Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Spočiatku nádejná romantická komédia s perfektnou produkciou a slušnými hereckými výkonmi rozpráva príbeh starého mládenca a nepolepšiteľného sukničkára, ktorý sa zaľúbi do dôchodkyne rovnako starej ako on. Táto zmena mala byť humornou pointou, akoby starý kohút naháňajúci mladé pipky nebol sám o sebe dosť smiešny. Problém je, že po dosiahnutí tohto bodu sa film mení na sladko-bôľnu romancu s mravným ponaučením a vzdáva  sa aj zbytkov zdania základnej logiky v prospech šťastného konca. Nešťastná spisovateľka Erika tak v záchvatoch afektovaného plaču napíše úspešnú komédiu a mladý lekár Julian, ktorý už už navlieka Erike snubný prsteň sa zľutuje nad nešťastníkom Harrym a obetuje sa. Žiadna hlboká dráma, len tak prosto z minúty na minútu. 60% ()

Domtchaa

nejsem zrovna na romanticky komedie ale tahle me moc bavilo ... dobre vybrany herecky obsazeni ...Diane Keaton sem si po tomto filmu velice oblibil ... hodne me bavil i Reeves a to jeho okouzleni prave do Diane ...neustaly vztahovy zvraty a stastny konec... paraaada ()

OziRaziel

Sice tento žanr nemusim, ale musim uznat že pohled na nekompromisního J.Nicholsona byl zábavný a potěšilo i vidět K.Reevese v menší roli normálního člověka. Jediný co mi trošku kazilo koukání byl neustávající výraz úsměvu D.Keaton. ()

P@\/EL

Ne zrovna moc povedená komedie, která mě moc nezaujala. Chybělo mi tu totiž mnohem více humorných situací a hlášek. Je pravda, že pár se jich tu našlo, ale na můj vkus jich bylo opravdu málo. Bohužel humor musel ustoupit romantice, což zrovna dvakrát nemusím. Dalším neduhem filmu byla jeho délka, takže se zde našlo dost nudných pasáží. No ale vydržel jsem se dívat až do konce. ()

shinlove

Bohužel musím souhlasit se všemi komentáři - kdyby film skončil po hodině, byl by prostě úžasný a 5* by dostal ihned, ale protože jsem věděl, že je přede mnou ještě druhá polovina, která byla výrazně slabší a zbytečně natahovaná, vzhledem k faktu, že každý znal konec dopředu, musím jednu hvězdu ubrat. Nicméně Nicholson a Keaton byli úžasní a rozhodně by jim za tyto role slušel pozlacený mužíček... 4* ()

Mc.Flurry

Film, kterej si muzu pustit kdykoli a vzdycky se u nej dobre pobavim nenahraditelnej Jack a Diane v hlavni role. Proste opet pani herci se sesli a muzu rict ze ve vic nez dobrym spojeni nema to chybu. ()

Chlo0opek

Tenhle film je prostě průměrný. Z průměrnosti jej dostávají pouze velmi dobré herecké výkony hlavních představitelů. Očekával jsem od tohoto snímku víc.. ()

Monikastu

Opravdu výtečná komedie, pobaví, neurazí....bez citového vydírání a se šťastným koncem. Co víc si po těžkém dni přát? ()

skrob

První půlka, možná 2/3 filmu jsou pohodové, herci dobře hrají a dialogy mají hlavu, patu a jiskru. Bohužel potom je potřeba film dovést do happy endu za každou cenu... ...takže doporučuju (obzvláště mužům) po 2/3 filmu to vypnout nebo odejít a zachovat si dojem slušné romantické komedie s otevřeným koncem. ()

iwee23

První polovina filmu je vynikající, ve druhé děj značně ztrácí dynamiku a trochu nudí. Přesto se jedná o jednu z nejlepších romantických komedií, zejména díky skvělým hereckým výkonům ústřední dvojice Keaton - Nicholson. ()