pre fajnšmekrov to musel byť skutočne zážitok. 60%.(26.10.2009)

 • Shit
  **

  Naprostá blbost a nuda. Sice se to snaží tvářit jako něco geniálního, možná to i je geniální, ale je to díky tomu tak hrozná nuda, že sem myslel, že to ani nedokoukám. Čim víc mě to nudilo, tím víc sem nedával pozor a čim víc sem nedával pozor, tim víc mě to nudilo. Ale tak nakonec sem to dokoukal a posledních 20 minut sem se dokonce dostal i do děje, ale i tak trošku moc debilních fylozofických keců, krom toho Boba Dylena moc neznám, jen tak mě trochu volízlo jeho jméno a jeho hudbu už vůbec nemusim, u těch písniček sem se chytal fakt hodně ztuha.(26.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace