Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

?otazník

Pobíhající Jack Nicholson špulící svůj neodolatelný, stárnoucí zadeček, poněkud neurotická Diane Kiton, která se snaží napsat scénář a dvě hodiny skvělé zábavy. Všem doporučuji a já se jdu mrknou, kam se mi schovalo DVD, abych si ho mohla zase pustit. Mám ráda filmy které šlapou jak mají. Pustíte si ho a najednou uběhly dvě hodinky a je konec. Přitom vám přijde, že teprve před chvílí začal a už musí končit. Stárnoucí Harry si musí uvědomit, že již není takový kanec jako za mlada, a že i když se za ním stále ještě otočí kdejaká ta sukně, už jim prostě nestačí. K tomuto prozření mu má dopomoci stárnoucí dramatička Erica, která pomalu ale jistě sesychá. Jenže láska kvete v každém věku, a tak se můžeme těšit na jednu z nejromantičtějších postelových scén pro seniory. Navíc se dozvíme několik velice praktických rad, co dělat, když váš milenec po té co požil viagru dostane v posteli infarkt. Uvědomuji si, že možná až moc chválím, ale já si prostě nemůžu pomoct, film stojí za to!!! ()

nadinka

Tak tohle je docela bomba. Diane Keaton, Jack Nicholson a opět nádherný Keanu Reeves, svěží a vtipná komedie, která se dokonce může pochlubit tím, že má děj a spád. Závěrečná scéna vyznívá opravdu mírně kýčovitě, ale pro jednou... proč ne... s lehkostí do konce... ()

oerdnj

Připadá mi, že jsem se díval vlastně na dva filmy. V první části, až na některé řemeslné chyby (například studiové záběry cesty autem na začátku), byl děj uvěřitelný a vtipný. Od postelové scény pro mne přestal být děj uvěřitelný, spousta "životních zvratů" a přehnaných emocí, které mi vůbec nedávaly smysl. Asi jsem čekal něco blíž Lepší už to nebude, a proto jsem od filmu odcházel velmi zklamaný. ()

fuskoric

Pekný film. Možno keby mám o pár desaťročí viac bolo by to za päť aj keď záver nebol celkom podľa môjho gusta. ()

momii

Love story pro postarší páry.Ten film je celkem průměrnej, ačkoliv by neměl bejt vzhledem k výběru herců.Jo a Nicholson se sem teda kurva vůbec nehodí. ()

KristKrist

Příjemná romantická komedie,s výbornými vtipnými dialogy a skvělým hereckým obsazením. Film mě naporpvé oslovil a jednou za čas si ho pustit je v mém případě dobrý nápad. Jak už tady jiní uživatelé psali,první polovina byla lepší než druhá a konec se mi taky moc nelíbil,ale celkový dojem mi to nepokazilo. ()

andy60

Už samotné spojení "romantická komedie" ve mně vyvolává nedůvěru. Nic na tom nezměnil ani tento snímek. Věřím, že si své diváky (nebo spíš divačky) najde, ale pro mě to bylo sladší než cukrová vata. Byly momenty, kdy jsem měl dojem, že sleduju nějakou mexickou telenovelu. A že konec nic nevylepšil je zcela jasné. ()

Rathe

Nevěděl jsem co očekávat a nakonec musím říct, že to byly příjemně strávené 2 hodiny. Taky co jiného čekat, protože Jack Nicholson mě snad zatím nikdy nezklamal. ()

Brmona

Príjemná oddychová komédia o tom, že láska kvitne v každom veku. Veľmi trefné postrehy Erikinej sestry o postavení schopných žien po päťdesiatke v dnešnej spoločnosti alebo ten jasne hovoriaci očný kontakt Diane a Jacka v Paríži, keď si vracali okuliare a Keanu pochopil... Bravúrna Diane Keaton, ako vždy úžasný Jack Nicholson, Paríž, šansóny a ako čerešnička na torte Keanu :) ()

james47

Tak od Nicholsona jsem toho čekal opravdu víc. To, že film nemá až takovou hloubku by nevadilo, kdyby to opravdu nebyl takový povrchní film. Je pravda, že něčemu jsem se zasmál, něco bylo opravdu vtipné, ale bylo to takové "falešné," myslím hlavně výkon Diane Keaton. Myslím, že Diane by to zahrála i lépe, jen by to chtělo opravdu pozměnit scénář, aby to nebyl takový fádní film. Na druhou stranu je vidět, že Nancy Meyers se rozhodně zlepšuje. Tento film se vůbec nedá srovnávat s aktuálním filmem Stážista. ()

pupidup

Dala bych 4 hvězdy,ale nesnáším křečovitě afektovane výlevy Keaton. Jinak celkem povedený film na nedělní dopoledne.... ()

adelfilm

Nejlepší komedie na světě, asi. Mám ji moc ráda a znám ji skoro na zpaměť. Strašně se mi líbí, že končí v Paříži. Je milá, chytrá a vtipná, přesně taková jaká má být:D ()

Akinaz

Naprosto dokonalá souhra Jacka Nicholsona a Diane Keaton tuhle komedii nejen povyšuje nad jí podobné, ale mnohonásobně je převyšuje. Stejně jako mé očekávání. 5* ()