Zajímavě zpracovaná klasická pohádka. Písničky jsou celkem chytlavé, ovšem v neprospěch tohoto dílka hovoří příliš pestrobarevné kostýmy a toporné herecké výkony - hlavně Pavla Bobka a last but not least Ivety Bartošové.(26.9.2003)

Sice místy na hranici kýče, ale nostalgie, mrška, dělá své... Celkový dojem 50 %.(17.11.2009)

• Hejtmy

Pokud chcete vidět některý zpěváky, jak vypadali před dvaceti lety tak jo, ale na dobrej "film" tohle asi nestačí. Pár slabejch písniček, jinak nic. 5%(17.11.2009)

• Vishnar

Našel jsem si nový hit. Jako film je to naprostý ale naprostý odpad, jenže je to tak neuvěřitelně zábavné. Od textů přes masky až po ehm, herecké výkony. Jednoznačně u mě vede Děd Vševěd v obou verzích.(17.11.2009)

Klasická česká "zpěvná" pohádka, která je natolik milá, že vás neodradí ani pomalu panděratící Standa Hložek v hlavní roli. (Jaktože není uvedený v hercích?!?!?!)(5.4.2007)